Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok

+2
Atawhai Harrison
avpwar
6 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Üzenet [6 / 6 oldal]

Natasha Eicca

Natasha Eicca

A számításaim helyesnek bizonyultak. A dög a földre került. S pár fogától is sikerült megszabadulni. A lény teste elől arrébb gurultam a hóban, utána hátra kaptam a fegyvert, majd újabb sorozatot lőttem a szárnyába. Franc ebbe a lénybe!
Felpattantam, majd a dög szárny tövébe, s hátára céloztam, és lőttem. Nem elpusztíthatalan, csak kibaszott szívós.

152Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 Empty Re: Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok Hétf. Szept. 02, 2013 12:15 am

avpwar

avpwar
Admin

Hátáról lepattanó golyókat valószínűleg meg sem érezte. Jó, hogy nem málnával dobáljátok. Viszont testének ízesületei gyengék, Natasha jó pár lövése jó helyre csapódott be, bal szárnya használhatatlan.
Félix erősen beletaposhatott a gázba, révén az APC eszeveszettül megindult. Sikerült is leráznia a lényt. Ennek örömére ismét megpróbálta elgázolni, ám ez nem egy egyszerű bogár mi egy kocsi szélvédőjére feltrancsírozódna. Mikor Az APC neki hajtott, hangos reccsenés elsőre nyugtatólag hatott mindenkire. Ám mikor az APC ugyan úgy haladt előre és a lény nagy nehezen lemászott a „szélvédőről” vörös véres pengés farkával, ez a kis nyugalom elszállt. Jó hír, hogy ő sem fog.
Biceg, már futni se nagyon tudna, egy célja van: Megölni azokat akik ezt tették.
Öröm az ürömben, hogy mindkettőtök fegyvere kattant. Éhes a kicsike, megette a lőszer adagját a tárból.
- ÁTKOZOTT! – Csendült fel alig észrevehetően Nat elméjében.



//Joe, ennek nincsenek kezei, ennek van két lába és egy szárnya.//

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe addig lőtt amíg lehetett, aztán úgy döntött, hogy elhátráll és kérdőn a nőre pillant, hogy mi legyen.
Válasszanak új taktikát és aztán adjanak neki, mert így nem sokra jutottak, bár ez is valami.
Szóval oda állt Natasha mellé és várta mi legyen.

Natasha Eicca

Natasha Eicca

A fegyver dördülése hatalmas adrenalinnal dobta fel a pulzusom. A rusnyaság bal szárnya teljesen K.O.-t kapott, ami azt jelenti, nem fog a levegőbe röppeni, és a földön könnyebben végezhetünk vele, Könnyebben? Mióta szerepel a szótáramban az a szó, hogy könnyebben? Félix újból megpróbálta elnyomni a dögöt, de az szerencsésen, és meglepően fürgén került le a járműről. Meglátva pengeéles farkát keserűség uralkodott el bennem. Rohadt dög!
S ekkor kattant a tár. Mi a...? Hoppá, nem írtam be a Halhatatlanság és Ki nem fogyó lőszer kódját a játékba? Fürge mozdulattal vettem elő az újabb tárat, de a lény sziszegve emelte fel a fejét, így elindultam oldalazva, hogy mozgásban legyek. Miközben táraztam, nem vettem észre a felém közelítő Joet, és sikeresen bele ütköztem.
- Baszki, lődd a...! - de elhallgattam, mert láttam, hogy ő is hasonlóképp járt, mint én.
- Mindegy, felejtsd el! - morogtam, és bekattintottam a lőszert. A felénk elinduló lényre céloztam. Nem tudtam, Richard él-e még, legalábbis a látószögemből kikerült a nagypofájú gyerek.
- Joe, indulj el jobbra, fuss, és lődd a puhának látszó felületeket. Én balra futok, talán kettéválni nem tud a rohadékja. Amelyikünket célba vesz, azt védi a másik... és az istenek irgalmazzanak neki.
Biccentettem felé, majd ahogy megmozdult a dög, eliramodtam balra. Csak remélni mertem, hogy Joe is elindult, s közben a dögöt lőttem, s igyekeztem a golyókat az oldalába, ha a hátába kerültem, akkor a szárnya részénél megsebesíteni. Ha üldözőbe vett, akkor gyorsan ki kell találnom valamit.

