Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Általános társalgó - Page 7 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Általános társalgó - Page 7 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Általános társalgó - Page 7 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Általános társalgó - Page 7 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Általános társalgó - Page 7 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Általános társalgó - Page 7 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Általános társalgó - Page 7 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Általános társalgó - Page 7 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 7 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Általános társalgó - Page 7 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Általános társalgó

+26
Stalker
B.J. Wolf
Kwei'Rjet
Natasha Eicca
Spears Tábornok
Heca'thei
Kraug' na
Szolga
Fantom
Joe Johnson
Basil'isk
avpwar
Steg-'in
Gyilkos
Ger'dar
W.B.
alien gril23
Átok
Éjpenge
Sasszem
Vash
Kínzó
Préda
Andrew Fox
Bar'kha
Halál
30 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Üzenet [7 / 10 oldal]

181Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Vas. Május 18, 2014 11:58 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Azért írok mert a globál nagyon belassult. Régen max. 2 naponta volt továbbmesélés de most meg 3 naponta. Azt szeretném hogy gyorsuljon a globál mert ha így megy akkor még 1 hónap múlva is a mostani kaland megy. A JK-k fele aktív de a másik fele nem annyira, őket akarnám most siettetni. De akár lehetne a 3 nap várakozás helyett 2 nap is.

182Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Május 22, 2014 2:16 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

Ja, Wolf megödlik a végén, ott fekszik vhol, mint Natasha, a sebesültekkel kéne kezdeni valamit.

183Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Jún. 23, 2014 2:05 pm

Basil'isk

Basil'isk

Visszajöttem Smile Néhány hónapos lefagyás és gép újrarakás után ismét aktiválom magam az oldalon (meg persze a Középfölde FRPG-n is, mivel ott sem írtam vagy pár hónapja). Ez a néhány hónapos lefagyás a vizsgák miatt volt, mert februártól júniusig csak kemény tanulni kellett a suliban, de még itthon is. Nem volt idő felmenni a netre, ha csak bele nem számítóm azt, hogy a bratyóval Call of Duty-ztam, mert azt még lehetett csinálni, de fórumokra felmenni vagy YouTube-zni nem lehetett.

184Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Jún. 23, 2014 2:08 pm

W.B.

W.B.

Mi a fa...nta... ban admin 

185Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Jún. 23, 2014 4:41 pm

Basil'isk

Basil'isk

Sad

186Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Jún. 23, 2014 6:01 pm

W.B.

W.B.

Basil'isk írta:Sad
 Szapora nyúl 

187Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Júl. 12, 2014 2:36 pm

Basil'isk

Basil'isk

Olvastam a facebook-otokon, hogy meg fog szünni az oldal. Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi időre nem lesz majd elérhető, mert még szeretném folytatni a kalandot.

188Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Szomb. Júl. 12, 2014 3:45 pm

W.B.

W.B.

Basil'isk írta:Olvastam a facebook-otokon, hogy meg fog szünni az oldal. Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi időre nem lesz majd elérhető, mert még szeretném folytatni a kalandot.

Kalandot nem tudsz folytatni, mert a pred globál a játékosok inaktívsága miatt lelet zárva, a résztvevő játékosok, mint te is meghaltak mind. Ezzel a pred elvesztették a globál kalandot.
A poén, vagy tragédia, ahogy nézzük, hogy te a pred globál zárása után pár nappal jöttél fel ismét az oldalra. Tehát ha pár nappal előbb jöttél volna fel és írtál volna, te még folytathattad volna a globált.
Természetesen kezdhetsz új kalandot, de a halál miatt a skillpontjaid és megbecsülésed no és rangod kétharmada elveszett.

Az oldal pedig nem szűnik meg. Csupán csak volt egy vitám "Ő, akit nem nevezünk nevén.-nel az FRPG csoportban. Róla tudni kell, hogy volt egy húzása mivel soksok FRPG oldal (köztük eme oldal) felhasználó jelszavait megtudta szerezni. Persze volt is népfelháborodás, viszont azóta is osztja az észt mintha hő olyan hú de jó fej ember lenne. (Közben a magyar FRPG amolyan árnyék kormánya vagy kisajátítója.)
Tehát ja, rögtön a legrosszabbra készültem, hogy el kezd szemétkedni. Mert elvben egyes felhasználók jelszavai meg vannak neki.

189Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Szer. Júl. 16, 2014 10:11 am

Basil'isk

Basil'isk

Hát ennek örülök, hogy nem szűnt meg az oldal Smile Már előre tudtam valahogy, hogy a predator globál kaland gyors halállal/halálokkal végződik.

Ennek ellenére folytatom a saját kalandomat még a nyár folyamán. Mivel ha dolgozom (ha felvettek valahová persze), akkor lehet, hogy csak esténként tudok írni.

190Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Vas. Aug. 24, 2014 3:07 pm

avpwar

avpwar
Admin

Há, telefonról írok!

https://avpwar.hungarianforum.com

191Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Kedd Feb. 24, 2015 4:27 pm

Préda

Préda

Sziasztok! Préda karakterem visszatért hibernálásából és most a királynő hívását várva ejtőzik (még) a fészek falán. Jó játékot mindenkinek.

192Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Kedd Feb. 24, 2015 10:56 pm

Stalker

Stalker

Jó hogy egy régi harcos is visszatért hogy Új Japán végre elbukjon. Üdv újra itt! (Stalker, B.J. Wolf közlegény, Szellem és Johny Borgia karaktereim nevében is).

193Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Kedd Feb. 24, 2015 11:10 pm

Préda

Préda

Köszi azon leszünk!!!

194Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Hétf. Márc. 09, 2015 1:14 am

Koncoló

Koncoló

Előre is elnézést kérek tőletek a hosszú, 3 hónapos kimaradásom miatt. Egész télen ingadozó volt a netem. Ez alatt a három hónap alatt nem volt kedvem emiatt írni.

http://dragonlord.hungarianforum.com

195Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Pént. Szept. 25, 2015 10:50 am

Démon

Démon

196Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Pént. Szept. 25, 2015 4:37 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Helló!
Bizonyára én leszek a mesélőd, mivel más nem nagyon van. Új Japánon van egy alien kaland, amibe bemesélhetlek, még az elején jár.

197Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 01, 2015 4:03 pm

Démon

Démon

Annak örülnék ui.: bocs hogy most írok dolgozatra készültem

198Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Csüt. Okt. 01, 2015 8:49 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

https://avpwar.hungarianforum.com/t67p30-banya-kornyeke ez lenne a kaland. Már írtam is kezdőposztot neked.

199Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Szer. Okt. 07, 2015 10:25 pm

Démon

Démon

Ha egy kígyótestű alien karomá fejlődik akkor is rosszabb lesz a lopakodásban?

200Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Szer. Okt. 07, 2015 11:57 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Mivel lábad nincs, ezért eleve kevesebb zajt tudnál csapni. Csupán az általad még mászható felületen okoznál zajt, az elülső karmok által. Mindent összevetve a lopakodásod minimálisan romlik, de cserébe jóval erősebb leszel, tehát kifizetődő Karommá válni.

201Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Pént. Okt. 09, 2015 12:06 pm

Démon

Démon

Ridley Scott lesz a következö áldozatom.
“Teljesen új lesz, messze eltávolodunk az istenektől és a sárkányoktól. Ha még egy sárkányt látok, esküszöm, fejbe lövöm magam. Az eredeti Alien határozottan sárkány formájú, egy igazi anyaszomorító (igazából a motherf—er szó hangzott el). Az idegenek léteznek, ezért van, hogy valószínűleg ők a filmtörténelem legijesztőbb teremtényei. A Prometheus 2-ben megpróbálom újrateremteni az alien-t egy teljesen új formában”.
Ilyent ki jelenteni, azt hiszem nem sokkan fogják kedvelni a Prometheus 2.
egyéb nylánkságok
http://filmtrailer.hu/filmhirek/sok-uj-hir-a-prometheus-2-rol-ami-mar-alien-paradise-lost/

202Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Pént. Okt. 09, 2015 12:56 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

A Weyland-Yutani Report c. könyv után már bizonyára nem tudnak nagyobb hülyeséget alkotni. Számomra nagyon erőltetett ez a Ripley és LV-426, miközben az AvP világában bolygók, események és karakterek tucatjai vannak.

