Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Menza         EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Menza         EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Menza         EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Menza         EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Menza         EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Menza         EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Menza         EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Menza         EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Menza         EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Menza         EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

 » Helyszínek » Űr » Nautilus » Menza

Menza

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Menza         Empty Menza Vas. Aug. 14, 2011 8:58 pm

W.B.

W.B.

A hajó veterán katonái létre hoztak egy rendszert. E szerint aki pénzt áldoz be ebbe, az részesül normális kajából. Szóval a konyhába szokott élet menni. Igazi sült hús illat…

Menza         Menza

2Menza         Empty Re: Menza Szomb. Dec. 10, 2011 4:03 pm

George

George

//Előzmény: Szállások//

- Ne tőlem kérdezd. Nem jókedvemből vagyok itt. – Válaszoltam neki. Elég idegesek a katonák errefelé. Már engem is kezdenek lefárasztani a hülye kérdéseikkel. Közben összeszedtem magamnak valami reggelifélét.
- Na és mi a helyzet? – Kérdeztem, miközben leültem a katona mellé. Míg a katona válaszolt elkezdtem belapátolni a kajámat. Hmm nem is rossz ahhoz képest, hogy egy űrhajón vagyunk, elég jól tartják őket talán kicsit túlságosan is. Gondoltam miközben eszembe jutott a tegnapi két katona, akikkel elbánt a lény.

3Menza         Empty Re: Menza Vas. Dec. 11, 2011 1:36 pm

W.B.

W.B.

Katonák szeme elkerekednek, úgy tűnik nem örülnek a társaságodnak:
- MI A HELYZET?! Csak így lazán tématerelés?! Az a dög megsebesített két tengerészt! Maga meg itt jó pofizik?! – Ököllel akkorát húzott be a válladba, hogy lerepültél a székről a tálcád az étellel egyűt pedig rád. – Mégis mi a f*szt képzelsz magadról!? TI miattatok került fel az a k*b*sz*t dög a hajóra! Az a rohadék majdnem szétolvasztotta a hajót! MÉG MINDIG csinálják a hűtést! – Vicsorít az orosz, és már mindkét keze ökölbe szorult mikor egy női hang viharzott be a terembe;
- Fogd be a pofádat te barom! Ennek az embernek az apja egy tábornok, a MAGA feledtese! – Miközben ezeket elmondta, mögéd ért és felsegített. – Meg akarták ölni az apját, egy arctámadóval, majd egy Arktuszival.
- Ezt ééén nem tudtam... – hebegte erős orosz akcentussal a támadód.
- Már pedig, jelenleg a hajó védelmét élvezi ez az ember és a két barátja. Szóval önként jelentkezzen a kapitánynál, mielőtt én szólnék!
- Re..rendben! – mondta végül morcos ingerültséggel és társával egyűt félbe hagyták az étkezést és elmentek.
- Minden rendben? – kérdezte végül feléd fordulva a rövid barna hajú nő.

4Menza         Empty Re: Menza Vas. Dec. 11, 2011 2:00 pm

George

George

Kicsit váratlanul ért az ütés és jó nagyot estem. Közben belekezdett a monológjába. Már készültem hogy megpróbáljam lenyugtatni kicsit. Nem volt túl sok kedvem összeverekedni a nagydarab fickóval. De ekkor bejött egy nő és elég szépen rendbe tette a dolgokat. Végül mikor elmentek odafordult hozzám.
- Minden rendben? – kérdezte a nő.
- Ja. – morogtam vissza. – Elég morcosak itt az emberek. Mondjuk ez azért érthető. És maga kicsoda, ha megkérdezhetem? – Közben visszaültem a helyemre.

5Menza         Empty Re: Menza Vas. Dec. 11, 2011 10:35 pm

W.B.

W.B.

- Amanda Wilson, nehézfegyveres. – nehézfegyvereshez képest eléggé vékonyka „lány” – Nem kell az ilyen barmokon meglepődni. A seregben sok olyan katona van akik azért álltak be az űrgárdába, hogy ne kelljen börtönben be penészedniük. Ezek is ilyenek.
Időközben elment a pulthoz és két tálcára szedett ennivalót. Visszajött és az egyiket eléd rakta. Veled szemben ült le;
- Ne aggódjon, majd a konyhai droid össze szedi azt ami a földön van. – És ezzel neki látott az evésnek. Rövidesen meg is jelent a kerekes furcsán zöldes drod. Majdnem egy háromkerekű doboz, leszámítva az elején lévő nyak és bogárfejszerű képződményt, no meg a karokat. Jobban megnézve látható, hogy tele van karmolásokkal. Gyorsan összeszedte a földről az ételmaradékokat és a tálcát, majd elgurult.
- Idegesség pedig amiatt van, ami maguk miatt történt. A lény szétkapott több hűtőt, és csövet. A reaktor kis híján leolvadt. Ha ez a hajó felrobban, akkor a közelében lévő többi kisebbel is végezhet a robbanás.