avpwar

avpwar
Admin

Mindannyiszor mikor ránehezedett a ball szárnyára felüvöltött. Mégis miből kelt ki ez, hogy ilyen kiba’ nagy? Mikor ketté váltatok párszor mintha kereste volna, az ideális célpontot, úgy nézett egyszer a nőre, egyszer a férfira. Végül Natasha felé indult. Természetesen eközben tűz alatt tartottátok. Nem hatotta meg. Pár lövés csapódott a külső váz ízesülésibe, mitől fel is szisszent, ám nem volt elég megállítani.
Figyelemre méltóan lassú, elsőre mintha ez a magabiztossága lenne, ám hamar feltűnik, hogy jobb lábára sántít. Félix ennyit elért…
Natasha elméjén egy bosszúszomjas sikítás fut végig, hangosabb, mint a fegyver. Ez a hang ott lett volna végig?

https://avpwar.hungarianforum.com

Natasha Eicca

Natasha Eicca

Valahogy ezt a futást nem épp így gondoltam, hisz a hó mélyebb, és lelassított, s mivel még nem rendelkezek elfek könnyedségével, ráadásul a páncél és a fegyver se könnyű, a gyorsaságom kicsit lankadt, ahogy igyekeztem tovább rohanni a hóban. A lény szárnyának fájdalmas sikolya határozottan kellemes bizsergéssel töltött el, ahogy néhány lövésünk célba ért. De az már nem, mikor elindult felém. A picsába, rohadt, húsrágó... Azonban feltűnt, hogy maga a lény is lassabban halad. Rá emeltem tekintetem, s ahogy haladtam tovább, láttam, hogy biceg. Felemeltem a fegyvert, hogy a térdére célozzak, de ekkor valami olyasmi történt, amitől földbe gyökerezett a lábam. Azt hittem, elejtem a pulse rifle-ot. Az elmém megtelt a lény sikolyával, de ilyet még életemben nem tapasztaltam. A hang olyan volt, mintha... mintha bosszúra lenne éhes. Mire visszatért a lélekjelenlétem, a fegyver leengedve lógott mellettem, maga a dög pedig alig pár lépésre volt tőlem. Rémület szökött a szívembe, a rémület haraggal öntött el, a harag pedig... rohammal. Éreztem, ahogy a szívem hatalmasakat ütve pumpálja a vért a testembe, szinte fájt. A tarkóm égett, majd üvöltve moccantam a dög felé. Amennyire csak erőmből telt, kihasználtam a rovar lomhaságát. Felé rohantam. Az elmém ködén át érzékeltem, mit teszek, mégis úgy éreztem, ez nem én vagyok. Vicsor ült ki az arcomra, a lángoló harag, a halál közeledtének kéjes élvezete. Nem, ez... ez nem én vagyok. Úgy lüktetett a fejem, hogy azt hittem ott fog szétrobbanni. Igyekeztem kikerülni a lény mozdulatait, majd egy gyors becsúszást próbáltam produkálni. A lába közé, a lába közé!!!! Ahogy csúsztam, havat vert fel a csizmám, úgy éreztem, lángol a testem. Felfelé tartottam a puska csövét, majd meghúztam a ravaszt, s leírtam a levegőbe egy félkört. A dög bal térdétől, a lába közén át, a jobb térdéig. Ha sikerült elcsúsznom alatta, felpattanok, majd ismét megfordulok, majd megpróbálok felugrani a hátára, a szárny tövének sebébe nyomni a fegyver csövét, s meghúzni a ravaszt.

