Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Tengerészeti tábor - Page 8 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Tengerészeti tábor - Page 8 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Tengerészeti tábor - Page 8 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Tengerészeti tábor - Page 8 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Tengerészeti tábor - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Tengerészeti tábor - Page 8 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Tengerészeti tábor - Page 8 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Tengerészeti tábor - Page 8 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Tengerészeti tábor - Page 8 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Tengerészeti tábor - Page 8 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Tengerészeti tábor

+2
B.J. Wolf
W.B.
6 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Üzenet [8 / 9 oldal]

211Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Vas. Júl. 20, 2014 7:38 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

- Ja, vagy a tökünket lövi el - röhögött Joe.
- Nemtom honnan jött, szerintem biztos fejre ejtették gyerekkorábban - nevetett ismét.
- Namindegy, amúgy jó film ez is, jó filmeket ismersz hallod e... akár film szakértőnek is elmehetnél a háború után - merengett el ezen Joe.
- Bár lehet mindig lesz háború... kitudja... hülye dögök - fintorgott. - Tényleg, van film ezekről a hülye dögökről? A film ipart elnézve azon se csodálkoznék, ha valaki legyártott volna erről is egy filmet - mondta.

212Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Vas. Júl. 20, 2014 11:31 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

- Filmek már most is van az Első Alien-Föld Háborúról. Többnyire dokumentumfilm, kedvencem mikor egy őrült katona, talán dandártábornok landolt Natal tartományban hogy irányított Idegen seregével elpusztítson egy fészket. Azt hitte ezután minden támogatást megkap és nagyobb Szörnykommandója lesz, beakarta magát írni a történelembe, sikerült mint a legnagyobb bolond. Élő adásban nyakazta le egy királynő, ezt megnézném újra csak más embert nyakazna le a szörny. Ez esetben a barátunkat. - A barát alatt az admirálist értem mivel tartok tőle hogy vannak itt besúgói.

213Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Pént. Júl. 25, 2014 7:06 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

- A barom - helyeselt Joe az elhangzottakra //ezt olvastam könyvben amit írtál Very Happy//.
- Értem, hát nem sok téma akad akkor dokumentumot leszámítva, nem baj. Jo ez a Terminátor, kösz, hogy behoztál erre, - szólt Joe, mikor a vége felé járt a film.

214Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Pént. Júl. 25, 2014 7:42 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A Földre egy rakás atomot dobnak. Ezzel elkezdődött az ítélet napja.
- Mi miért nem használunk atomot? Egy pár cár bomba elég hogy elvégezze a dolgunkat. A hatótávja akkora hogy fél Svájcnak annyi, és ez csak egy bomba! Majd néhány többszörös halálraitéltet ledobnak a bolygókra és mikor a fézekbe viszik őket akkor egy jeladó mutatja hol a fészek. Utána jön egy cár bomba és kész!

215Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Szomb. Júl. 26, 2014 10:36 am

Joe Johnson

Joe Johnson

- Ezt mond WBnek, biztos örülne, lehet használná is, amúgy nemtom, jó kérdés. Amikor ezredes leszel, felterjesztheted az ötletet a parancsnokság felé és veled megnyerjük a háborút - vigyorgott Joe.
- Jó ez a film - mondta elégedetten.

216Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Szomb. Júl. 26, 2014 11:11 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

- Engem csak az zavar hogy egy csapat ember élesítette Orona atombombáit hogy felrobbantsák az odasereglett xenokat és az anyakirálynőt. Ha valaki nem hatástalanít pár töltetet akkor a Föld évekre lakhatatlanná válik de legalább az Idegenek is jelentős számban visszaszorulnak. Érzem hogy a bombák robbanása lesz a fordulópont.

217Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Szomb. Júl. 26, 2014 7:12 pm

Joe Johnson

Joe Johnson

Joe némán hallgatta Wolf szavait és helyeselt.
- Ja, igazad van - mondta Joe és érdeklődve nézte a film végét, tetszett neki ez a film.

218Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Hétf. Júl. 28, 2014 12:29 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

- Kár hogy vége a fimnek. Most megyek lefeküdni mert hamarosan jön a nagy támadás. - Ezzel felállok és elindulok a sátor felé ahol az éjszakát töltöm. Ha Joe szól azt meghallgatom.

219Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Hétf. Júl. 28, 2014 5:46 am

Joe Johnson

Joe Johnson

Vége lett a filmnek.
- Király film volt - mondta elégedetten Joe és pacsit adott Wolfnak, hogy kösz ezt a remek délutánt, majd ő is elindult a szállása felé, hogy pihenjen egyet.

220Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Vas. Okt. 23, 2016 7:48 pm

W.B.

W.B.

//Ryushi Globál Kaland befejező kaland//

Messze keletre a tábortól, hegyvidékes területen, a sziklás hegyek közt megbújva már lehűlt minden gép motorja. Napok most járnak legmagasabban, ám árnyék van bőven. Közel két tucatnyi gyarmatügyist fújt ide a szél. Van még valahol 3-4 predator, valahol a magas sziklákon, tűző napon. Ők jobban szeretik a hőséget, no meg míg az emberek eldöntik a rájuk eső támadási rész tervét, addig figyelnek, ne jöjjön csúnya meglepetés. Wágner, a predatorok közt élő nő és pár másik tengerészgyalogos már korábban lelépett beszerezni az aduászt. Mindenki kételkedik, hogy sikerülne irányítani egy ravagert. Főleg Ripley, ezért szó szerint Wágnerhez vágott egy hátizsáknyi C4-et, hogy sikerülne is egy pillanatra kontrolálni a böszme nagy idegent, azonnal fonjanak nyakörvet neki C4-ből. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egy kis kvinitricetilén is volt a tatyóban.
Tudja mindenki, mikor kell megtámadni a tábort. Éjfélkor. Már csak az a kérdés, hogy mi lesz a mente. Harwey Pattsonra maradt minden feladat ilyen téren. Teljes rádiócsend, sőt predatorokkal se lehet kommunikálni tolmács híján. Pattson nem csoda, hogy órák óta nézi a térképeket.

221Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Szer. Okt. 26, 2016 6:19 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Nem tudom, hogy honnan vagyunk kéttucatnyian, ennyi ember volt beavatva a színfalak mögötti háborúba vagy mi? Akárhogy is, a végső harc hamarosan megkezdődik, az alaptábornál, az ellenség szintén emberekből, pontosabban tengerészgyalogosokból áll., Micsoda pazarlás, hiszen ahelyett, hogy az idegenek ellen nyomulnánk, önös érdekek miatt egymást ritkítjuk. Akárhogy is, én lézengek a "lojalisták" közt, fegyverkarbantartást végzek, készleteket vételezek, a szokásos. Utána ledőlök és zenét hallgatok, eszméletlen, hogy a 21. század eleji emberek mit nem voltak képesek tenni a power metal terén. Egy-egy szám annyira feltüzel, hogy képes lennék nekimenni egy seregnek, puszta kézzel, egyedül, egy aknamezőn keresztül.

Ahogy láttam, van pár yautja is itt, a BiMex szemcsi nem hazudik, azok ott nem holmi alul öltözött primitív és hi-tech fegyverrel ellátott emberkék. Aztán ott van a mi nehéz tankunk, a ravager. Na igen, ha nincs egy SADAR AMAG-unk és netalán ránk szabadulna, akkor mind rácsesztünk. De a francból tudják, hogy még van egy ravager a bolygón? Mindegy, éjfélig még van idő, addig is nyomjuk fel a hangerőt a fejhallgatóban. Ahogy a Sabaton Ghost Division megy, úgy szomjazom a harcot, francnak kell harci drog ha van Sabaton, HammerFall, GloryHammer, Twilight Force, Powerwolf és a társaik?

