Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Helene 215 - Page 3 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Helene 215 - Page 3 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Helene 215 - Page 3 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Helene 215 - Page 3 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Helene 215 - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Helene 215 - Page 3 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Helene 215 - Page 3 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Helene 215 - Page 3 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Helene 215 - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Helene 215 - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Helene 215

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Go down  Üzenet [3 / 3 oldal]

61Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Hétf. Ápr. 28, 2014 8:09 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Elintézik az erősítés ügyét. 1-2 óra és itt van 2 század, repülőkkel, tankokkal és nehézfegyverekkel. Előkészítik a védelem jobb kiépítését de aknavetők zaja hallatszódig az erdőből. Aztán a földet megrázta a találatok sora. Habár a zöme semmi kárt nem okozott azért pár embert megölt illetve megsebesített. Aztán felemelkedtél és végül a földhöz csapódtál. Elsötétedik előtted a világ.

Aztán egy házban térsz magadhoz. A fegyvereid egy asztalon ahogy egy könnyű páncél és sisakkal. Kintről még hallatszódig a harc zaja habár már kezd abbamaradni.

62Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Hétf. Ápr. 28, 2014 8:52 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Megérkezett az erősítés két század képében mindenféle járművekkel egyetemben. A védelem felállítását aknavetők zaja szakítja meg. Szerencsére nem volt nagy a veszteség, de engem is sikerült egy kicsit kidönteniük. Egy házban ébredtem fel egy asztalon a fegyvereimmel és könnyű páncéllal. Mivel hallom, hogy még kint harcolnak gyorsan felkapom az asztalról a dolgokat és megnézem, egyáltalán melyik szinten vagyok. Ha felső szinten akkor a pisztolyommal lövöm az ellenséget és a nagyobb csoportosulásokat gránáttal ritkítom meg, ha pedig alsó szinten akkor sima söréttel lövök feltéve, hogy elég közel vannak hozzám, egyébként pedig pisztollyal lövök.

63Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Hétf. Ápr. 28, 2014 9:48 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

- Végre hogy magához tért! Átaludta a harcot! Súlyos veszteségeink vannak, az ellenség most újracsoportosítja egységeit de az erősítéssel érkező bombázók nem tudják hol lapulnak. Maga fog oda kimenni és jelzőfényt elhelyezni. Utána aztán fusson ha nem akarja hogy a napalm szénné égesse.

Kapsz egy kést és egy hangtompítós gépfegyvert (30 golyó/tár, ismeretlen gyártmányú de tényleg csendes fegyver) 3 tárral. A feladatod feljutni a 30 m-es magaslatra és ott elhelyezni a jelzőfényt. Vigyáznod kell mert ott tanyázik az ellenség habár nem számítanak rád így könnyű lesz a bejutás. Jobb lesz ha járatlan utakon mész, elkerülöd a járőröket és nem csapsz nagy zajt.

64Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Hétf. Ápr. 28, 2014 10:30 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Egy kést és egy hangtompítós gépfegyvert a kezembe nyomva azt mondták, hogy átaludtam az első rohamot. Az a feladatom, hogy belopakodjak az ellenség bázisára és jelzőfényeket helyezzek el a bombázóknak. Megpróbálok a bozótosban elbújni és csak akkor mozogni ha nincs a közelben egy ellenség sem. Ha muszáj valakit kiiktatni akkor a késemmel próbálom megölni, de csak ha egyedül van és hátulról meg tudom közelíteni, ha nem tudom hátulról akkor lelövöm, de ezt is csak akkor ha nincs a közelben más. Ha nincs egyedül akkor egy messzebb lévő magányosabb társát lövöm le úgy, hogy meghallják és odamenjenek megvizsgálni, mi történt. A jelzőfényt pedig megpróbálom inkább messzebbről eldobni a célpontomra, hogy nehezebben határozzák meg, hogy hol vagyok és előbb eltűnhessek.

65Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Hétf. Ápr. 28, 2014 10:41 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Majdnem eléred a célhelyet, eddig nem vettek téged észre. Talpig mocsokban vagy, de sikerült elérni a helyet. Elhaladsz egy kis egység mögött akik aknavetővel lövik az állásaitokat. Elhelyezed a jelzőfényt ami aztán szépen világít. Sajnos az ellenség is felfigyelt rád így. Elkezdtek vaktában rád lőni de nem találnak el. A fegyvereddel leszedsz 2 ellenséget. Visszamehetsz arról amerről jöttél ami veszélyes vagy leugrasz a lent elterülő tóba ami mélynek tűnik. Onnan már csak 10 perc a város.

66Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Kedd Ápr. 29, 2014 5:01 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Menet közben elmentem egy aknavetős állás mellett és nagy volt a kísértés, hogy megöljem őket, de nem kockáztathattam a küldetésem sikerét. Amikor leraktam a jelzőt bekövetkezett amitől féltem: megláttak. Szerencsére a sötétben sikerült úgy helyezkedni, hogy ne találjanak el a véletlenszerű lövéseikkel, bár így is meg kellett ölnöm kettőt. Mivel már mindegyikük éber, nem sok esélyem lenne visszafelé köztük elmenni, így maradt az ugrás a tóba. Remélem itt nincsen krokodil – se más nagyobb ragadozó – ami esetleg éhes. A táskámból megpróbálok gyorsan valamilyen ponyva szerűséget csinálni ami vízmenetesen tartja a fegyvereimet, hogy működjenek a visszaúton is. Ahogy beugrok a vízbe rögtön kiúszok hátha mégis van valami benne, feltéve, hogy nincs sok ellenség a parton.

67Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Kedd Ápr. 29, 2014 8:57 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Vízbe ugrasz de valamiért nem tudsz a felszínre úszni. Talán a páncélzatot előtte le kellett volna venni. Majdnem megfulladsz mire valakik kihúznak. Egy néger nő mosolyog rád és a nyelvén mond valamit majd az ég felé mutat. Bizony, már itt is vannak a bombázók. Ezek szerint eddig köröztek? Miközben a szádból a piszkos vizet okádod addig a dombot szépen le napalmozzák. Meg is csap a hő hulláma.

Visszaértek a településre. A túlélők hangosan ujjonganak. Már megérkezett az erősítés is: 230 gyalogos, 12 könnyű tank és 12 APC. Ők már mennek is visszaverni a gerillákat.

Reggeledet. A hadiszállásnak kinevezett konyha előtt állsz az ügyben hogy bead a jelentésedet.
- Nem uram! Csak 2 szakaszt. Hogy mi? Ez nem jó. De akkor nyílt harc lesz! Értem!

Ezeket a szavakat hallod mielőtt behívatnak.
- Rossz hírek közlegény! Remélem hozzászokott a dzsungelhez mert egy ideig itt fogunk maradni. Azok az átkozott gerillák megtámadtak több helyőrséget ahonnan az erősítést hívtuk.A hullákat megcsonkították, eddigi becsléseink szerint 43 katonánk halt meg azokon a helyeken és még 11-et keresnek. Ezt a fejesek úgy vélték hogy erősebben kell fellépni ezért pár zászlóalj tengerészgyalogost és egyéb katonai alakulatokból érkező katonát hoznak ide. Ennek a helyiek nem örülnek és valószínűleg a lázadókat majd felszabadítóknak fogják nézni.

3 nappal később...
A jóslat igaznak bizonyult. Habár még nem érkeztek meg a katonák a helyiek már tüntetnek, egész falvak álltak a lázadók oldalára. Ha túlságosan elfajul a helyzet az továbbterjedhet Linna 349-re is.

//Kaland sikeres, opcionális sikeres, titkos sikeres. Összesen 40 sp-t (a titkos cél 5 sp-t ért) és 500 $ kapsz. A címzetes tizedes rangot visszavonták így maradsz közlegény. A döntésed hogy erősítést hoztok megmentett titeket de a gerillák lecsaptak a meggyengült állásokra. A hadsereg keményebben lép fel aminek a civilek nem örülnek. //

68Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Pént. Dec. 05, 2014 10:45 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Előzmény Blior, Yautja tábor.

A yautja hajó pár nap alatt elérte a bolygót. Természetesen az emberek légvédelme nem vette a hajót észre, pedig egy ideje harcok dúlnak itt. A yautja vezér összehívott titeket hogy elmondja a szabályokat amiket be kell tartani.

- Ez az akció nem a vadászatról fog szólni, tehát nem fog senki sem engedély nélkül ölni, érthető?! Különben saját magam fogom egy feldühödött gyerekcsináló elé vetni. Amit tudni kell erről a puha húsú bolygóról a következő: az egész bolygó dzsungeles, az emberek itt egymással küzdenek. Mivel mi szövetségben vagyunk az egyikkel ezért tilos akár csak gondolni is a megölésükre. De mi nem fogunk velük találkozni mivel az ő területüktől távol van a mi keresnivalónk. Ettől függetlenül sem lehet ellenséges 'mbert ölni mert meg kell bizonyosodni arról hogy az összes felszerelés egy helyben van.

