Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Gyilkos kalandja EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Gyilkos kalandja EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Gyilkos kalandja EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Gyilkos kalandja EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Gyilkos kalandja EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Gyilkos kalandja EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Gyilkos kalandja EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Gyilkos kalandja EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Gyilkos kalandja EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Gyilkos kalandja EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Gyilkos kalandja

2 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Gyilkos kalandja Empty Gyilkos kalandja Kedd Jan. 07, 2014 6:17 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

A hajó útja ismeretlen volt, de a rakomány maga a halál. A vadászok befogtak egy királynőt, három harcost és tucatnyi arctámadót, ez utóbbiakat kísérlet céljából. Az arctámadók a ,,laborban" várják sorsukat. A királynő és harcosai szintén elkülönítve vannak egymástól, de jelenlétük tiszta képeket ábrázol számukra és tetteikre. Gyilkos két testvére közötti kantinban kapott helyet, ahonnan többször is próbált kitörni eddig sikertelenül. Ő maga már lenyugodott, de testvérei továbbra is próbálnak a sikertelen kijutással. Halvány fény derengése járja át a hajó belsejét, ami egyszer csak kialszik egy pillanatra, de ez pont elég volt. A kantin szellőzőjének lámpája nem gyulladt vissza és a mágneses zárak meghibásodtak. Gyilkos nem tétlenkedik és közelebb kúszik, hogy ,,szemügyre" vegye.

2Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Kedd Jan. 07, 2014 6:31 pm

Gyilkos

Gyilkos

Sziszegve tanulmányozza egy röpke pillanatig a zárszerkezetet, majd megérezve a szabadság szelét, rácsap egyet, hátha kinyílik. Ha nem nyílik, egyből rácsap még egyet, s ha ezután sem, akkor testsúlyával együtt nekiugrik az ajtónak.
Ha kijutott igyekszik feltérképezni a környezetét, felmérni a lehetőséget a tovább haladásra, testvéreivel együtt.

http://kacsa91.deviantart.com/

3Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Szer. Jan. 08, 2014 11:51 am

Andrew Fox

Andrew Fox


Gyilkos csak annyira húzta szét az egymáson elcsúsztatható két fémlapot, hogy átpréselje magát a résen. A szellőző rendszer tágasnak mondható igaz a Yautják mérete ezt megkövetelte. Királynője gondolatait érzi a fejében: ,,szabadíts ki minket". Gyilkos hamar eltűnt a szellőzők sokaságában és miután elért egy nagyobb elágazáshoz terepszemlét tudott tartani. Vele szemben illetve jobbra is és balra is vezetett tovább az út. A vele szemben lévő szellőző torkolat falán azonban volt valami. A kis kerek szerkezet halk morajló hangot adott ki. Kicsit közelebb merészkedve azonban egyre hangosodott, ezért inkább visszahátrált Gyilkos. Az elágazásban alatta, a gyenge rácsozaton keresztül érzékeinek köszönhetően kirajzolódott előtte két alak. Ők is részt vettek a befogó műveletben és most egy gépezet előtt állva vizsgálták a hajót Gyilkos és két elszabadult arctámadó után. Az egyik vadász elment a kantinok irányába, de a másik belemélyedve technológiájukban a hajójuk csapdáinak aktiválásán ügyködött tovább.

4Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Szer. Jan. 08, 2014 4:33 pm

Gyilkos

Gyilkos

Amikor bemászik a szellőzőbe, rögtön meghallja úrnője hangját a fejében, így hát sietve indul el, hogy megkeresse társait. Egy elágazásnál azonban megtorpan, s megvizsgál egy a falon lévő szerkezetet, aminek funkcióját nem ismerve, inkább tartózkodik a közelebbi megvizsgálásától. A szellőzőben lévő Xenomorphot egy rácsos rész választja el az alatta lévő folyosón ténykedő 2 ragadozótól. Valószínű, hogy már észrevették a hiányát.
A démoni lény bajt sejtve úgy határoz, hogy farkával átszúrja a rácsot, s ezzel együtt a ragadozót is igyekszik felnyársalni, mégpedig a nyaka bal oldalán, egyenesen lefelé, a testébe.