6Menza         Empty Re: Menza Hétf. Dec. 12, 2011 5:53 pm

George

George

- Legalább gyorsan vége lenne. – Sóhajtottam fel. – Tényleg sajnálom ami itt történt de nem én akartam ide jönni, mint azt már közöltem a többiekkel. – Elhallgattam és ettem tovább. Aztán végül én törtem meg a csendet.
- És hogy lett magából katona? – Kérdeztem, hogy végre valami más témáról beszélgessünk.

7Menza         Empty Re: Menza Hétf. Dec. 12, 2011 9:45 pm

W.B.

W.B.

Kicsit elgondolkozott;
- Mért lettem katona? Mért érdekli? Hm. – lágyan elmosolyodott – Végül is. Mit árthat magának kis tanulás. Szüleim katolikusnak neveltek, ők viszont rákban meghaltak. Hiába van oltóanyag a rák ellen, nem volt rá pénzünk. Az Egyesült Államok fejeseit meg nem érdekli a köznép sorsa. Kénytelen voltam egy bárban dolgozni, mint felszolgáló. Hasznomra vált ott az eddigi tanult harcművészet a sok seggfej miatt. De így sem kerestem elég pénzt és nekem már pedig van gerincem, így szóba se jöhetett a „liberalizmus korcsságából” megélni. – halkan elnevette magát.
Egy kis lila csörgő gumilabda pattogott be a menzára, nyomában pedig egy németjuhász. Amikor utolérte a labdát és szájába vette rád nézet. Megbillentette a fejét, látszott, hogy nem vagy neki ismerős, de nem foglalkozott veled sokat, rögtön visszafutott oda ahonnan jött.
- Elmentem Lengyelországba, és onnan jelentkeztem a Gyarmatügybe tengerésznek. Így legalább normális keresztények közt és persze mohamedánok közt kerültem a kazaksztáni kiképző táborba, és nem egy USA-beli barmokkal teli kiképzőtáborba. – Majd várt hátha van észrevételed.
A menzai takarító droid visszajött, és a két orosz tálcáját is elvitte.

8Menza         Empty Re: Menza Kedd Dec. 13, 2011 6:23 pm

George

George

- Hmm. Sajnálom a szüleit. Ami engem illet, mint azt már tudja egy tábornok az apám. Ő eléggé elidegenítette tőlem a katonaságot. Meg aztán az ember nem mehet akkor és oda, ahova akar. És az életed is mások kezében van. Ha egyszer rosszul döntenek, lehetsz akármilyen ügyes neked kampec. Jobban szeretnék a saját hibámból meghalni, mint egy parancsnok baromsága miatt. – Itt eleresztettem egy halvány mosolyt. – Meg aztán mindig is inkább repülni akartam. Nincs annál jobb érzés, mint mikor a saját tragacsommal felszállok, és egyben marad, amíg ki nem érek a bolygó légkörén kívülre. Így esett hogy elmentem a yutani-hoz… - Én hülye annyira belemerültem hogy majdnem azt mondtam csempésznek. Azért egy katona előtt nem kéne vele dicsekednem. – Szállítónak. Nagyjából ennyi lenne az én történetem. – Aztán elhallgattam és megettem a reggelim maradékát.

9Menza         Empty Re: Menza Kedd Dec. 13, 2011 8:50 pm

W.B.

W.B.

- Katonaságot? Azt mégis, hogy lehet elidegeníteni? – elmélkedett el – Na várj! Kitalálom: apád az USA féle Gyarmatügytől idegenített el? Azt nem csodálom. Erőszakkal akart rávenni. Nem katonának nevelt, hanem kötelezett rá. Nevelkedtél, mint a többi gyerek, aztán apád kötelezett rá, igaz?
Furcsa dolog érződik a hangjából. De nem tudod, hogy mi. Végül evésközben valami furcsa lihegést hallasz. Amanda pedig mereven néz a plafonra mögötted… Hátra pillantva meg látod azt mire nem számítottál. Csontos karok és lábak, két pár csápszerű képződmény, hosszú skorpiószerű ízelt farok, és a hosszú banánforma fej. Ajkai felpenderednek, és előtűnnek a fehér fogak. Vetődni készül…

10Menza         Empty Re: Menza Kedd Dec. 13, 2011 9:15 pm

George

George

- Hát van a dologban igazság. Igazából… - Ekkor vettem észre, hogy nagyon furcsán néz valamit mögöttem. – Mi az? – Kérdeztem. Közben megfordultam és észrevettem a plafonon éppen ugrani készülő ocsmányságot. Lassan a pisztolyomért nyúltam, de nem várta meg, amíg előveszem és elrugaszkodott. Fel voltam készülve az ugrásra így még éppen sikerült félrevetődnöm. Csúsztam pár métert a tisztára mosott padlón. Aztán megpróbáltam felállni és elővenni a pisztolyomat. Aztán ha látom a lényt rögtön tüzelni kezdek rá. Ha megindul felém, akkor pedig elkezdek a legközelebbi kijárat felé hátrálni.