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe megértette amit a nő mondott neki és megtette amire kérték, vagy inkább utasították. Futott, mint akit kergettek és lőtt, mint az eszelős, mert így érhették el, amit elakartak érni, hogy semlegesítsék a lényt a végre és nyugalom honoljon itt. Amikor a lény sántított, akkor a lábát lőtte, hogy kihasználja ezt az előnyt, így téve könnyebbé a nő számára a dolgokat. Persze amikor látta, hogy becsúszik a lény alá, akkor figyelt, hogy el ne lője és drukkolt neki, hogy sikerüljön, közben tovább szaladt és lőtt.

avpwar

avpwar
Admin

Lény alatti havat a sav elolvasztotta és az olvadék felhígította a savat egy erősebb szénsavas üdítő szintjére. Vagyis jó csúszós sár növelte az átsiklási sebességet. Ennek hála kifröccsenő sav csak a sisakot érte. Ám az tönkre is ment. Kész csoda, hogy a savat felfogta. Pedig nem a legjobb fajta sisak ez.
Lény mire észbe kapott már a hátán voltál. És ez végül is fájt az idegennek.
Épp hogy meghúztad a ravaszt a fegyver szilánkosra robbant. Mire az első lövés eldördült a fegyver elejét szétmarta a sav, a lövedék pedig berobbant és ez visszahatott a társain keresztül a fegyverbe, végül a tárba is. Nat előtt elsötétült minden.
- Vége áruló! Áruló! Áruló! Áruló! … - Natasha csak ezt hallotta a sötétségben.
Joe látta a robbanást és, hogy a nő leesik a hóba a lényről. Az idegen a fájdalomtól nagyot ugrott és kapálózott. Végül mire elviselhető lett a fájdalom a hóban heverő eszméletlen Natasha fele kezdte vonszolni testét. Még most is a gyilkolás jár az eszében.

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

Nem jól alakultak a dolgok, mert a nő láthatólag eszméletlenül, egy rongybabaként hullott le a hóra és maradt ott, a lénnyel együtt, aki elvánszorgott, vagyis csak próbált vánszorogni.
Joe megpróbált a dög szájába lőni, vagy a fejébe és közben gyorsan közel kerülni hozzá és egy nyúlással elmarni onnan az alélt nőtt, nehogy dög kaja legyen belőle.
Most már nem olyan gyors ez a dög, így könnyen el lehet húzni előle egy emberi testet, remélhetőleg.

Natasha Eicca

Natasha Eicca

Könnyedén siklottam át a lábai közt, és a tervem is kezdett sikerrel járni. Csakhogy a sisakomra is került sav, de úgy tűnik, kedvelnek az égiek, mert az anyag, már ahogy felfogta a maró anyagot. Gyors mozdulattal kerültem a lény hátára, és ahogy hallottam, igencsak fájt neki. A fegyvert elsütöttem, de az hirtelen berobbant a kezembe, végigfutott egy gyors remegés a kezemen, majd egy forró villanás az arcom előtt.
A világ elsötétült.

avpwar

avpwar
Admin

Joe:
Most már csak a dühe hajtja a lényt, merthogy ennyi sérülést hogy bír ki, azt felfogni nem lehet. Pár dördülés után a fegyver ismét a kellemes hangját hallatja. Éhes, meg kell etetni, minden ravasz húzásnál felrikolt ama kellemes kis hang. Igen kifogyott a lőszer, pedig még férne abba a fránya idegenbe. Úgy látszik, már egy épp foga sincs és a második álkapcsa is lóg kis szájából kókadtan. De még mindig bírja! Száját szitává lőttétek, de még el. Miből van ennek a torka? Titániumból?
Így válaszúthoz értél. Tárcsere, vagy megpróbálod fedezés nélkül a nőt elvinni a lény savtól csöpögő szája elől.

Nat:

Sötét és hideg szoba. Ablak apró résein át jéghideg szél belopózik a romos szobába. Kopott tapéta, szú rágta fa bútorok, törött tükör és sarokban valami szövet halom.
Hol a felszerelésed? Egyáltalán hol vagy? Oda kint vak sötétség, itt a szobában is csak egy gázlámpa és szemben vele másik kis bútorszerűségen egy gyertya pislákol.
Figyelnek ez az érzés támad fel benned. A szövet halom megmozdul és a különböző ócska ruhák és lepedők alól ismerős fogsor villan ki.

