Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Latest topics
» Aurora
Szer. Okt. 18, 2017 4:41 pm by George Crysmann

» USS Firenze
Hétf. Szept. 25, 2017 12:23 am by Johny Borgia

» Víztisztító telep
Hétf. Szept. 25, 2017 12:09 am by Johny Borgia

» U.P.19-3 as
Szomb. Szept. 09, 2017 10:49 pm by Johny Borgia

» Karakterlap sablon, aláírás sablon
Kedd Aug. 01, 2017 5:30 pm by W.B.

» W.B.
Kedd Aug. 01, 2017 4:01 pm by W.B.

» Neonopolis
Hétf. Júl. 31, 2017 11:07 pm by B.J. Wolf

» Ember kaland – Kapcsolatok második felvonás
Szomb. Júl. 22, 2017 1:26 pm by B.J. Wolf

» Csatornák
Kedd Júl. 11, 2017 5:50 pm by Johny Borgia

» Inaktív
Csüt. Júl. 06, 2017 1:14 pm by Joe Johnson

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szer. Nov. 07, 2012 5:45 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum

You are not connected. Please login or register

Általános társalgó

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [10 / 10 oldal]

271 Re: Általános társalgó on Hétf. Márc. 27, 2017 3:10 pm

Ok, ha két nap múlva nem reagál, akkor a városi csatornahálózatba kell írni. Értettem! Kösz!

Felhasználó profiljának megtekintése http://dragonlord.hungarianforum.com

272 Re: Általános társalgó on Kedd Ápr. 18, 2017 2:59 pm

Üdv. Most abban a kalandban amit meséltél W.B. abban az egyik követőm elpusztult? Részemről nem lenne gond. Csak nem tiszta, h Vérengző most csak lesérült v kampó? A lényeg, hogy van 10 pempőm ebből most valami izmos követőt vásárolnék. Crysalis v hasonló. Szóval a kérdés, hogy mivel alig van most gazdatest attól függetlenül én megkaphatom e a követőmet.

Felhasználó profiljának megtekintése

273 Re: Általános társalgó on Kedd Ápr. 18, 2017 3:15 pm

Csak lesérült, következő kalandra viheted. És igen, lehet új követőd.

Fegyverhasználat IITankelhárító és teleNehézfegyverekEnergiafegyverekGránát használatMesterlövészetKétkezes harc IIKözelharci fegyverekKözelharc3NehézpáncélPajzsSzanitécLovaglás Solymászat
Mentális staff:
Tollas:
Alapvető utasításokAlien érzékelésBomba felhelyezésNyomkövetésHarcikutya

274 Re: Általános társalgó on Kedd Ápr. 18, 2017 4:06 pm

Koncolóval majd szerkeszteni fogom az utolsó kalandos hsz-t az erdőben. Ja és írtam kikötőbe, de azt egyébként egy hosszabb hsz-nek szántam volna, de ilyen durva megbetegedéssel (fél óránkénti cifra. Olyan vagyok, mint egy sarat spriccelő slag) szinte nem lehet hosszú hsz-eket írni és meg is kell azokat szerkeszteni, hogy a lehető legjobbak legyenek.

275 Re: Általános társalgó on Kedd Ápr. 18, 2017 6:14 pm

Nálam Wolf kalandjait kellene leírnom a naplóba (az Anomália szerkesztés alatt, a tábor, a Capells meg még nincs bent), illetve végre Szellem lapját elkészíteni, mert nem volt. A szabályzat értelmében most nem szabadna addig játszanom, amíg ezek nincsenek kész.

276 Re: Általános társalgó on Kedd Ápr. 18, 2017 6:36 pm

Nyugi, nálam csak Basil'isk sikeres kalandjait kell röviden leírni. Ha jól emlékszem meg voltak az irományaim, de többszöri gép újrarakás közben eltűntek. Leírni sajnos nem tudtam egyetlen füzetbe sem, mert csak fél oldal maradt üresen.
A teljes karakterlap megszerkesztése után kezdem is leírni a kimaradt dolgokat.

277 Re: Általános társalgó on Kedd Ápr. 18, 2017 8:13 pm

Nem kell leírni a kalandokat naplóba, ha imi a wikián szerkeszti a megfelelő részt.

Fegyverhasználat IITankelhárító és teleNehézfegyverekEnergiafegyverekGránát használatMesterlövészetKétkezes harc IIKözelharci fegyverekKözelharc3NehézpáncélPajzsSzanitécLovaglás Solymászat
Mentális staff:
Tollas:

278 Re: Általános társalgó on Kedd Ápr. 18, 2017 8:24 pm

ok, nem írom be akkor.

279 Re: Általános társalgó on Kedd Ápr. 18, 2017 11:14 pm

Ettől függetlenül én írok a naplót, mert... csak. Bár a kalandok az Adatbázisba bekerülnek, de azt egy harmadik fél szemszögéből, a naplónál meg ugye a saját karakjterem szemszögéből írok, hogy mit érzett adott esetben, stb.

280 Re: Általános társalgó on Kedd Ápr. 18, 2017 11:20 pm

Te tudod... de míg csinálod a JK-k cselekedetei és kalandok részt addig nem kell naplót írni.

