Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Latest topics
» Aurora
Szer. Okt. 18, 2017 4:41 pm by George Crysmann

» USS Firenze
Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am by Johny Borgia

» Víztisztító telep
Hétf. Szept. 25, 2017 12:09 am by Johny Borgia

» U.P.19-3 as
Szomb. Szept. 09, 2017 10:49 pm by Johny Borgia

» Karakterlap sablon, aláírás sablon
Kedd Aug. 01, 2017 5:30 pm by W.B.

» W.B.
Kedd Aug. 01, 2017 4:01 pm by W.B.

» Neonopolis
Hétf. Júl. 31, 2017 11:07 pm by B.J. Wolf

» Ember kaland – Kapcsolatok második felvonás
Szomb. Júl. 22, 2017 1:26 pm by B.J. Wolf

» Csatornák
Kedd Júl. 11, 2017 5:50 pm by Johny Borgia

» Inaktív
Csüt. Júl. 06, 2017 1:14 pm by Joe Johnson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szer. Nov. 07, 2012 5:45 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum

You are not connected. Please login or register

Katedrális (ember kaland)

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [3 / 3 oldal]

61 Re: Katedrális (ember kaland) on Szomb. Jún. 14, 2014 7:04 pm

Jólesett a dicséret mind az űrben mind lent az ezredestől. Mint megtudtam a W-Y emberei visszavették a terepet és elzárkóztak. A mutációk pedig a katonákat ölik, két lehetőség közül lehet választanom. Én inkább választom a lopakodást a W-Y hátába. Ezt meg is mondom az ezredesnek.

Felhasználó profiljának megtekintése

62 Re: Katedrális (ember kaland) on Szer. Jún. 18, 2014 8:14 am

– Rendben. A csapat másik három tagját már ismeri, ha jól tudom. – beléptek akik az űrcsatában is veled voltak, a sérültet leszámítva. Szóval a parancsnok és a hacker. Ezután hirtelen belépett még Sid is.
– Visszajöttem megvédeni a hátsódat!
– Nos, mivel még nem volt alkalmunk bemutatkozni egymásnak, – szólalt meg a parancsnok – én Reed vagyok, ő pedig – mutatott a hackerre – George. Úgy tűnik, még mindig kelleni fog a lopakodó felszerelés, de legalább a ruha még rajtad van. – átnyújtotta a hangtompítós géppisztolyt és a pisztolyt. – Na, menjünk. – ekkor megszólalt az ezredes rádiója.
– Uram! Visszaszorítjuk őket!
– Sikerül a mutációkat...? – kérdezte az ezredes.
– Igen! És nem csak azokat, de a Weyland-Yutanit is!
– Ez esetben küldök néhány embert akik most már segíthetnek. Nem maradhat egy olyan lény sem! – kikapcsolta a rádiót – Rendben. Ugyanarról mennek, de így már lehet járművel is menni. Gyerünk! – kicsivel később már a Weyland-Yutani katonák maradványai felett lépkedtél, miután egy terepjáróval átnéztétek a hátsó kijárat környékét. Minden tiszta. Alapos munkát végeztek a társaid. Viszont megpillantottál egy eddig nem látott dolgot.
Spoiler:
A többiek ezt „pilótának” nevezték. Nem nézhetted sokáig, ugyanis elzárták egy terembe. Miután nem történt semmi említésre méltó lepihenhettél. A következő néhány napban áthelyezték a tábort ide. Miután ez megtörtént, az ezredes hívatott. A parancsnoki sátrában várt rád.
– Jól, van. Hívtak, hogy mindenkit aki nélkülözhető el kell küldenem Ryushira. Maga is velük megy. A fél bolygót ellepték az idegenek. Ha érdekli, sivatagos bolygó amit egy-egy kanyon szabdal. Lakossága nincsen. Na, de majd ott tartanak magának eligazítást. Jó munkát végzett! Sok szerencsét! – elfordult tőled, jelezve, hogy mehetsz. Egy UD-4L felszállított a hajóra. Indulás Ryushira!

// Kaland sikeres! 60 sp, 1000$+100$=1100$ pénzjutalom. //

63 Re: Katedrális (ember kaland) on Szer. Jún. 18, 2014 4:55 pm

A várt harc elmaradt, a többi katona már felszámolta az ellenállást így mi már csak a holtak tetemeit kerülgettük. Megláttam az idegen technológia tulajdonosát is: egy Pilóta ahogy magukat nevezik, olvastam már róluk a kiképzésemnél (és nem a tengerészgyalogosra gondolok) de még élőben soha nem láttam. Habár ez nem is élő de tudom hogy értem. Áthelyeztek engem a Ryushira, ha jól tudom ott végre találkozok gyűlölt fajommal a Ragadozókkal.

Következő kalandom:
Ryushi --> Tengerészeti tábor

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [3 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3