Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Latest topics
» Aurora
Szer. Okt. 18, 2017 4:41 pm by George Crysmann

» USS Firenze
Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am by Johny Borgia

» Víztisztító telep
Hétf. Szept. 25, 2017 12:09 am by Johny Borgia

» U.P.19-3 as
Szomb. Szept. 09, 2017 10:49 pm by Johny Borgia

» Karakterlap sablon, aláírás sablon
Kedd Aug. 01, 2017 5:30 pm by W.B.

» W.B.
Kedd Aug. 01, 2017 4:01 pm by W.B.

» Neonopolis
Hétf. Júl. 31, 2017 11:07 pm by B.J. Wolf

» Ember kaland – Kapcsolatok második felvonás
Szomb. Júl. 22, 2017 1:26 pm by B.J. Wolf

» Csatornák
Kedd Júl. 11, 2017 5:50 pm by Johny Borgia

» Inaktív
Csüt. Júl. 06, 2017 1:14 pm by Joe Johnson

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szer. Nov. 07, 2012 5:45 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum

You are not connected. Please login or register

Alien Vs Predar játékok [játékokról]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 Alien Vs Predar játékok [játékokról] on Vas. Márc. 16, 2014 7:05 pm

Ebben a topicban az Alien Vs Predator játékokkal fogunk foglalkozni.
[Pll.: Alien vs Predator 2, Alien vs Predator 3, Alien Vs Predator Evolution, Predator- Concrete Jungle, Alien: Colonial Marines, Alien:Isolation....Stb Very Happy ]

Felhasználó profiljának megtekintése

2 Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] on Vas. Márc. 16, 2014 7:08 pm

Véleményetek szerint. Melyiktől lehet jobban parázni???

Alien Vs Predator 2 - Alien Vs Predator 3

3 Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] on Vas. Márc. 16, 2014 7:10 pm

Avp 2
A 2010-ben nem csinálták annyira félelmetesre az ember kampányt, a predator pedig egyáltalán nem az.
Viszont ha a félelemfaktort nem számítjuk bele (és a hosszt) akkor szerintem a 2010 jobb.

A hozzászólást Gordon Rogers összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 16, 2014 7:16 pm-kor.

4 Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] on Vas. Márc. 16, 2014 7:23 pm

Igazad van. Az én véleményem is ez. A játék végigjátszási hossza valami szörnyű 8-9 óta alatt ki lehet játszani.
De a játékélménye sokkal jobb Very Happy , de viszont egyátalán nem félelmetes.
Szóval ugyanaz a véleményünk Very Happy
Én Pl.: végigröhögtem az egészet Very Happy le van videózva, fent van Youtubeon Very Happy
Ha gondolod elküldöm Razz

5 Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] on Hétf. Márc. 17, 2014 3:22 pm

Én véleményem: AvP 210 jobban tetszik mert emlékeztet az AvP 1 filmre és Aliens filmre. Leginkább az tetszik hogy több tucat tengerészgyalogos szerepel benne akik hullanak is rendesen. AvP -ben kb 40 CMC-s volt és nem nagyon láttam hogy harcolnak. AvP 2010-ben legalább a látszat megvan hogy más is csinál valamit, kifejezetten tetszik hogy ott több alkalommal lehet más katonákkal közösen harcolni (amíg meg nem halnak).

Tetszik benne hogy új fegyverek vannak benne és nem azok amiket régóta ismerünk. A 2010 az első olyan AvP ahol végre jobban kinéző játékmenet van (grafika). Sajnos maga a játék rövid, de a legnagyobb baj vele hogy a hozzá kiadott könyv szerint a játék 2209-ben zajlik (ez nem is lenne baj) De!! a könyv szerint a xeno főhős tojása a Xenomorph Primeről van, aminek a játék végén szerzi meg a W-Y a koordinátáit. Esetleg egy másik bolygót hisznek Xenomorph Primenek de az én teóriám szerint: W-Y Thanatos teherhajója megtalálta a bolygót, megszerezte a xeo főhős tojását, Anyakirálynőt (időrendileg Ripleyék elvitték az 1., W-Y a 2.-at, de eközben a Vörös xenok is terjeszkednek habár egyenlőre békésen). A Thanatoson tartják az anyakirálynőt míg a tojást egy kisebb hajóval elviszik BG-386-ra. A Thanatoson a xenok elterjednek ami végül a hajó felrobbanásához vezet és a koordináták elvesztéséhez. Az Anyakirálynő is meghal így egy újabb fejlődhet ki a Xenomorph Primeon. Ez az én spekulációm amit valószínűnek tartok.

Számomra a legjobb félelmetes Aliens játék az az Aliens: A Comic Book Adventure. Leginkább keresgélős logikai játék ami a Labirintus könyv/képregény fojtatása.

6 Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] on Hétf. Márc. 17, 2014 3:24 pm

A videót szívesen megnézném.

7 Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] on Hétf. Márc. 17, 2014 6:19 pm

Ezzel is okosabbak lettünk Very Happy

És itt a videó :http://www.youtube.com/watch?v=AOsuXE2K7_4
[Kamerával vettük... elég szar lett szóval, ne cikizz Very Happy

8 Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] on Pént. Aug. 08, 2014 5:17 pm

Szerintem az avp 2 lett a legjobb játék.A pályák változatosak,igaz,hogy a grafika nem a legjobb de a játékmenet kárpótol.

9 Re: Alien Vs Predar játékok [játékokról] on Pént. Aug. 08, 2014 9:06 pm

Naná, hogy az AvP2 és annak kiegészítője, a Primal Hunt a legparáztatósabb. Meg ott van a Classic 2000 (AvP 1, AvP 1999 v. AvP: Gold Edition), melynek eléggé sötét hangulata van és az ember kampányt alig mertem lejátszani.

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]