Mentális staff:
Tollas:

281 Re: Általános társalgó on Kedd Ápr. 18, 2017 11:41 pm

Igen. Szóval, ha nem tudod leírni a többi kalandot, akkor Koncoló kalandgyűjteményéből és az én Aurorás leírásomat fel tudod használni. Ennyiben segítek a legtöbb alien és ember küldetéssel kapcsolatban.

282 Re: Általános társalgó on Szer. Ápr. 19, 2017 4:52 pm

Stalker jó ideig pár fészekalapításos kalandban csak NJK lesz, mert ugyebár a mesélő nem mesélhet a saját JK karakterének. Prédával biztos sok küldetést fogunk még csinálni a városban és környékén. Stalker addig NJK vagy megkérhetné valamelyik admint, hogy meséljen le neki egy kisebb kalandot.

283 Re: Általános társalgó on Szer. Ápr. 19, 2017 8:39 pm

A főváros bevételénél tuti nem lesz jelen a predalienem, mert a kalandláncot én mesélem. Csupán a mellékkalandokban tudnám szerepeltetni, ahol Halkrath vagy főadmin bácsi a mesélő.

284 Re: Általános társalgó on Szer. Ápr. 19, 2017 10:01 pm

Vagy Fox, őt se felejtsd el Wink

285 Re: Általános társalgó on Csüt. Ápr. 20, 2017 10:19 am

Hali. Ha Stalker játszani akar átveszem az Új Japánt majd. Préda most eléggé be van fejlődve... Max ő marad őrizni a fészket. Am is az a dolga... Ha benne vagy akkor meg megbeszéljük hogyan tovább. De előtte le szeretném mesélni a pred kalandokat.

286 Re: Általános társalgó on Csüt. Ápr. 20, 2017 11:11 am

Jaa mint látom már elkezdődött... Ettől függetlenül átveszem csak akkor Borgia mondja meg, hogy milyen kaland szálat kövessek. Persze lesz változás mivel ő is játszana, na de ha oké akkor bevállalom. Xenót amúgy is szeretek mesélni.

287 Re: Általános társalgó on Csüt. Ápr. 20, 2017 11:17 am

Annyi az egész, hogy el kell jutni a város szélére (három falka megy három felé, királynő tojásokat szállítva) és olyan embert kell megfertőzni, akik nem kellenek senkinek és az eltűnésükről nem vesznek tudomást. Valamint a fejlődő királynők védelme.

Nagyjából ennyi a kaland lényege, de ez egy igen hosszú kalandlánc lesz. Az egész várost el kell foglalni és fészekké kell tenni, nagyjából ez a kalandlánc lényege.

288 Re: Általános társalgó on Csüt. Ápr. 20, 2017 11:24 am

Azzal tisztában vagyok elolvastam, de szerintem magamból kiindulva már előre megírt jó pár hsz-t ami azt jelenti, hogy van története. Vagy vázlata. De egyébként most nézelődök milyen helyszínt tudnék kijátszani nektek. Gondolom Koncoló és Stalker lenne JK... A harmadik falka NJK-ból állna. Ők ergo teljesítik a feladatot, a többi rajtatok áll.

289 Re: Általános társalgó on Csüt. Ápr. 20, 2017 8:07 pm

A főváros elestének vázlata fejben megvan, Stalkert amolyan mellék helyszíneken akarnám szerepeltetni. Olyan helyeken, amiken eddig még nem volt kaland. Így miközben a főváros lassan, de fokozatosan bebukik, közben mellette pár terület is elesne.

290 Re: Általános társalgó on Csüt. Ápr. 20, 2017 11:35 pm

Akkor persze csinálnod kell olyanokat, mert a legtöbb helyen már le vannak játszva.

291 Re: Általános társalgó on Pént. Ápr. 21, 2017 10:30 am

Na ha nincs aki meséljen Stalkernek ilyen mellék kalandokat azt is bevállalom Fox-al. Új helyszín nem szükséges. Mivel van Új Japánon tenger ill. már egy víztározót megfertőztünk így Stalker vihetné ezt a szálat. Csak jó lenne tudni a cápákon kívül mik élnek még a vízben. Illetve ha lenne egy ócenárium a közelben akkor egész jó kis történetet hoznék össze neki. Tiszta Holywood-i kassza siker lenne Smile Na majd írjatok.

292 Re: Általános társalgó on Hétf. Jún. 12, 2017 10:50 am

Boka törésem miatt most van egy kis időm. Hamarosan új Predator kaland veszi majd kezdetét.
Minden jót!

293 Re: Általános társalgó on Hétf. Jún. 12, 2017 4:03 pm

Ennyire azért a "mindent az oldalért" dolgot nem kellet volna komolyan venned.
Amúgy meg jobbúlást.

Mentális staff:
Tollas:

294 Re: Általános társalgó on Hétf. Jún. 12, 2017 5:36 pm

Köszi jobbulgatok... Bár még csak 3 nap telt el... Na majd lesz az jobb is.

295 Re: Általános társalgó on Szer. Jún. 14, 2017 3:00 am

Természetesen Szellem megy gyilkolni. Bár azért fura lesz, hogy Ryushiról mentem a Bliorra, majd megint a Ryushira... bár ez betudható annak, hogy a két kaland között pár hét eltelt.

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [10 / 10 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10