http://kacsa91.deviantart.com/

5Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Szer. Jan. 08, 2014 6:30 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

A rács könnyedén átszakadt a kitinpáncéltól és az erőtől amellyel Gyilkos szúrt. A vadász még a fémes nyikorgásra feltudott figyelni, de cselekedni képtelen volt. Foszforeszkáló vére a padlóra fröccsent, amikor Gyilkos farokpengéje a vadász nyakába fúródott. A monitorkép a hajót mutatta 3 D-ben és azon belül bizonyos pontokat a szellőzőkben. A képernyő alatt az aktiváló lámpa még pirosan villogott és ebben a pillanatban Gyilkos fejében megszólal valami: ,, Ne engedd, hogy aktiválják. Siess..." Gyilkosnak gyorsan kell cselekednie mert nem messze tőle már hangokat hall, ám királynőjének köszönhetően már azt is tudja, hogy a szellőzőben a jobb oldali járaton kell mennie.

6Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Szer. Jan. 08, 2014 7:13 pm

Gyilkos

Gyilkos

Ahogy a farkamon lévő pengeéles fullánk az áldozatomba fúródik, nyomok rajta még, hogy még több sérülést okozhassak neki, végül mielőtt a kínból magához térhetne a folyosó falának dobom. Gyorsan kiugrom rejtekhelyemről, majd karmaimmal felszántom a ragadozó torkát.
Amint kimúlt, a pulthoz sietek. Valahogy muszáj lesz tönkretenni a panelt, hogy ne tudják bekapcsolni, amikor a szellőzőben haladok, így hát ha találok a terminálból kilógó vezetékeket, vagy paneleket, azonnal rájuk csapok, hogy elszakadjanak, illetve széttörjenek. Ha nincs, egyszerűen meglékelem a klaviatúrát, hát ha az segít. Amint ez megvan, visszaugrom a szellőzőbe és elindulok az úrnőm irányába, olyan gyorsan, ahogy csak lehet. Nincs már sok időm. Most már biztosan keresni fognak.

http://kacsa91.deviantart.com/

7Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Csüt. Jan. 09, 2014 5:30 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Gyilkos belső állkapcsa könnyedén szakítja át a panelt, és ezzel az egész monitor elsötétült. Épp, hogy visszabújt a szellőzőbe két vadász már a helyszínen volt. Szerencsétlenségére felfedezték, hogy honnan is támadhatott a ,,savvérű", de követni számukra már komplikáltabb lett volna. A helyes irányban tart tudta jól, de jó kétszáz méter megtétele után a kanyargós szellőzőkben egy másik érzés keríti hatalmába. Vizsgálódása közben rájött, hogy a labor melletti szellőzőben kémlelt kifelé. Az asztalon egy arctámadót látott feküdni, melyből különféle csövek lógtak ki. A többi hordozó külön külön egy-egy átlátszó üvegű hengerben vergődött a szabadulással próbálkozva. A labor üres volt és Gyilkos érzi kis testvéreinek szabadulni akarását elméjében. A szellőzőből figyelve nem nagy helyiség tárult elé és csak néhány gépet látott benne. Az arctámadók fogságáért felelős záró panelt pár boncolási eszközt és gépet.

8Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Csüt. Jan. 09, 2014 8:10 pm

Gyilkos

Gyilkos

Gyilkos ismét kimászik a szellőző járatból, majd egy gyors terepszemle után, a tároló hengerek mellett terem. Megvizsgálja, hogy a testvérei életképesek lehetnek-e még, majd amint meggyőződik róla, egyenként elkezdi összetörni az üvegeket, hogy kijuthassanak börtönükből, s hogy beteljesíthessék feladatukat. Egy ragadozókkal teli hajón csak ragadozók eshetnek az arctámadók áldozatául.
Miután kiszabadította az összes testvérét, az ajtót kezdi tanulmányozni, s azt, hogyan tudja kinyitni. Utat kell engednie az embrióhordozóknak, hogy gazdatesteket kereshessenek.

http://kacsa91.deviantart.com/

9Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Csüt. Jan. 09, 2014 10:39 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Gyilkos miközben az ajtót tanulmányozta lankadt a figyelme és már csak a felvisító arctámadó hangjára fordult meg. Egy vadász követte a szellőzőben, aki rögtön végzet az első rárontó kis fenevaddal. A vállán lévő fegyver Gyilkosra irányult és csövében egyre csak nőtt az energia nyaláb, de célt tévesztett. Egy arctámadó hihetetlen gyorsasággal marta át a maszkját és talált fogást a vadászon. Gyilkos helyett a vadász egy másik ugrásban lévő arctámadót lőtt péppé, aminek vére kárt tehetett valamiben. Az ajtó kinyílt és a halál hírnökei nem haboztak. Gyilkos szintén kilépett és látta kis társait, akik tízen tíz felé tűntek el a hajó különböző pontjain. ,,Már közel vagy nem késlekedhetsz." Az arctámadók eléggé lefoglalták a vadászokat ahhoz, hogy Gyilkos percek alatt célt érjen. Az ajtó előtt azonban egy hatalmas és robusztus Yautja állt aki a raboskodó királynőt bámulta.

10Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Pént. Jan. 10, 2014 9:36 am

Gyilkos

Gyilkos

A ragadozó még nem vette észre a Xenomorphot, aki tőle nem messze figyelte, így megpróbált csendben mögé lopódzni. Amennyiben egyetlen apró mozdulatot tesz, ami azt jelentheti, hogy megfordul, rögtön ráugrik, hogy ledönthesse a lábáról, majd igyekszik egyből meglékelni a helyét.
Ha kimúlt az áldozata, rögtön úrnője előtt terem, majd kiszabadításának módját kezdi keresni.

http://kacsa91.deviantart.com/

11Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Pént. Jan. 10, 2014 5:27 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Gyilkos nesztelenül osont, de a vezér Yautja több ember öltő tapasztalata most sem hagyta cserben. Gyilkos előtt centikkel suhant el a vadász alkari pengéje. Nem riasztotta még a többieket valószínű, hogy egyedül akart elbánni a savvérűvel. Alkari pengéjén kívül semmilyen fegyvert nem használt, de ügyesen mozgott. A hajót is jól ismerte a teret saját hasznára fordította azzal, hogy Gyilkost sarokba szorította. Pár cseles mozdulattal mellkason vágta Gyilkost ,de a xenomorphnak a következő támadást sikerült elkerülnie és most kontrázhat.

12Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Pént. Jan. 10, 2014 9:44 pm

Gyilkos

Gyilkos

Gyilkos nagyon elszámolta magát. Túlságosan is nagy önbizalommal futott neki a ragadozónak és visszafele sült el a dolog. Mindent megtesz azért, hogy elkerülhesse a ragadozó támadásait, de csak védekezni tud, majd sarokba is szorítja. Az egyik csapás eléri a mellkasát és felsebzi, amitől kifröccsenik a savas vér. A ragadozó újabb csapást indított, de ezt sikeresen elkerültem.
A falban megtámasztom a lábam gyorsan, majd egy erős ugrással nekivetődöm, hogy le dönthessem, majd karmaimmal megpróbálom felszeletelni ott, ahol érem.