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe lőtte az idegent, de kifogyott a tár, megint ki kéne cserélni, csak félő, hogy akkor már nem lenne idő kihúzni a nőt, így választania kell.
Vagy kimenti a nőt, vagy táraz és akkor nincs nő.
Bármi megtörténhet.
Így viszont lenne esélye megmenteni, bár lehet, akkor ő végezné ott, de még mindig jobb, minthogy a nő hal meg.
Hölgyeké az elsőbbség!
Hehe.
Joe nem teketóriázott, és odaugrott, hogy kimentse a nőt.

163Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 Empty Re: Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok Szomb. Szept. 14, 2013 10:50 am

Natasha Eicca

Natasha Eicca

Hideg futott végig a gerincemen, a bőröm libabőrös lett. Mikor kinyitottam a szemem, egy sötét, félhomályba burkolt szobában ébredtem. Mi... mi a frász történt? Hol van az idegen? Hol vannak a többiek? A késem után nyúltam, ami általában az övemen lógott, de rá kellett döbbennem, hogy semmi sincs nálam. Se páncél, se sisak, se kés, se puska, még egy nyamvadt tár se.
- Hahó! - kiáltottam bele a szobába, hátha történik valami. Nem stimmelt semmi. A szoba pocsék állapotban volt. Mintha a német rémmesék egyik színhelyébe csöppentem volna. Egy gázlámpa, és egy gyertya szolgáltatta magából azt a kevéske fényt. Borzalmasan éreztem magam, egyszerűen nekem nincs itt helyem. Ráadásul olyan, mintha... mintha figyelnének. A tarkóm zsibbadt, és a belső vészjelző szirénázva sarkallt arra, hogy minél előbb tűnjek el innen. Felkeltem, majd óvatosan az ablakhoz léptem, hogy kikukkanthassak rajta, hogy kb. megmondhassam hol vagyok. Hideg szél érintette a bőrömet, és fázni kezdtem. Ha sikerült, ha nem a betájolás, léptem tovább a tükörhöz. A törött üvegdarabokban viszont láttam a tükörképem, de ez az érzés, hogy figyelnek, nem múlt el. S ekkor megmozdult az a szövethalom a sarokban. Ösztönösen vettem fel a földről egy éles tükör darabot, s kaptam a gázlámpát. Oda léptem a szövet darabhoz, és szó nélkül vágtam bele a tükör élét.

164Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 Empty Re: Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok Szomb. Szept. 14, 2013 10:58 pm

avpwar

avpwar
Admin

Nat:
Tükör darab felsértette a kezed, ám nem igazán vetted észre. Mikor beledöftél a szövet halomba két biomechanikus fekete kar csapott ki a fejed felé két oldalról. Ám eltűntek mikor az üveg a szövethalmot érte. Ám a szövet halom is eltűnt nyomtalanul. Üres koszos sarok maradt a helyén.
Tükördarab viszont tenyeredet felszántotta. Szoba ajtaja mögötted nyikorogva kitárult. Valamiféle zihálás hallatszik kívülről a sötétségből.

Joe:
Az idegen megtántorodott. Fejét lehajtotta, így üvöltött egy hatalmasat. Ezután zihálva veszi a levegőt. Bár nem úgy oktatták ki a tengerészeket, hogy ezeknek nem kell levegő?
Végül levegőt beszíva, majd kifújva lehajtott fejjel tovább vonszolja magát felétek. Egész olyan groteszk, mintha egy csiga üldözne egy lusta lajhárt.

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe oda hajolt, vigyázva, hogy a dög szája és a tűhegyes fogak el ne kapják, és megragadta az alélt testet, majd, mint aki lottózik, sok szerencsével a tarsolyában megpróbálta kihúzni onnan.
Nyilván két kezére volt szüksége ehhez a manőverhez, de akkor is talán jók az esélyei, mert az idegen bizony eléggé harcképtelen állapotban leledzik és így könnyűszerrel elmarhatja a nő testét, mielőtt a lény megkaparintaná magának és kitudja mit tenne vele.