11Menza         Empty Re: Menza Kedd Dec. 13, 2011 9:42 pm

W.B.

W.B.

Az idegen földet, ill. asztal ért. Elülső két lába a tálcádra nehezedik… de várjunk csak. Amanda hisztérikusan röhög. Miközben az idegen feléd fordul. Időközben két férfi röhögését hallod meg a hátad mögött;
- Baze! Hogy bekajálta! – ordítja az egyik hangosan, szinte belefullad a röhögésbe.
Ekkor veszed észre, hogy a tálcádon lévő ételt nem nyomta szét az idegen tenyere. És az egész olyan „furcsa”
- Kapcsoljátok már ki! Szerencsétlenre a szívbaj jött! – ordította Amanda elvörösödött arccal.
- Pedig vicces!
Az idegen vetődik feléd, de a levegőben megáll, fittyet hányva a gravitációra. Hologram. Az egyik férfinél egy kis készülék van. Egy holográf. A néger társa már a könnyeivel küszködik, úgy röhög.

12Menza         Empty Re: Menza Kedd Dec. 13, 2011 10:16 pm

George

George

Na ez már sok volt. Megfordultam és a pisztollyal egyenesen az egyik katona fejére céloztam.
- A K*RV* *NY*T*K*T – Ordítottam a képébe. – MÉG EGY ILYEN K*B*SZ*TT*L NAGY POÉN ÉS AZ ATOMJAIRA LÖVÖM SZÉT AZ IDIÓTA FEJETEKET. – Aztán a visszaraktam a pisztolyt a zsebembe és a dühtől még mindig félig vakon elindultam a folyosókon. Közben az orrom alatt morogva tovább átkoztam a hajó legénységét és azt, aki kitalálta, hogy ezen a hajón ”nyaraljak”.

13Menza         Empty Re: Menza Kedd Dec. 13, 2011 10:56 pm

W.B.

W.B.

// Folytatást írd a folyósokra //

Mérgedben nem tudtad, hogy merre mész, így nem láthattad a feliratot, hogy; „Tiszti szállások” Amanda utánad rohant.
- VÁRJ! Ne sértődj meg! Ez itt „normális”. Nem először csinálták ezt! – Mikor utolért megfogta a vállad és egy számára könnyed, számodra viszont erős mozdulattal szembe fordított téged magával. – Állj már meg. Ez itt a sereg. Azok a katonák poénból csinálták. NEM először. Itt akik élnek azok nagyrészt már több bevetésen vannak túl, ahol idegenek voltak. ÉS tudod mért? Képesek a halálnak a pofájába röhögni! Ha te így elmenekülsz egy poén elől, akkor mit fogsz csinálni egy igazi idegennek szemben!? Mert MA senki nem mondhatja, hogy ez vele úgysem fog megtörténni. ÉS HA igen!?
Szemében látszott, hogy tapasztalatból beszél. Kínos csönd végül egy fiatalos női hang töri meg:
- Kemény húsúak… őőő akarom mondani Linguafoeda acheronsis harci értékét nagyban befolyásolja a lény által megtámadott személy mentális állapota. Ha valaki fél és menekül, annak főleg nincs esélye, mivel az lény roppant könyörtelen és magabiztos lesz. Azonban, ha az egyén visszatámad és félelem nincs benne, akkor az idegen önbizalma elszáll és hibázni fog. Még Balázs találta ki a hologramos gyakorlást, enyhe önbizalom növelés, mi növelte a katonák túlélési esélyeit. Legalább is azt hiszem.
- Te meg mit keresel itt?
- Megyek le megkeresni a birtokon, csak gondoltam jobb lesz levinni neki a fekete bőrdzsekit, a fogas gázmaszkot és hasonlóakat. - Oda fordulva csak azt látod, ahogy egy rasztába fonott barna hajú mélybarna szemű fiatal nő kinéz egyik ajtón. Kicsit furcsa, abszolút nem katonának néz ki. Furcsa újatlan kesztyű van rajta. Ruha? Alig, csak alapvető, ami takarlja amit kell. Ezenkívül; fémes csizma, valamiféle háló a testén, karjain meg valami féle karkötőnek nem nevezhető alkalmatosságok, barnás vállvértszerűség. Valahonnan elég… ismerős. – Még annyi, hogy Thornton azt mondta, hogy az incidens óta nem 9 hanem 2 óra telt el. A hajón minden eszközt meghackeltek, szóval bárki is gonoszkodik most veletek az okkal van. – Ezzel visszavonult a kabinba, ahonnan hallatszott némi pakolászás.
- Egy Z1-es csatahajót így meghackelni? Mi? Mi van az időérzékünkkel?? – nézett maga elé tanácstalanul.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

 » Helyszínek » Űr » Nautilus » Menza

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.