http://kacsa91.deviantart.com/

13Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Szomb. Jan. 11, 2014 5:44 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Gyilkos falnak támasztotta a lábait és nem habozott. A vadász kitudott térni, de nem hibátlanul. A xenomorph karma felsértette bal vállát és vele együtt sérült a váll lövege is. A Gyilkos testéből lecsöppenő savas vér sziszegve rágta bele magát a padlóba, miközben a két bestia a halál táncát járta. Az ütések és csapások egymás után záporoztak adok kapok helyzet alakult ki, de sokszor csak azt várták, hogy a másik hibázzon. Gyilkos ösztöneinek köszönhetően olyan gyorsan támadott, hogy nem hagyott időt a hibákra és töretlensége meghozta az eredményét. (Itt a harc menetét nyugodtan kifejtheted. Persze ha gondolod.) Az ellenfél legyőzése után érezte királynője izgatottságát fejében: ,,Nagyszerű tudtam, hogy megcsinálod gyermekem és most siess!!!"

14Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Szomb. Jan. 11, 2014 6:47 pm

Gyilkos

Gyilkos

//Remélem, hogy ez így megfelel! Very Happy//

A harc kissé kezdett elhúzódni. Úgy éreztem, hogy ha nem végzek vele gyorsan, akkor hamar túlerővel kerülhetek szembe. Akármelyik pillanatban megjelenhetnek a fajtársai és seperc alatt elintéznének.
Hol a ragadozó támadt, hol pedig én vetettem be magamat. Csuklópengéit sikeresen el tudtam kerülni, s egyre sokasodtak a sebei. Úgy tűnik, hogy nyerésre állok végre.
Egy óvatlan pillanatban azonban hasba térdelt, felemelt, majd a falnak dobott. Úgy estem a földre a fájós végtagjaimmal, mint egy marionett bábú. Ekkor megindult felém, hogy lesújtson rám a csuklópengéivel, de ekkor Úrnőm gondolatait éreztem meg a fejemben, hogy ne adjam fel. Erőt vettem magamon, s kiütöttem a ragadozó lábait. Hangos kerregéssel vágta be a fejét a falba, amitől elvesztette az eszméletét. Fölé másztam, majd a belső állkapcsommal betörtem a koponyáját, hogy aztán egy gyors lakmározás után ismét erőhöz juthassak.
Az úrnőm roppant elégedett volt velem, így rögtön be is léptem a helyiségbe, ahová a ragadozók bebörtönözték. Gyorsan körbenéztem, s azon gondolkoztam, hogyan tudnám kiszabadítani béklyóiból.

http://kacsa91.deviantart.com/

15Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Vas. Jan. 12, 2014 6:43 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

/Nagyon is! Jó kis harc volt x)/
Gyilkos jó pár sebből vérzett, ennek viszont előnye is volt. Felmászott a láncokra egymás után és hagyta, hogy savas vére marja szét a megzabolázott királynő láncait. A királynő immáron szabad volt, de az ellenség még fenyegette a xenomorphokat. Gyilkos egyik testvére aki mellette raboskodott be lépett a helyiségbe közéjük. Mentális üzenet útján tudták meg, hogy másik testvére elpusztult, de a vadászok már csak ketten tartózkodtak a hajón. Gyilkosnak indulnia kellett és végezni velük. Útközben egy arctámadó követte az egyik hosszú folyosón szorosan a falhoz húzódva.

16Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Vas. Jan. 12, 2014 8:01 pm

Gyilkos

Gyilkos

//Ne haragudj, hogy egyszer E/1-be, máskor E/3-ba írok, csak próbálgatom, hogy melyik lehet a jobb. AZ a baj, hogy van amikor észre sem veszem, hogy más nézőpontból írok... ^^ //

Összesen két ragadozó maradt a hajón. Furcsa, hogy egy ilyen nagy hajón alig voltak páran. De ez most mindegy. A legfőbb cél most, hogy semlegesítse a Yautjákat, így hát elindult Gyilkos a felkutatásukra. Kicsit nehéz lesz, mivel nem tudja, hogy merre is vannak, de majd csak összefut velük valahol. Benéz minden helyiségbe, ami mellett elhalad, s ha üres, már megy is tovább a folyosón. Csak pár perc múlva veszi észre, hogy egy arctámadó testvére is vele egy irányba halad. Feromonokkal magához hívja, s tudatja vele, hogy szüksége van rá. Remélhetőleg majd el tudja kapni legalább az egyiket gazdatestnek.