Fejedben egy cinikus hang azt súgta hogy nem ez a valódi ok arra hogy lopakodni kell, a valódi ok ennél gyászosabb: egy 'mber bázis környékén lelepleződni egyenlő a halállal, hiába gyengék a puha húsúak, a fegyvereik erősek, pláne ha többen vannak.

Merengésedből az egyik vadász hangja zökkent ki:
- Basil'isk! Gyere ide, te leszel a mi csapatunk utolsó tagja.

A hajó landol egy kis elvétet helyen ahol még véletlenül sem találnának rátok még ha látnának is titeket. A gond hogy 5 km-re vagytok a céltól. Három háromfős csapat indul el hogy előbb találják meg a bázist.

69Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Szomb. Dec. 06, 2014 1:07 am

Basil'isk

Basil'isk

//Előzmény//
A hajó pár nap alatt elérte a bolygót, a vezér összehívott minket és ismertette a szabályokat: - Ez az akció nem a vadászatról fog szólni, tehát nem fog senki sem engedély nélkül ölni, érthető?! Különben saját magam fogom egy feldühödött gyerekcsináló elé vetni. Amit tudni kell erről a puha húsú bolygóról a következő: az egész bolygó dzsungeles, az emberek itt egymással küzdenek. Mivel mi szövetségben vagyunk az egyikkel ezért tilos akár csak gondolni is a megölésükre. De mi nem fogunk velük találkozni mivel az ő területüktől távol van a mi keresnivalónk. Ettől függetlenül sem lehet ellenséges 'mbert ölni mert meg kell bizonyosodni arról hogy az összes felszerelés egy helyben van.
A fejemben valami azt súgta, hogy nem ez a valódi ok a lopakodásra, a valódi ok ennél sokkal gyászosabb: egy bázis közelében lelepleződni, az egyenlő a halállal. A puha húsúak gyengének gyengék, de a fegyvereik erősek. Pláne, ha többen vannak.
Egy vadász nekem szólt: - Basil'isk! Gyere ide, te leszel a mi csapatunk utolsó tagja. - ezt örömmel vettem, mivel a Ryushin a Ravager elfogását is csapatmunkával sikerült elvégeznem, bár a lényt nem én fogtam el. De persze ha elfogtam volna, akkor elismertek volna többen is, hogy egymagam sikeresen sarokba szorítottam és elfogtam a lényt. De sajnos nem így történt.

//Helene 215//
A hajó belépett a légkörbe és nemsokára földet is ért a célterülettől vagy 5 km-re. három háromfős csapat hagyta el a járművet. Az egyik csapat utolsó tagja én magam voltam. A feladat egyszerű volt, el kell érni a bázist és vissza kell szerezni az elvett yautja felszereléseket, embert nem szabad ölni.
,,Nagyon jó, nem lehet embert ölni. Mi lesz, ha a zsoldosok vezetője is itt van? Ne öljem meg? Pedig néhány fajtársunkkal végzett és elvette a tőrömet, amikor végezni akartam vele. Ha találkozok vele, mégis meg kell küzdenem vele. De ha nincs itt, akkor csak vissza kell szereznem a felszereléseket."
Elindulok a csapatommal egy irányba. Még a hajó felé nézek vagy pár másodpercig, majd visszafordulok a csapatom többi tagjához és folytatom az utat.

70Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Vas. Dec. 07, 2014 9:20 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

A yautja csapatok külön váltak, csak két társad maradt melletted, senki sem szólt egymáshoz, mindenki abban a hiszemben van hogy soha többé nem fogtok találkozni ezért felesleges egymásról bőven megtudni bármit is. A dzsungel nagyon sűrű, helyenként a nap fényei sem tudnak áthatolni rajta, aztán az elől haladó yautja megállít titeket, karjával előre mutat, néhány puha húsú szárazföldi jármű, nem mozdulnak, nem csoda hiszen oldalukon golyó ütötte lyukak vannak, egyes helyeken meg több centis lyukak éktelenkednek. A kis csapat aminek részese vagy összenéz várva a javaslatokat.

71Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Hétf. Dec. 08, 2014 1:52 am

Basil'isk

Basil'isk

Mindhárom csapat különvált a dzsungelben. Csak én és a csapattársaim voltunk ott, a többiek más merre mentek, nem volt tanácsos őket követni, mert biztosan lebukunk. Nem szóltunk egymáshoz csak mentünk a dzsungelben, ami igen sűrű és helyenként nem süt át a nap a lombkoronán.
Pár perccel később az elől haladó yautja megállít minket. Karjával mutat előre és észrevettem, hogy néhány puha húsú szárazföldi jármű állt egy helyen. Nem mozdulnak, miért is mozdulnának, ha az oldalukon lyukak tátonganak. Lehet, hogy holtestek is vannak a járművekben, de nem kockáztatom meg, hogy odamenjek. Így összenéztünk a csapatom tagjaival.
- Én azt mondom, hogy álcázzuk magunkat és a fákon keresztül kerüljük meg a járműveket. - mondtam a többieknek, de azért kíváncsi voltam az ő javaslataikra is.

72Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Hétf. Dec. 08, 2014 10:16 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

A többiek is hasonló véleményen voltak, a járművek felől senki és semmi sem moccant, bár ti nem látjátok de egyes járművekben feketére sült halott katonák vannak, senki sem tudná megmondani melyik frakcióhoz tartoztak egykor. Az utatok úgy négy percig zavartalanul telt. Aztán egy emberi farmhoz értek, élettelennek tűnik. Számos ketrecben nyulak vannak, de ez titeket nem érdekel hanem egy tábla a farm előtti nyílt terepen. Egy koponya keresztbe tett lábszárcsontokkal, nem is egy ilyen tábla van hanem jó pár a hevenyészett kerítés túloldalán. Utatok viszont pont átvezet eme tisztáson.

73Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Kedd Dec. 09, 2014 12:56 am

Basil'isk

Basil'isk

A járművek felől semmi mozgás nem jött, de azért aktiváltuk az álcázót és a fákon át kerültük meg a helyet. Visszatérve erre a helyre, senki sem tudta, de némelyik tankban szétégett emberek testei voltak.
Miután kerülőt tettünk, kikapcsoltuk az álcázókat és folytattuk tovább az utat ez négy perc sétát jelentett, közben nem történt semmi sem. Egy emberi farmhoz nem értünk ami élettelennek tűnik, valószínűleg a lakók elmentek máshová vagy pedig elbújtak valahol. Voltak az udvaron ketrecek, mikben állatok voltak. Ez nem igazán érdekelt sem engem sem a csapat tagjait, az állatok nem, de a sok tábla, melyen egy koponya volt keresztbe tett lábszárcsontokkal már sokkal jobban. Mindegyik tábla egy kerítés túloldalán volt, az utunk éppen ezen a helyen vezetett át.
Átváltok fémérzékelésre és a terepet pásztázom.

74Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Kedd Dec. 09, 2014 10:10 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Kis tárgyak vannak a földben, különböző alakúak, van kör van négyzet stb, sőt olyan is akad ami alatt van még egy. Hasonlót még nem láttál de biztosra veszed hogy veszélyesek. A távolból pedig valami motorzúgás hallatszik, puha húsú szárazföldi jármű. Lehet hogy csak az itt élők de lehet hogy fegyveres őrök, a zajból ítélve maximum 5 perc és itt is lesznek. Persze elbújhattok és megvárhatjátok hogy elmennek, de az jobb esetben is órákba telhet, vagy egy alternatív útvonalon mentek a célponthoz ami szintén több óra veszteség vagy megpróbáltok valahogy átjutni a nyílt téren.

Eközben egyik társad valamiért megállt a nyúlketreceknél és nagyban nézte őket.

75Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Pént. Dec. 19, 2014 5:45 pm

Basil'isk

Basil'isk

Különböző alakú tárgyak vannak a földben, de ezek között olyan is akad, ami egy másikra van rakva. Ilyen tárgyakat még nem láttam, de jól emlékszem a Blioron történtekre és ott is voltak e fajta tárgyak a föld alatt, de nem ilyenek, több formában.
Ekkor egy számomra idegen hang hallatszik a távolból, az emberek valami járművet inditottak be. ,,Lehet, hogy csak az itt élő emberek vagy egy fegyveres csapat járműve. Kb. 5 perc alatt ide fognak érni, addig valahogy el kell jutnunk a célhoz, ami lehet, hogy a nyílt terület másik végén van." Több lehetőség is az eszembe jutott, hogy bújunk el, míg a jármű elmegy vagy keressünk egy kerülőt és úgy menjünk a célterületre, de ezek több órás lemaradást is eredményezhetnek. Így nem volt más választás, mint át kell menni a nyílt terepen a tárgyakat kikerülve.
Eközben az egyik társam megállt a nyúlketreceknél és nézni kezdte őket. Odamegyek hozzá és szólok neki, hogy most nem érünk rá háziállatokat nézni, majd én is odanéztem egy pillanatra és megakadt a pillantásom egy bizonyos ponton.

76Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Hétf. Dec. 22, 2014 11:35 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

- Jól van na! Életemben nem láttam még ilyen különös lényeket, talán veszélyesek lehetnek hogy így elzárták őket. - Mondta társad majd közösen indultok el.

Nem kellett sokáig várni a baj bekövetkeztét, ügyetlenség vagy a különös tárgyak hatékonysága okozta hogy egyik társad szabályosan felröpül miközben darabokban hullott alá, legalább nem kell az önmegsemmisítőt használni hogy a nyomai eltüntessétek. Viszont egy repesz pontosan telibe találta az egyik nyúlketrecet és a kis tapsifülesek vígan ugráltak a nyílt terepen. Természetesen az idillt megtörte hogy számos nyúl darabokra robbant.

- Néha a kis dolgok hozzák a megoldást. - Dörmögte társad, mivel lenyűgözte a látvány.

77Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Kedd Jan. 13, 2015 2:06 am

Basil'isk

Basil'isk

- Jól van na! Életemben nem láttam még ilyen különös lényeket, talán veszélyesek lehetnek hogy így elzárták őket. - mondta.
- Sajnos én sem. - feleltem, majd közösen indulunk el a csapat többi tagja felé. Ekkor azt vettem észre, hogy az egyik csapattársunk felrepül és darabokban ér földet.
,,Ostoba volt. Megérdemelte, mert engedély nélkül akart átmenni a nyílt terepen." Nem kell használnunk az önmegsemmisítőjét, hogy eltüntessük a nyomait.
Egy repesz telibe találta az egyik ketrecet és a kis állatok kiugráltak belőle, egyenesen a nyílt területre, ahol nem egy robbant darabokra. Társamat minden viszonnyal lenyűgözte a látvány és ezt mondta: - Néha a kis dolgok hozzák a megoldást.
- Álcázva kell maradnunk és azon a részen kell átmennünk, ahol ezek az állatok felrobbantak! - mondtam a többieknek, majd elindultam a vörös vérrel és húscafatokkal ellepett terepen. Közben figyeltem, hátha nincs ezen az úton több robbanótárgy.

78Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Szer. Jan. 14, 2015 9:19 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Gyorsan áthaladtatok az aknamezőn, köszönhetően a kis fehér négylábúaknak. Az ütemtervtől csak pár perccel vagytok lemaradva, no meg egy vadásztárssal de ha a vadászat istenei is úgy akarják ez nem fog kihatni a további akcióra. Az aknazár elhagyása után pár perccel már találkoztok egy másik csapattal, mindhárman épségben itt vannak.

- Az utolsó három társunk már helyet foglalt a bázis északi oldalán, rajtunk áll hogy hamar ott legyünk a déli és a keleti oldalon is. Az ellopott felszerelések jelei a legnagyobb épületből jönnek, eddig úgy két tucat fegyveres 'mbert láttunk de több is lehet az épületekben, illetve van még itt kettő űrjármű is. Választhatsz hogy majd melyik oldalt fogsz behatolni (következő posztban majd kapsz egy térképet hogyan is néz ki a hely).

Mintha a társad utolsó mondatát cáfolná meg, egy puha húsú űrjármű indult el útjára az űrbe. Örülnöd kellene ennek mert ennyivel is kevesebb az őr de valamiért átkozottul ismerős neked a jármű, nem ezen lógott meg az a fél gép fél 'mber a Bliorról?

79Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Pént. Jan. 16, 2015 12:20 am

Basil'isk

Basil'isk

Hála ezeknek a kis állatkáknak, gyorsan át tudtunk menni az aknamezőn, bár pár perccel és egy vadásztárssal le vagyunk maradva az ütemtervtől. Pár perccel az aknamező elhagyása után találkozunk egy másik csapattal melynek egyik tagja elmondja, hogy az utolsó három csapattársuk már a bázis északi oldalán tartózkodik és hogy az ellopott felszerelések jeleit a nagyobb épületből vették. Azt is elmondja, hogy két tucat fegyveres ember és két űrjármű is van itt.
Ekkor az egyik űrjármű indult el űrbeli útjára ,,Legalább kevesebb őrrel kell számolni.". De valamiért ismerős volt számomra az az űrjármű, ami az előbb indul el. Lehet, hogy az a jármű volt, amellyel az a fél gép fél ember lógott meg a Bliorról?
Úgy döntöttem, hogy a csapatommal a déli oldalra megyünk és majd onnan megpróbálunk valahogy bejutni az épületbe.

80Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Vas. Jan. 18, 2015 8:20 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Helene 215 - Page 3 Bhaxk0

//A 6 kis kocka őrtornyok, rajta őrökkel, a barna csíkok az utak, mindegyiknél 3-3 őr. A sárga csillag te vagy, az épületek számai: 1-barakk, 2-kantin és edzőterem, 3-raktár, 4-barakk, 5-hangár, 6-parancsnokság, itt vannak az ellopott felszerelések//

Amint így megláttad a terepet és hagytak egy kis időt memorizálni vártatok egy kicsit. Talán a véletlen műve hogy épp most érkezett meg egy négykerekű 'mber jármű amit most az őrök átvizsgálnak. Ennél jobb alkalmatok nem lehet így gyorsan letudjátok a kis távot ami a hangárhoz vezet. Társaiddal bejuttok oda, itt kell most gyorsan eldöntenetek hogyan juttok be a parancsnokságra aminek egyetlen bejárata a raktárral szemben van (illetve bejuthattok a tetőn kersztül, a második emeletre felugorhattok de ki tudja nem-e vár ott rátok pár mozgásérzékelő).

81Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Pént. Jan. 23, 2015 8:26 pm

Basil'isk

Basil'isk

Míg kigondoltuk, hogy mi legyen, egy négykerekű emberi jármű állt meg a bázis bejáratánál és az őrök átvizsgálják. (A térkép szerint két út vezet a bázisra és mindkét bejáratnál 3 őr van. Az a körkörös épület maga a parancsnokság lehet, mert ott jelzi az ellopott felszereléseket.)
Eszembe jutott egy terv, miszerint míg az őrök átvizsgálják a járművet, álcázva bemegyünk a bázisra és bemegyünk a parancsnokságra, hogy visszaszerezzük a felszerelést. A térkép szerint az egyik épületnél van egy ajtó, ha ott be tudunk jutni, akkor a küldetésünk egyszerűen le fog zajlani. Végül is csak egy fős a veszteségünk. Vagy esetleg fel tudunk jutni a második szintre, de lehetséges, hogy mozgásérzékelőket rejtettek el ott.
Úgyhogy marad az első választás, hogy gyorsan bemegyünk a bázisra, míg az őrök a járművel vannak elfoglalva és azon az ajtón keresztül jutunk be az épületbe. De mindezt csendben és észrevétlenül, nehogy lebukjunk.

82Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Pént. Jan. 23, 2015 10:16 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Egyesével indultatok el, valamiért te lettél az első. Megtisztelő ugyanakkor megterhelő feladat, ha hibázol az kihatással lehet az egész akcióra. Jelenleg az a feladatod hogy eljuss a barakkba. Ez egyemeletes épület, ez egy raktárhoz van hozzákapcsolva. A raktár az egyedüli hely ahonnan a legkönnyebb lesz a központba való behatolás. Látszólag nincs senki a barakkokban, de ki tudja? Lehet éppen bent szunyókál pár ember. Persze az is gondot okozhat hogyan juss el odáig? Ezen a nyílt terepen kisebb légi járműveknek van landolósai hely fenntartva. Most csak egy ilyen jármű van itt ami mögé elbújhatsz, de a vadászatistene ismét rád mosolygott mert jön is a megoldás: az a szárazföldi jármű amit az 'mberek már átvizsgáltak. A jármű takarásában eljuthatsz egészen a barakk bejáratához (vagy csak felugorsz a barakk tetejére, de mindkét esetben ismeretlen veszélynek teheted ki magad).

Felmerül benned hogy mire az ennyire lopakodás, hiszen úgy ahogy láthatatlan vagy. Igen, de ellenfeleid tudhatják mit is kell keresni.

83Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Hétf. Márc. 09, 2015 2:09 am

Basil'isk

Basil'isk

Egyesével indulunk el, de valamiért én lettem az első. Nem szabad hibáznom, mert akkor az kihatással lehet az akcióra nézve. A feladatom az volt, hogy eljussak a barakkba (ez egy egy emeletes épület, ami egy raktárhoz van kapcsolva.) Egész könnyű lesz, csak figyelnem kell arra, hogy mit csinálok vagy esetleg mi van a közelben. Mert nem igazán szeretnék emberekbe botlani már a legelején.
Ezen a nyílt terepen nem lesz könnyű az átjutás, de el tudtam bújni egy légi jármű mögé, majd az a jármű, amit nemrég vizsgáltak át, itt halad át. Gyorsan odamegyek és a jármű takarásában megyek egészen a barakk bejáratához. Felmerül bennem, hogy minek kell ennyit lopakodni, hiszen úgy ahogy láthatatlan vagyok, még az emberek tudják, hogy mit keressenek. Ahogy megérkeztem az épület bejáratához bementem és hőlátásban kezdtem átvizsgálni az épületet ahogy haladok a raktár felé. Ha már bejutottam, akkor a raktárig el tudjak jutni észrevétlenül.

84Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Hétf. Márc. 09, 2015 10:18 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

A barakkban senkit sem látsz, nincs itt senki. A legkülönösebb hogy a szobákban felfordulás van, mintha az itt lakók sebtében hagyták volna el a helyet. Aztán kivágódik egy ajtó amin három 'mber rohan be, a raktár felé futnak. Látszólag nem vettek észre, legalább ők mutatják a helyet a raktárig. Mögötted megérkezik egyik fajtársad, nem kell neki elmondani mi történt mert ő is látta a jelenetet.

Az egyik férfi megállt a raktárba vezető ajtónál, társai bemennek és a vaskos ajtó bezárul. Ahogy megfigyeled látod hogy az ajtó akkor nyílik ha az emberek belenéznek egy kis szerkezetbe. Nincs más mód mint elkapni egy fegyverest, magyarán levágni a fejét és idehozni. A nyílt támadás nem biztos hogy célravezető mert elég egyetlen lövés és az egész tábor riadóban lesz.

//leírhatod hogyan akarod elcsalni a férfit, szimplán csak a falat csapkodod, bútorokat törsz vagy dobálsz, rajtad áll//

85Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Vas. Május 10, 2015 11:22 pm

Basil'isk

Basil'isk

A barakkban nem volt senki sem, de a legkülönösebb az volt, hogy a szobákban nagy a felfordulás, mintha az itt lakók sebtében elhagyták volna ezt a helyet.
Kivágódik egy ajtó és három ember rohan be az épületbe és a raktár felé futnak. Nem vettek észre, így tudom őket követni tisztes távolból addig a helyig, ahol a barakk össze van kötve a raktárral. Mögöttem megjelenik az egyik fajtársam, nem kell neki elmondanom, hogy mi történik itt, mivel ő is látta ezt a jelenetet.
Elértük azt a helyet, ahol a barakk össze van kötve a raktárral. Ketten átmennek és bezárják az ajtót, a harmadik ember meg az ajtó előtt áll.
Jól megfigyeltem ezt a jelenetet, így már tudom, hogy az ajtó csak akkor nyílik ki, ha az ember (ebben az esetben egy ember) belenéznek egy kis szerkezetbe. Nincs más mód, mint elcsalogatni és levágni a fejét az őrnek. A nyílt támadás nem lenne célravezető, mert elég egyetlen lövés is, hogy a tábor be legyen riasztva.
Intek a társamnak, hogy menjen az egyik szobába és maradjon ott, míg én elintézem az őrt. Beosonok az egyik szobába (persze álcázva) és elkezdem a szekrényeket szétütni valamint az ágyat feldönteni. Lehet, hogy erre az őr idejön, hogy megnézze mi történik és egy alkalmas pillanatban elkapom és kitöröm a nyakát, aztán levágom a fejét és a testet elrejtem.

86Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Hétf. Május 11, 2015 2:04 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Iszonyú pusztítást végeztél a szekrények soraiban, ha embernek születtél volna könnyedén meglehet hogy valami verőember lenne a szakmád, de helyette egy született vadász lettél. A zajra egyből felfigyelt az őr, a saját nyelvén kezdett valamit karattyolni, bár nem tudod mit mond de biztosra veszed hogy káromkodik egyik társára akit a zajkeltőnek sejt. Alaposan meglepődik mikor nem lát senkit, szellemjárás lenne? De ez a gondolata gyorsan elszállt mikor a te erős fogásodat érzi a nyakán, a nyelőcsövét összetöröd, majd a csuklópengéddel elválasztod a fejet a nyaktól. Elégedetten viszed a fejet - amiből a vér továbbra is a földre hull - a retinaszkennerhez viszed, ami illedelmesen elvégzi feladatát és a kapu máris kitárul.

A raktárban sötétség uralkodik, a ládák vonalai kivehetőek, a sisakod révén két hőforrást látsz, a két 'mbert akik egy nagy nyílt területen beszélgetnek, hangjukból idegeskedés árad. A ládák takarásában megközelítheted úgy 3 m-re őket, de utána neked kell eldöntened: végzel velük vagy megvárod amíg elmennek. Társaddal össze is beszélhettek hogy egy megfelelő pillanatban végezzetek velük.

87Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Hétf. Május 11, 2015 10:14 pm

Basil'isk

Basil'isk

Az őr káromkodni kezdett amikor a zajokat hallotta az egyik szobából, de ezt én nem tudhattam, mivel nem értem annyira az ember nyelvét. A szobába belépett és azon nyomban elkaptam a torkát, a nyelőcsövét összetöröm és levágom a fejét a csuklópengével.
A testet elrejtem, majd a fejjel a kezemben az ajtóhoz megyek. A fejet odateszem a szkennerhez, és az ajtó kinyílt. A fejet elteszem, majd intek a társamnak, hogy jöjjön.

Odabent teljes a sötétség, de hőlátásban tisztán kivehetők voltak a ládák körvonalai. Két hőforrást észlelek, ami az a két ember volt, akikkel találkoztunk a barakkban. Egy nyílt részen vannak és egymással beszélgetnek, hangjukból idegeskedés áradt.
A ládák takarásában 3 m-re megközelítem őket, majd mondom a társamnak, hogy hátulról kapjuk el őket és rejtsük el a testüket a ládák között.

88Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Kedd Május 12, 2015 12:00 am

Johny Borgia

Johny Borgia

A prédának esélye sem volt, a csapda tökéletesen működött. Milyen kár hogy ti vagytok most a préda! Bár sikerül azt a két embert megölnötök, minden nehézség nélkül de, és ez egy nagy de, az egész szándékos volt. A felettetek levő szellőzőnyílásból elkezdtek kis, tojásszerű dolgok hullani amik hamar elektromágneses impulzust lövelltek ki, álcáitok megszűntek és meg is bénultatok. A fények kigyúlnak, az ajtókon pedig fegyveresek egy kis csapata özönlik be. Hamar sikerül felismerned régi barátodat, a fél ember, fél gép férfit. Föléd hajol, egy kis merengés után egyszerűen leveszi rólad a maszkot és érdeklődve figyeli, aztán az egyik fegyveres a puskatussal úgy fején vág hogy hamarosan csak sötétséget láttál.

÷÷÷

- Érdekes, nem gondoltam hogy őt is sikerül elejteni. Azt hittem nagyobb kihívás lesz, legalább ez a sisak emlékeztetni fog rád. Mondja csak Tyuhacsev elvtárs, elégedett a 5 új felszerelésnek a, milyen programba is?
- Kísértet program, tudtommal 8 rákpofájút sikerült elfognia, nem 5-öt. - Mondja egy magas, bár kissé pocakos U.P.P. tiszt.
- A pénz csak 5 lényre elég, különben is Zemp professzor is igényt tart a felszerelésére, ahogy a testekre is. - ezzel a fél ember, fél gép férfi elkezdte irányítani a berakodást, a rakomány te és két társad vagytok.

Cirka 3 órával később, az űr.
- Ideje teljesíteni Zemp feladatát is ha már ennyit fizetett. Mi is annak az álcázott turista hajónak a neve? USS Róma? Frizb? Ja igen, Firenze! Addig is adjátok be ezeknek a rákpofájúaknak a surgelynt, nehogy felébredjenek.

Folytatás: Űr --> USS Firenze

//surgelyn, szerintem még nincs az Adatbázisban de azt kell róla tudni hogy egy kifejlett alient is elaltat, továbbá a USS Firenzére írj majd////

89Helene 215 - Page 3 Empty Re: Helene 215 Kedd Május 19, 2015 11:29 pm

Basil'isk

Basil'isk

Sikerült a két őrt elintéznünk, de ekkor a felettünk lévő szellőzőből tojásszerű tárgyak estek le és elég hamar meg is bénítottak minket, mivel mágneses impulzust löveltek magukból, ezzel még az álcánk is megszűnt.
,,Nem gondoltam volna, hogy ez csapda. Mi lesz velem és a társammal... Nincs értelme ezen gondolkodni! Nemsokára társaságunk lesz."
A raktárban kigyúltak a fények és fegyveresek egy kis csoportja özönlik be az épületbe, köztük azzal a félig ember, félig gép férfival, akivel a Blioron találkoztam. Fölém hajol és méricskélni kezd, majd leveszi a maszkomat és azt figyeli. Egy fegyveres ember puskatussal meg úgy fejbe vágott, hogy minden elsötétült körülöttem.
Egy ideig még hallom, míg a fél ember fél gép valakivel beszél, aztán a hangok eltompulnak, aztán nem hallok és nem érzek semmit hosszú ideig.

//Folytatás: USS Firenze//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-

» Helene 215

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.