avpwar

avpwar
Admin

Pár csepp sav érte Natasha páncélját, ám a páncél ennyit pont felfogott. Szerencse most tiszteletét tette Joe előtt. Az idegen valamiért lelassult, így olyan könnyű volt elmarni előle a nőt, mint lefutni két hete felfordult lajhárt. Ám a szerencse szeszélyes. Következő pillanatban az idegen épnek mondható szárnya máris Joe mellet volt. Szárnyával megpróbálta elsöpörni a két embert, viszont Joetől pár centire megállt, az idegen ledermedt, remegett a teste.
Látszik, hogy erőlködik, ám mégse képes megmozdulni.

https://avpwar.hungarianforum.com

Joe Johnson

Joe Johnson

Sikerült elmarni a nő testét és így sikerült megmenteni. Helyes. Ez kell. Nehogy már elpatkoljanak az emberek! Joe örült, hogy sikerült megmenteni a nőt és nem is nézett ki rosszul, hehe, lehet a később még több lesz köztük, ha úgy adódik? Hehe, nem is lenne rossz. Na, jó, ne poénkodjunk, annál is inkább, mert már az idegen támadásba is lendült, de ledermedt valamiért, így Joe megpróbált időben tisztes távolságba húzódni és tárat cserélni, majd, ha ez megvolt, akkor újból a dögöt kezdte lőni, pl a szárnyát.
Na, meg a nő testét biztonságos távolságba húzta.
- Hé, Félix! Vagy valaki! Segíthetnétek! - kiáltott közben Joe.

Natasha Eicca

Natasha Eicca

A döfésemnek köszönhetően két biomechanikus kar csapódott ki a szövetből. Meglepetésemben hátra estem, hogy a karok ne érjenek el, de mire fölocsúdtam, már el is tűnt, mind a kezek, mind a szövet a sarokból. A kezemre meredtem, melyet a lámpa fényénél láttam, hogy mély seb vágta ketté. Vér folyt végig a kezemen. A fájdalom érzete lassan eljutott lüktető agyam mélyére. A nyikorgó ajtó felé pillantottam, ami lassan kinyílt mögöttem. A hangtól, mely beszűrődött a szobába, a hideg futott végig a hátamon. Letéptem a pólóm ujját, majd amilyen erősen csak lehetett, körbekötöztem a sebet. Azután felálltam a padlóról, kézbe vettem a lámpát, majd elindultam, hogy megleljem a hang forrását, vagy legalábbis a kijáratot. A lámpát magam előtt tartva léptem, hogyha bármi megmozdul a sötétben, észre vegyem, és reagálhassak rá időben.

avpwar

avpwar
Admin

Joe:
Az idegen szájából csöpögött a savval keveredett nyála, ám nem mozdult. Próbált, ám valamiért nem volt rá képes. Tár bekattant, feletetve a kicsike, ám a hívásra senki nem válaszolt.
Az idegen viszont megelevenedett. Első sorozatok elől kitért, pár lövés találta csak el az oldalát meg a szárnymembránt. Ám nagyon megelevenedett, már nem sántít, ám minden lépésnél felvonyít. Sebzett vad a legveszélyesebb.


Nat:

Lámpa ide vagy oda, a sötétség elnyelte a fényt. Teljes feketeség az ajtón kívülről, semmit nem használ a lámpa. Szinte magával ragadó a sötétség. Rémülten néztél végig magadon, azaz érzésed volt, hogy milliónyi kicsi kéz ragad magánál. Ez már nem normális, amint lenéztél ezek a kis fekete kezecskék visszahúzódtak az ajtón kívüli sötétségbe. Nyomukban viszont az ajtóra kicsapott egy sebekkel és hegekkel tarkított emberi kéz. Ám a test elvész a sötétségben.
Ám a kart visszaszólította a sötétség, mikor visszahúzódott, mély barázdákat hagyott a fa ajtóban a koszos körmeivel.

https://avpwar.hungarianforum.com

170Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 Empty Re: Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok Csüt. Szept. 26, 2013 12:58 pm