Az Alien: Isolation nézése közben jól esett, hogy nem a W-Y a főellenség. Ez tartott a játék közepéig, ott aztán kiderül, hogy a W-Y a háttérből irányító gonosz. Vannak a W-Y társaságnál is nagyobb gonosztevők, de maradnak a lerágott csontnál.

203Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Pént. Okt. 09, 2015 1:33 pm

Démon

Démon

Kreativitás level 0.
Már az alien 4-ben is csalódtam, remélem az 5 azért okoz néhány meg lepetést. Meg az alien újra alkotása elégé nagy képű ki jelentés. H. R. Giger a sírjában forog most. Azért az olvastam hogy a a Promeheus 2 nem az Alien: Paradise Lost-ba azért elő kerülnek a régi alienek.

204Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Pént. Okt. 09, 2015 2:15 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Nekem az Alien 5-tel az a bajom, hogy nagy eséllyel úgy ellentmond a műveknek, hogy azt nem lehet kimagyarázni. Egyetlen dolgot kellene megvalósítania: hogyan jött létre a szintetikus Ellen Ripley (Aliens: Ripley Háborúja). Annyit lehet róla tudni, hogy utolsó emléke a Sulacora való landolásig tart. A Fury 161-ről semmi sincs, ergó a két film között kellett valaminek történnie, ahol leveszik Ripley memóriáját. Illetve azt tudjuk, hogy a 3. filmben levő Weyland (neve nem ugrik be) készítette, szóval Neil nem kellene hogy kihagyjon egy ilyen dolgot.

Ha ezt megvalósítja, én örülnék neki, de mivel kicsi az esélye, hogy ismeri a könyvet ennyire részletesen, ezért nem reménykedek.

205Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Pént. Okt. 09, 2015 2:26 pm

Démon

Démon

Én az alien 5-ről csak annyit hallotam, hogy a 2 és a 3 közé akarja rakni idő rendben a rendező. Mivel, hogy az 1-2 tetszik neki nagyon.

206Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 20, 2015 7:12 pm

Préda

Préda

Sziasztok, mi a helyzet az oldallal? Vannak gémerek? Mellesleg az A5 remélem nem okoz csalódást!
Sokat nem tudtam róla olvaskodni, meg hát az angol tudásom is elég gyatra...

207Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 20, 2015 8:12 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Üdv! Elvben W.B. aktivizálni fogja magát, ez vagy 3-4 kaland újra beindítását jelenti (Cappels, Ryushi - Ember kaland, illetve Új Japánon két kaland). Ez azt jelenti, hogy Wolf végre valahára megint akcióba lendül, PredAlien karakterem meg talán elvégezheti a félbehagyott kalandot.

Játékosok az alábbiak vannak:
Alien - Démon, most te, illetve Stalker
Ember - B.J. Wolf
Yautja - Szellem (eddig nem volt mesélő, de nem gond)

Ezek a stabilak, akikre majd lehet számítani: Steg-in, Basil'isk és Koncoló.

208Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Kedd Okt. 20, 2015 8:16 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Az Alien 5, én igazából csak a Predator 4-et várom. Megvan benem az az érzés, hogy az Alien 5 és az Alien: Paradise Lost nagyon nagy ellentmondást kavar (ettől függetlenül lehetnek jó filmek, csak én szigorúan veszem a dolgokat, ha akár egyetlen elfeledett Aliens képregénynek is ellentmond, már kiváltja ellenszenvemet).

209Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Szer. Okt. 28, 2015 4:48 pm

Préda

Préda

Csàò az 5kval kapcsán, hogy màr egy ideje harcos ranggal jàtszok ès a mostani kalandom utàn az admin vagy staffok engedèlyèt kèrnèm a ranglèpèshez, ill. segítsèget, hogy a mostani kèpessègeim alapjàn melyik 5k rangot javasolnàtok. Köszi, de a javaslatot bàrkitől szîvesen meghallgatom. Hali

210Általános társalgó - Page 7 Empty Re: Általános társalgó Szer. Okt. 28, 2015 7:36 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Én engedném a ranglépésedet, de ezt Balázzsal kell majd megbeszélnem. 5K kapcsán, én a karom és kaptárőr rangot tartom a két legjobb választásnak. A te esetedben, szerintem a kaptárőr lenne jó, mert a karom rang rontaná a lopakodási mutatóidat.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [7 / 10 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

-

» Általános társalgó
» Inaktív

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.