Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Tanulmány a yautja testmagasságról EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Tanulmány a yautja testmagasságról EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Tanulmány a yautja testmagasságról EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Tanulmány a yautja testmagasságról EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Tanulmány a yautja testmagasságról EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Tanulmány a yautja testmagasságról EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Tanulmány a yautja testmagasságról EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Tanulmány a yautja testmagasságról EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Tanulmány a yautja testmagasságról EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Tanulmány a yautja testmagasságról EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (60 fő) Csüt. Ápr. 25, 2024 12:55 am-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Tanulmány a yautja testmagasságról

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Tanulmány a yautja testmagasságról Empty Tanulmány a yautja testmagasságról Kedd Dec. 27, 2011 9:34 pm

La'yyk

La'yyk

Sajnálattal tapasztaltam, hogy az oldalt ellepték az „óriás ragadozók”. Az adatbázisban 2- 2,5 méter van megadva, ennek ellenére több ragadozónál is 2,5 méternél kezdődik a testmagasság. (Arról most nem beszélek, hogy van, aki 2,5 -3 métert írt, aminek nincs sok értelme.)
Az alábbiakban egy kis áttekintést adok arról, hogy mit is jelent az átlagos testmagasság, a filmes yautják alapján.
A legkisebb filmes ragadozó a 2010-es Predators film "keresztre feszített" (közismert nevén classic) predatora. Ez a ragadozó mindössze 217 centiméter magas. A sorban az AvP1 chopper és scar predatora követi, 219,54 centivel. Ezután első AvP film celtic, a második film wolf, valamint a Ragadozók tracker predatora és az 1987-es első film Jungle huntere jön, 222 centis testmagassággal. Az 1990-es Predator 2 city hunter ragadozója a képzeletbeli tornasor második helyén áll 224,62 centiméterrel. A legmagasabbak a 2010-es Falconer és Berserker (Mr. Black), a két szuper predator, akik mindketten 227,16 centiméter magasak.
Mint láthatjuk a filmekben, még ők is jóval magasabbak egy átlag embernél. Az első filmben szereplő Duch (Arnold Schwarzenegger) például 188 centiméter magas. Ehhez képest a 250 centiméteres ragadozó is nagyon nagy, kb, olyan, mint a mai embernek egy nagyon magas kosárlabdázó, a 270 centiméter (mert hogy erre is van példa) pedig már majdnem olyan magas, mint a Földön valaha élt legmagasabb ember, Robert Pershing Wadlow (272 cm), tehát létezhet még ennél is magasabb, de azt talán már valami genetikai rendellenesség okozza és bizonyosan több hátránnyal jár, mint előnnyel.
A viszonyítást segítendő, az átlag férfi testmagasság a wikipédia szerint 175 centi , de mint tudjuk manapság elég sok az átlagosnál magasabb ember, így a 175-től 200 centiig terjedő magasság felel meg a yautják 2-2,5 méterének. A 2,5 méter az már olyan nekik, mint nekünk a két méter, vagy magasabb. Van, de elég ritka.

Hogy miért írtam le mindezt? Szeretném, ha minden ragadozó játékos megnézné az előtörténetét és a karakterlapját, és az érintettek realizálnák a magasságot. Még én is csökkentem a saját karakterem 238 centis magasságát, mert a filmesekhez képest még ez is elég nagy.

2Tanulmány a yautja testmagasságról Empty Magasság Csüt. Feb. 09, 2012 2:14 pm

Éjpenge

Éjpenge

Elnézést kérek, de az előtörténetem szempontjából szükségem lenne néhány iformációra. Mielőtt idejöttem a Trinity-n játszottam. Ott azt mondák hogy mindenki karakterének lehet valami különleges képessége, de akkor legyen hosszú a story és legyek tisztában a méreteim hátrányaival. A tanulmányt olvasva az én Ragadozóm szinte órásinak tűnik a maga 3 méterével, de mégis szeretném valahogy megvalósítni az a 3 métert. Nem felejtem el hogy nem a Trinity-n vagyok, ezért légyszíves segíts valamivel, hogy meg tuda oldani a problémát.

Előre is köszönöm :
Őrző

3Tanulmány a yautja testmagasságról Empty Re: Tanulmány a yautja testmagasságról Csüt. Feb. 09, 2012 5:03 pm

W.B.

W.B.

Nagyobb célfelület vagy, kisebb ágak nem bírnak el. Könnyebben észre vesznek. Többet kell enned. :p

Felőlem lehet, de akkor játék stílusban is érezhetőnek kell lennie. Persze predator felelős véleménye is kell.

4Tanulmány a yautja testmagasságról Empty Re: Tanulmány a yautja testmagasságról Csüt. Feb. 09, 2012 6:21 pm

La'yyk

La'yyk

Természetesen lehet, de szerintem már trinityn is mondtam, amit WB most itt, hogy éreztetned kell a játékban, hogy nem átlagos magasságú a karakter.

5Tanulmány a yautja testmagasságról Empty Thanks Csüt. Feb. 09, 2012 10:20 pm

Éjpenge

Éjpenge

Thanks, Danke, Kössz. Nemsokára aktívan jövök játszani és remélem továbbra is aktív tudok maradni.
Addig is Paya vigyázza lépteitek !

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.