http://kacsa91.deviantart.com/

17Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Kedd Jan. 14, 2014 5:20 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

/Többen voltak a Yautják, de a többi arctámadó sem tétlenkedett./
Ahogy Gyilkos haladt előre a levegőben az ellenség feromonja egyre erősebb gyűlöletet keltett benne. Az arctámadó az árnyékokban követte őt, és haladásuk közben több Predalien lárvát is láttak, ahogy a királynő irányába vették útjukat. A vezérlő ajtaja nyitva volt és Gyilkos érezte, hogy mind két ragadozó bent van. Az arctámadó továbbra is segítségére lesz Gyilkosnak, de ezt a lapját jól ki kell játszania, hogy egy az egy ellen legyen esélye. Az ajtón kívül még egy szellőző nyílás is torkollott a vezérlőbe a plafonnál.

18Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Kedd Jan. 14, 2014 7:04 pm

Gyilkos

Gyilkos

//A szellőző felfelé megy a plafonba, majd le a másik oldalon? vagy simán keresztül megy a falon?//

http://kacsa91.deviantart.com/

19Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Csüt. Jan. 16, 2014 4:21 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

A falban megy végig, de vannak rajta rácsozatok, amit a gyenge sav is szétmar. A Yautják elég távol állnak egymástól csak magukat tudják fedezni. A szellőző körbeveszi az egész irányítót és egy falon több rácsozat is van.

20Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Pént. Jan. 17, 2014 3:06 pm

Gyilkos

Gyilkos

Egy kis ügyeskedéssel megpróbálom leszedni a külső szellőzőrácsot, majd bemászok a szellőzőjáratba. Valahogy el kell terelnem a figyelmüket egy kis időre, hogy mögéjük kerülhessek.
A terem sarkában lévő szellőző rácsot megpróbálom kiütni, majd gyorsan tovább haladok a következőhöz. Remélhetőleg felkelti a figyelmüket és vizsgálódni kezdenek. Nincs még konkrét tervem, de megpróbálok mindent az előnyömre fordítani. Ha valahogy ki tudnám kapcsolni a világítást, talán egyszerűbb dolgom lenne.

http://kacsa91.deviantart.com/

21Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Szomb. Jan. 18, 2014 5:07 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Gyilkos a külső rácsozatot minden nehézség nélkül lepattintotta. Ezt követően az arctámadónak feromonjaival üzente, hogy várjon a megfelelő alkalomra és azzal Gyilkos el is tűnt a szellőzőben. A szűk helyen haladt tovább és minden rácsozatnál figyelemre tudta venni a termet. A terem végében ahol egy vadász sem állt egy hatalmas gépezet világított, villogott és furcsa búgó hangot adott ki. Gyilkos biztosra vette, hogy fontos célt szolgálhat és az elterelést kezdte kidolgozni. Tudta, hogy a szellőző végén várakozó arctámadó a segítségére lesz, talán végleg le is foglalhatja az egyik Yautját, így neki már csak egy ellenséggel kell majd megküzdenie. Bentről a szellőzőből sikerült az első rácsozatot lepattintania ismételten. Ez a hozzá közelebb eső vadász figyelmét felkeltette és elindult felé, míg a másik váll lövegével fedezte társát, de Gyilkos ekkorra már a második rácsozatnál figyelte az eseményeket.

22Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Vas. Jan. 19, 2014 12:51 pm

Gyilkos

Gyilkos

Amikor felfigyeltek a rácsozat hangos koppanására a padlón, üzentem az arctámadónak, hogy takarásban várjon, míg elterelem a figyelmüket a másik irányból, s akkor a hozzá közelebbire ráugorhat. A sarokban lévő gép hangos búgására felfigyeltem, mikor először bemásztam a szellőzőbe. Biztos fontos funkciója lehet, de nem kockáztathatom meg azt, hogy valami létfontosságú kárt tegyek vele a hajóban, ha tönkreteszem. Ha ismerném a célját, talán hasznomra válhat, de így inkább hagyom, s elindultam, hogy megkerülve a váll löveggel fedező ragadózóhoz közelebbi rácsozathoz. Ha onnan támadok, akkor meglepetés szerűen ronthatok rá, s az arctámadó is támadásba léphet.

http://kacsa91.deviantart.com/

23Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Vas. Jan. 19, 2014 7:56 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

Gyilkos stratégiája meghozta gyümölcsét. A két vadász nem számított ilyen fajta támadásra. A stratégia nem a sav vérűekre jellemző, de tény, hogy intelligens faj. Most azonban bebizonyosodott, hogy nagyon is intelligens és ravasz faj. Az arctámadó pont abban a pillanatban robbant ki a nyílt szellőzőből, amikor Gyilkos a váll löveges vadászra vetette magát. A vadász társa sietett segíteni, de az arctámadó egy pillanat alatt rátapadt a fejére és a halál csíráit kezdte a gazdatestbe pumpálni. Gyilkos leterítette lábáról a vadászt, de az hamar talpra ugrott és sérült váll lövegét gyorsan letépte magáról. Gyilkos még mindig zihált az előző csaták miatt és érezte magában, hogy minden porcikája megremegett. Kevés testvére ,,mondhatta el" magáról bárhol az univerzumban, hogy legnagyobb ellenségükből többet is megölt. Gyilkos ismét erre törekedett és egymás után zúdították egymásra csapásaikat.

24Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Vas. Jan. 19, 2014 8:40 pm

Gyilkos

Gyilkos

Sérüléseimet egészen addig figyelmen kívül tudtam hagyni, míg rá nem ugrottam a következő kiszemelt prédámra. Csak ekkor kezdett ismét mindenem sajogni. Szerencsére az arctámadó idejében kapcsolt és jó pár órácskára lefoglalta a másik ragadozót, így már csak a velem szemben állót kell elintéznem.
A támadást viszont óvatlanul kezdtem meg, így ellenfelem pillanatok alatt talpra szökkent. Még így is túlerőben van, hiszen ő teljesen épp és egészséges. De mindegy! Úrnőm számít rám! A feladatom, hogy mindent a kívánsága szerint teljesítsek! Le kell győznöm a ragadozót!
Hol a ragadozó támadt, hol én védekeztem, hol én támadtam, hol pedig ő védekezett. Nem igazán jutottunk egyről a kettőre és már nagyon kezdtem fáradni, de ki kell tartanom. próbáltam felderíteni a gyenge pontjait, kicsapni a lábait, neki terelni valaminek, hogy megbotoljon, vagy sarokba szorítani, remélve, hogy fölénybe kerülhetek, s kihasználva az adódó alkalmat végezhessek vele.

http://kacsa91.deviantart.com/

25Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Vas. Jan. 19, 2014 9:27 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

A vadász jó párszor betalált Gyilkosnak, akit már csak királynője üzenetei tartotta a lábain. Gyilkos valahol mélyen érezte, hogy a vadásznak még több tartaléka van, de azt is tudta egyedül nem fog elpusztulni. Azonban a szerencse most mellé pártolt. A szellőzőből két még fiatal kifejletlen Predalien mászott elő külön külön egy egy nyílásból. A vadászból egy pillanatra az aggodalom és a kisebbségi alárendeltség feromonjai távoztak, de ezt csak Gyilkos érezte meg. A másik két xenomorph valószínű még annyira kifejletlen volt, hogy nem érezhették meg, de ennek ellenére támadni készültek. Gyilkos a háttérben maradt és várt. Az első támadót könnyen leterítette a vadász azonban a másodikkal sokáig járták a halál táncot. A vadász rendkívül jól védekezett, de minden figyelmét a Predalien kötötte le, akinek a gyorsasága volt a fő fegyvere. Gyilkos számára hamar eljött a megfelelő pillanat.

26Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Vas. Jan. 19, 2014 10:01 pm

Gyilkos

Gyilkos

Váratlanul segítséget kaptam két - még kifejletlen - testvérem személyében, akik közül az egyiket már a megjelenése után eltette láb alól, s vére sisteregve marni kezdte a fémpadlózatot. A második testvérem ügyesebb volt társánál, így sikeresen terelte el a ragadozó figyelmét rólam. Eljött hát a lehetőség!
Azonnal megragadtam a pillanatot és éles farokpengémet a vadász oldalába döftem, lentről felfelé, hogy a legnagyobb kárt tehessem a belső szerveiben. Ha már bent van a mellkasában, mozgatni kezdem, hogy még több sérülést okozhassak benne, végül kirántom belőle, hogy foszforeszkáló vérének szabad utat adhassak a külvilágba. A kivégzést pedig meghagyom fiatal testvéremnek, megadva neki a friss hús, mámorító ízét, amit már nem egyszer volt szerencsém megkóstolni.

http://kacsa91.deviantart.com/

27Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Hétf. Jan. 20, 2014 10:18 am

Andrew Fox

Andrew Fox

A vadász felhördült mikor Gyilkos a támadását villám gyorsan befejezte. Fiatal testvére szintén belemart farok pengéjével és így a vadász már mozdulni sem tudott. Gyilkos meghagyta testvérének a végső siker ízét. A harcok folyamán a hajó óriási károkat szenvedett. A tartalék energia és a mesterséges gravitáción kívül minden más rendszer felmondta a szolgálatot. Még az álcázó, is és talán ez okból is és a sors kegyetlen fintora sodorta a Yautja hajót egy reménykedő kincsvadászokkal megtelt hajó felé. Gyilkos fejében királynője szólalt meg: ,,Készüljetek hamarosan gazdatestekre lesz szükségem."

28Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Hétf. Jan. 20, 2014 3:41 pm

Gyilkos

Gyilkos

//Remélem nem gond, hogy írtam egy pár napos eltérést, mert kellett egy kis regenerációs idő, különben azonnal megpusztulnék... ^^ //

Amikor vége lett a harcnak, megragadtam a megfertőzött ragadozót, majd elvittem Úrnőmhöz, s ragacsos nyálkámmal a teremből kialakított fészek falába építettem, hogy aztán testéből megszülethessen egy újabb testvérem. Ezután kerestem egy tetemet, hogy testem ismét megteljen erővel.
Pár „nap” múlva Úrnőm hangja ébresztett fel álmomból. Összekuporodva a sarokban regeneráltam a testem éppen, s amikor készen álltam, megrepesztettem a külső burkot, ami alatt már a gyógyult sebhelyekkel pihentem. Lassan felálltam, majd négykézlábra ereszkedve jelentem meg úrnőm elött, további utasításra várva.

http://kacsa91.deviantart.com/

29Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Hétf. Jan. 20, 2014 6:34 pm

Andrew Fox

Andrew Fox

A folytatáshoz jó lenne aktiváltatni magad mert itt már nem babra megy a játék hanem skillre. Illetve valószínű, hogy az ,,Egyéb helyszíneknél" fogjuk folytatni, de W.B.-t még megkérdezem majd. Erre a kis kalandodra 30 sp-t és 1 pempőt adnék, ha élesbe ment volna, de ha megtudod győzni az elnök urat Smile akkor áldásom rá.

30Gyilkos kalandja Empty Re: Gyilkos kalandja Hétf. Jan. 20, 2014 6:46 pm

Gyilkos

Gyilkos

Huhh... akkor inkább nekiállom megírni az ET-met! Very Happy

http://kacsa91.deviantart.com/

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.