//felszerelés:
-M40A 5 tárral.
-WY88 MOD 4 3 tárral
- Prm2, BiMex szemüveg a lopakodó ruhámból, illetve M10 sisak
-Karabiner 198K/B4 30 db. skulóval
-2 db. rejtett penge, amik 25 cm-esek. A bal karomon levőn van az alkarvédő.
- 2 db. EMP és 2 db. villanógránát, illetve 4 db. sima robbanógránát
//

222Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Pént. Okt. 28, 2016 11:25 am

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Felszerelés:
– M4A3 – 3 tár alap golyókkal, 2 pedig AP-vel
– M37A2 – 3 sima tárral, 1 tárnyi acéldárdával és 4+4 repeszgránáttal
– M3 típusú személyi páncél
– M10 sisak
– M41AE géppuska – 3 alap tárral
– Kiegészítő felszerelés: Mozgásérzékelő, kézi hegesztő, TNR lámpa
– 2db 1 literes kulacs, 3 napra elegendő élelem

A következő egy-két napban a táborban maradtam és nem találkoztam se Joe-val, se Wolffal. Nem történt semmi érdekes, nem jött semmilyen fontos hír a következő bevetésekről, vagy más egyébről. Míg oda nem jött hozzám egy tengerész.
– Te vagy B.J. Wolf egyik haverja, ugye? Az EXO sofőr? – kezdte, majd néhány további kérdés után feltárt egy összeesküvést, ami az itteni CMC hadosztályon belül keletkezett, miszerint az itteni admirális el akarja lopni a bolygó vízkészletét és eközben elpusztítaná Ryushit, míg a tábornok ezt akarja megakadályozni. Elmondta, hogy a halálfejesek is az admirálisnak dolgoznak. Ezután elárulta, hogy jól jöhet valaki, aki el tud vezetni egy EXO-t, ugyanis meg kell állítani az admirálist, ami valószínűleg nem fog tűzharc nélkül sikerülni és ezért keresett meg. Elfogadtam az ajánlatot, bár volt egy olyan érzésem, hogy nem igazán lett volna más választásom.

Hamarosan újra felkeresett és csak annyit mondott, hogy kezdődik, majd elvezetett egy a tábortól keleti irányba lévő gyülekezőhelyre, ahol ezek szerint a többi „lojalista”, ahogy ő nevezte magukat, táborozott. Út közben vezetőm elmondta, hogy éjfélkor fogjuk megtámadni az admirális csapatait a táborban. Egyelőre még korán volt, így bőven maradt felkészülési idő éjfélig. Nem vagyunk sokan, így kell egy jó terv a támadáshoz, de annak a kidolgozása nem az én feladatom, így csak leülök egy sziklára és várok, miközben megtisztogatom a fegyvereimet és körbenézek, hátha találok egy ismerős arcot.

223Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Vas. Okt. 30, 2016 5:59 pm

W.B.

W.B.

- Mindenki szedje össze magát! Gyülekező! – Pattson megelégeli a semmittevést és jobbat már amúgy sem fog kitalálni. Csípőre tett kézzel várja, míg minden ember odagyűlik. Mikor mindenki körbeállja a mobil holokivetítőt, nyugtázza, hogy bizony egyesek birokra kelhetnek egy lajhárral is. – Remek, most, hogy mindenki ide jött… Éjfélkor támadás, ennyi van. Teljes rádiócsönd. Cél élve elfogni Daltont, sajátjaink közül minél kevesebben kárt tenni. Mivel a halálfejesek Daltonhoz hűségesek, ők sajnos egyértelmű ellenségek. Igaz, ha Dalton meghalna… akkor a rangban következőnek engedelmeskednének. Ez jó lenne, de Dalton élve kell. Itt többről van szó, sokkal többről. Legyen annyi elég, hogy Dalton valószínűleg nem az ICC-n belülről kapta a pilóta létesítmény helyét. Meg aztán egy új saválló tank tesztelésére nonszensz ez a hadjárat! – Megpróbálja bekapcsolni a hologrammot. De az nem akar bekapcsolódni. Majd rá néz egy katonára, aki a tápkábelen áll. – Ugye tudod, hogy kontakthibás?
Pattson kiosztotta a feladatokat. Gordonnak két másik emberrel, 23:30 – 23:50 közt kell beszivárogniuk a táborba, 23:50 – re már EXO-knak készen kell állnia. 24:00-kor kell az első lövésnek elhangzania, elméletileg. Ekkor kell minél nagyobb káoszt szítani a táborban. Hárman lesznek EXO-ban, és egymásra fele kell majd lőniük, ezzel is zavart keltve. Wágner elvben első pár percben átjut a ravagerrel és ekkor kell a három EXO ruhásnak a célpontokat, vagyis halálfejeseket elkezdeni kiiktatni. Wolfnak egyszerű a dolga. Mindenkit harcképtelenné tenni, akik az EXO ruhákra rálőnének azokra veszélyes fegyverrel.
Továbbiakban a predatorok az ellenálló katonákat fogják, megölni. Az is jó, hogy különbséget tesznek, még jobban nem fognak válogatni. Dalton nem fog tudni elmenekülni. Tudni lehet, melyik az ő „magán” gépe. A táborban lévő beavatott katonák azonnal robbantják, ahogy megkezdődik a „buli”. Amint legtöbben bejutottak a táborba, egy cél van: Daltont elfogni, minél előbb.

224Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Szer. Nov. 02, 2016 12:05 am

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Pattson eligazításra hívott minket, lojalistákat. Na nézzük mi lesz az az eget verő terv, amihez egy ravager is kell. Nos, az éjféli támadás eddig is köztudott volt, ahogy a rádiócsend is. No nem azért van rádiócsend, mert az ellenség lehallgatna, hiszen a sisakkommunikátorok feltörhetetlenek, nem beszélve a komolyabb cuccokról, de az ellenség még mindig be tudja mérni a pozíciónkat. Ugyan nem tudják miket beszélünk, de tudni fogják hol vagyunk. Az némileg biztató, hogy nincs parancsba adva, hogy minden táborban lévő társunkat meg kell ölni, de vajon ők, akik mit sem tudnak odaát erről az összeesküvésről, vajon minket árulóknak titulálnak és képesek lennének megölni? Jó kérdés, majd eldől, akárhogy is, az elit elitje 110%-ban ellenünk fog küzdeni.

Amit nem értek, hogy Pattson elmondása szerint Dalton itt a főmufti és nem a tábornok. Ez hülyeség, az admirális és a tábornok egyező rang, de és ez nagy de, a Ryushi hadjárat szárazföldi művelet, vagyis most a tábornok a vezér, az admirális akkor lehetne a vezér, ha ez egy űrművelet lenne.

Na mindegy, ezután Pattson elmondja az általam már ismert dolgot, vagyis Dalton egy földönkívüli fajjal paktált le bla bla bla. Nekem azt kell csak tudnom, hogy élve kell elfogni, hogy daloljon, illetve lehetőleg minél kisebb kárt okozzak a többi katonában miközben az Exo trió fedezem. Örülnék is ennek ha egy normális precíziós puskám lenne, helyette csak ez a őskövület van.

Elindulok megnézni a védelmemre bízott három embert. Meglepődésemre ott van Gordon is, odamegyek hozzá.
- Szóval te is itt vagy! Nem tudom, hogy vallásos vagy, mert az este nem valami istenhez, hanem hozzám fogsz imádkozni, hogy én időben kiiktatom az életedre törő hamburgereket. - mindezt mosolyogva mondom, majd a kezeimmel egy puskát imitálok, amit elsütök - Ami az 5$ tartozást illeti, nos, szerintem neked kellene nekem fizetned, mert én foglak végig fedezni. - Ezután megveregetem a vállát és egy 5$-os bankót adok neki.