Natasha Eicca

Natasha Eicca

Ahogy kiléptem a sötétségbe, mintha a környezet elnyelt volna, megszűnt minden, és csak a sötétség fekete, nyugtató ölelése vett körbe. Hiába volt nálam lámpa, mintha bekebelezett volna. Ahogy próbáltam valami kapaszkodót találni, rémület futott át az agyamon, s ahogy lenéztem, apró, belém kapaszkodó megannyi kezecskét láttam. Kétségbeesve próbáltam ellépni, vagy kikerülni közülük, ám annál inkább belém martak, karmoltak, kapaszkodtak. Már az arcomon is éreztem az érintésüket, mikor hirtelen visszahúzódtak, és eltűntek, ahogy ismét lenéztem. Az ajtó felé pillantottam, ami nagy csattanással csukódott be, s egy mocsoktól, vértől bűzös emberi kéz pihent rajta. Rémület lüktetett bennem. Ez nem lehet igaz, ez képtelenség... Biztos csak álmodom, ez... Ahogy láttam, hogy a kéz elindul, s a falban kaparásnyomot hagy maga után, követni kezdtem.

Joe Johnson

Joe Johnson

Úgy látszik magára talált a dög, mert magához tért és elég gyorsan és szépen sajnos. De kár. Hova lőjön Joe? Mert sehol se elég hatékony, már szétlőtték teljesen, de így is él, eléggé szívós egy dög.
Megvan!
Joe leakasztott egy gránátot, hátrált a nő testével pár lépést, hogy biztos távolságba kerüljön, majd eldobta a gránátot.
Várta a hatást és remélte, hogy ez végre megadja a kegyelem döfést, mert jó lenne, ha végre kifeküdne ez a rusnyaság, nem kell, hogy itt rontsa a levegőt.
Közben persze tovább lőtt és a biztonság kedvéért folyamatosan hátrált, bár ez nem volt egyszerű, mert a nő testére is ügyelnie kellett, sajnos nem úgy, mintha ágyban lennének, hehe.

avpwar

avpwar
Admin

Gránát lepattant a lényről a hóba. Hóban kis lyukat vájt miben eltűnt. A lény hátraszökkent vonyítva. Tudta, hogy mi az, ám így sérülten a hátraszökkenése nem volt elég távoli. Robbanás elérte őt. Repeszek mélyen bele ették magukat a páncélos külső vázába. Utolsó rohamra szánta el magát. Megfeszítette izmait, ám mire elrugaszkodott volna két kék sugár ment át a testén oldalról kettétépve a lényt.
Natasha elméjében sötétség vakító fehérséggé alakult. Hamarosan a fehérségben eltérések alakultak ki. Hó, a behavazott rét, a csata nyomai.
Réten egy másik APC tűnt fel, felétek jön.

https://avpwar.hungarianforum.com

173Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 Empty Re: Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok Szomb. Szept. 28, 2013 11:20 am

Natasha Eicca

Natasha Eicca

Ahogy követtem a kaparást, a sötétség váratlan fehérséggé alakult. S a fehérség hamarosan hideggel, vonalakkal, majd a szürke, borús éggel, és az apró, szállingózó hópelyhekkel párosult. Pislogtam párat, ahogy az agyam igyekezte feldolgozni az ismerős érzetek megannyi és megannyi "áldott" hullámát. Távolról egy jármű közeledő, zúgó hangja hallatszott. Talán egy APC? Sistergő, sav illata áradt a levegőben, de nem érdekelt. A hó hidegétől kezdtem magamhoz térni, óvatosan belemarkoltam a hideg fagyba. Éreztem, hogy ujjaim között átnyomódik, s tenyerem melegétől egy kissé megolvad. Végül a képbe, egy férfi arca is bekúszott, mintha beszélt is volna, de nem igazán értettem, miről hadovál. Vagy ez is csak egy álom?
- Joe? - kérdeztem rekedten, ahogy eszembe jutott a közlegény, a kalandos hülyeségeivel, kutyájával, és a mustráló nézésével.
A válla felé nyúltam, hogy abba kapaszkodva felülhessek, s ha ez sikerül, körbe nézek a terepen.

174Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok - Page 6 Empty Re: Mentőexpedíció - Ember kaland – Német Alpok Szomb. Szept. 28, 2013 12:09 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

A gránát felrobbant, de különösebb kárt nem tett a lényben, viszont hirtelen minden máshogy történt, mert valami megmentette őket.
Lövedék tett pontot az i-re és a lény halott volt.
Egy másik APC jött feléjük, pont a legjobb időben, na ez jól esett, mert időben megmentették a seggüket, így még élnek, pedig azt hitte, kivételesen a dög fog győzni, de nem.
- Hurrá! - mondta Joe az APC-nek integetve, majd feltartott hüvelykujjal jelezte, hogy oké. - Kösz, srácok! - vigyorgott.
Nicsak, a virágszál is magához tért.
- Nyugalom, bébi, megmentették a seggünket - vigyorgott Joe a nőre. - Jól vagy? - kérdezte?

avpwar

avpwar
Admin

APC pár méterre állt meg tőletek. Három elég viharvert katona ugrott ki belőle, kettő a fák közt füstölgő APC-felé rohant, bár az egyik eléggé bicegett.
- Minden rendben? – Kérdezte harmadik katona ki oda ment hozzátok. – Többiekkel mi történt? Fel tudnak állni? Hamarosan evakuálás.
Időközben a füstölgő APC-ből, a két katona kihozta a pilóta testét, ám Félixét nem. Igyekeztek a saját APC-jükbe minél gyorsabban bejutatni a pilótát. Kisváros felől már érkezik az UD4-es, ám sarkon fordult és két rakétát kilőtt, úgy tűnik ennyi volt. Gépágyújával ezután végig sorozta a házakat. Hát, megjöttek a vacsora vendégek.

https://avpwar.hungarianforum.com

Natasha Eicca

Natasha Eicca

Sikeresen, Joe-ba kapaszkodva felálltam a hóban. Végignéztem magamon, és láttam a sav marásokat. Azt a rohadt, még jó, hogy nem ment tovább. Eszembe jutott a sisakom is, azt kicsatolva láttam meg azon is a lyukakat. Fasza... Mint valami ínyenc sajt különlegesség.
Amint éreztem, hogy stabilan meg tudok állni, elengedtem Joe vállát, és a közelünkben megálló APC-ből kiszálló katonákra pillantottam.
- Persze, minden oké. - feleltem az érkezőnek - A társaink... nos. Az történt. - mutattam a szétlőtt dög felé.
Ha nem volt más kérdése, Joe-t magammal rángatva próbáltam az APC felé terelgetni.
- Kösz, hogy segítettél! - mondtam egy hálás mosoly kíséretében. A dörrenő, robbanó hangokra a város felé pillantottam. Ajh... még mi jót kívánhatnánk?
- Ha ezt túléljük, vendégem vagy egy hamburgerre és egy kávéra a Marson! - mondtam Joenak, aztán beszálltam az APC-be. Márha persze mindketten ép bőrrel jutunk ki innen.

W.B.

W.B.

Értékelés:

Atawhai Harrison
Már le lett írva mikor karaktered meghalt.

Dean Backett
- 10 skillpont és 300$ a kalandért.
- Hamar inaktívvá váltál, így csak ennyit kapsz. Az idegentől a gép lezuhant, de túlélted, a másod pilóta nem.

Dühöngő
30 skillpont 500$ a kalandért.
- Igazából az idegen miatt meg is hallhattál volna.
- 5. oldalon nézd meg a hozzászólásaimat, jelöld ki őket, előtte és utána is van feketével írt sor.

Joe Johnson
30 skillpont és 500$ a kalandért.
- Kicsit komolyabban. Van mikor nem lehet eleget írni, de 3 sor a minimum.


Fő és opcionális cél bukott. Sok volt a kergetőzés a városban és hasonló. Baráti tűz, négy mancs szimuláció, nyílt terepen fussunk a levegőből lecsapó ragadozó elől. Legközelebb gondoljátok át jobban a helyzetet, nem babra megy a játék.

Spoiler, háttér infó:

Natasha Eicca

Natasha Eicca

Oké, Köszi Szépen, és Köszönöm a Játékot!! Smile (Sunyi dolog volt a rejtett üzengetés!!! xPPP)

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [6 / 6 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.