Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Katedrális (ember kaland) - Page 3 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Katedrális (ember kaland) - Page 3 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Katedrális (ember kaland) - Page 3 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Katedrális (ember kaland) - Page 3 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Katedrális (ember kaland) - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Katedrális (ember kaland) - Page 3 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Katedrális (ember kaland) - Page 3 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Katedrális (ember kaland) - Page 3 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Katedrális (ember kaland) - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Katedrális (ember kaland) - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Katedrális (ember kaland)

4 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Go down  Üzenet [3 / 3 oldal]

61Katedrális (ember kaland) - Page 3 Empty Re: Katedrális (ember kaland) Szomb. Jún. 14, 2014 7:04 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Jólesett a dicséret mind az űrben mind lent az ezredestől. Mint megtudtam a W-Y emberei visszavették a terepet és elzárkóztak. A mutációk pedig a katonákat ölik, két lehetőség közül lehet választanom. Én inkább választom a lopakodást a W-Y hátába. Ezt meg is mondom az ezredesnek.

62Katedrális (ember kaland) - Page 3 Empty Re: Katedrális (ember kaland) Szer. Jún. 18, 2014 8:14 am

Gordon Rogers

Gordon Rogers

– Rendben. A csapat másik három tagját már ismeri, ha jól tudom. – beléptek akik az űrcsatában is veled voltak, a sérültet leszámítva. Szóval a parancsnok és a hacker. Ezután hirtelen belépett még Sid is.
– Visszajöttem megvédeni a hátsódat!
– Nos, mivel még nem volt alkalmunk bemutatkozni egymásnak, – szólalt meg a parancsnok – én Reed vagyok, ő pedig – mutatott a hackerre – George. Úgy tűnik, még mindig kelleni fog a lopakodó felszerelés, de legalább a ruha még rajtad van. – átnyújtotta a hangtompítós géppisztolyt és a pisztolyt. – Na, menjünk. – ekkor megszólalt az ezredes rádiója.
– Uram! Visszaszorítjuk őket!
– Sikerül a mutációkat...? – kérdezte az ezredes.
– Igen! És nem csak azokat, de a Weyland-Yutanit is!
– Ez esetben küldök néhány embert akik most már segíthetnek. Nem maradhat egy olyan lény sem! – kikapcsolta a rádiót – Rendben. Ugyanarról mennek, de így már lehet járművel is menni. Gyerünk! – kicsivel később már a Weyland-Yutani katonák maradványai felett lépkedtél, miután egy terepjáróval átnéztétek a hátsó kijárat környékét. Minden tiszta. Alapos munkát végeztek a társaid. Viszont megpillantottál egy eddig nem látott dolgot.
Spoiler:
A többiek ezt „pilótának” nevezték. Nem nézhetted sokáig, ugyanis elzárták egy terembe. Miután nem történt semmi említésre méltó lepihenhettél. A következő néhány napban áthelyezték a tábort ide. Miután ez megtörtént, az ezredes hívatott. A parancsnoki sátrában várt rád.
– Jól, van. Hívtak, hogy mindenkit aki nélkülözhető el kell küldenem Ryushira. Maga is velük megy. A fél bolygót ellepték az idegenek. Ha érdekli, sivatagos bolygó amit egy-egy kanyon szabdal. Lakossága nincsen. Na, de majd ott tartanak magának eligazítást. Jó munkát végzett! Sok szerencsét! – elfordult tőled, jelezve, hogy mehetsz. Egy UD-4L felszállított a hajóra. Indulás Ryushira!

// Kaland sikeres! 60 sp, 1000$+100$=1100$ pénzjutalom. //

63Katedrális (ember kaland) - Page 3 Empty Re: Katedrális (ember kaland) Szer. Jún. 18, 2014 4:55 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A várt harc elmaradt, a többi katona már felszámolta az ellenállást így mi már csak a holtak tetemeit kerülgettük. Megláttam az idegen technológia tulajdonosát is: egy Pilóta ahogy magukat nevezik, olvastam már róluk a kiképzésemnél (és nem a tengerészgyalogosra gondolok) de még élőben soha nem láttam. Habár ez nem is élő de tudom hogy értem. Áthelyeztek engem a Ryushira, ha jól tudom ott végre találkozok gyűlölt fajommal a Ragadozókkal.

Következő kalandom:
Ryushi --> Tengerészeti tábor

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.