- Nem is mutattam még mire kellett a pénzed, íme a CMC-ben rendszeresített cserkelő ruha. Igazi állom, a BiMex szemüveg egyben éjellátó is és 20x-os nagyítást enged, no meg állítólag az atomvillanások ellen is véd, nem mintha ilyen helyzetbe kerülnék. A ruhát az én méretemre szabták, bár az álcázást nekem kellett kialakítanom, mint látod, sivatagos álcát használok, aminek kialakítása szó szerint órákba telt, de legalább tényleg jól álcáz. Bizonyára érdekel, hogy nincs-e ebben melegem, nos, van ez a kis szerkezet, ami egy csővel kapcsolódik a ruhához, ez amolyan hűtőberendezés, teljesen elfedi a hőjeleimet. No meg a ruha alatt egy olyan anyag réteg van, ami a radar elől is jelöl, mondhatni láthatatlan vagyok az ellenség elől. Csupán egy normális puska kellene és meglátod, én leszek az új Simo Hayha. Na de elég a ruháról való beszédről, te hogy kerültél ebbe a csapatba?

225Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Szer. Nov. 09, 2016 1:29 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Pattson összehívott mindenkit eligazításra. Elismételte az éjféli támadást és hogy Dalton élve kell, majd elmondta, hogy nekem és két másiknak, akiknek EXO képzése van, fél tizenkettőkor be kell jutni a táborba és 10 perccel a támadás előtt az ottani EXO-kban kell lennünk, a támadás kezdetekor elkezdeni lövöldözni. Ekkor fogják a már bent lévő társaink felrobbantani Dalton gépét. Eddig tiszta a terv, gondolom a már bent lévők az EXO ruhák megszerzésében is tudnak segíteni, a főhadnagy „titkos fegyverének” segítségével pedig elég egyszerű lesz még jobban meglepni az ellenséget.

226Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Szer. Nov. 09, 2016 10:09 pm

W.B.

W.B.

Gordon hamar találkozott a másik két EXO vezetővel. Indulniuk is kellet. Két légrobogójuk volt, így Gordon kénytelen volt kapaszkodni az egyikükbe. Szerencsére egy nő volt. Bár arcának bal fele szét volt égve. Illetve nagyobb rá az esély, hogy sav torzította így el. Hosszas út után, robogókat pár sziklaközt álcahálóval fedtétek le. Szinte menetrendszerűen jött egy teherautó. Tagok be voltak avatva. Fő tábor és előre tolt állás közti ellátmányozó teherautó. Belépő ponton nem fogják nagyon figyelni kik vannak rajta. Így is volt. Esteledik. Talán ki kéne kémlelni az őrséget.

Wolfék csaltak. Csaltak, mivel a predatorok voltak oly kegyesek, hogy saját hajójukon vigyék őket közel a táborhoz. Igaz, öt kilométert kell még gyalogolni. Ugyanis egyik predator kommunikátorán bejelentkezett Wágnerrel lévő nő. Száz kilométerre vannak a bázistól és sikerült elkapni a ravegert. Viszont a nő hajója kicsi a xenonak.

227Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Vas. Nov. 13, 2016 7:54 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Eljött az idő, az idő, hogy lezárjuk ezt a belharcot. Én és pár társam egy yautja hajón utazhattunk. Egy kisebb gépben, a dekoráció kimerült a trófeákban, de mit is várhatunk egy csapat hentestől? A meleg és a bűz nem igazán kellemes, de legalább elmondhatom, hogy ilyen cuccban is repültem. A tábortól 5 km-re landolunk, innen már gyalog kell mennünk. Ez a táv semmi, az alapkiképzésen többet kellett menetelnünk. Nos, ideje aktiválni a cserkelőruha álcázóit és gyalogolni.

Az egyik űrhentes kommunikátoron emberi hang jött ki, ha jól tudom, ez Niki lesz, a predatorok között élő fajáruló. Az igazi emberek csatlakoznak a Hadtesthez és világot látnak, fajok tucatjait ismerheti és ölheti meg, miközben a legmenőbb katona cuccokat próbálhatod. Nekem a boldogsághoz elég egy megtöltött impulzus karabély és egy alien, amire lőhetek. Na vissza az adáshoz, elvben a ravager megvan, bár fogalmam sincs hogyan tudják irányítani, ez nem az én dolgom, bár 110%-ra veszem, hogy vagy a ravager fordul ellenünk, vagy a táborban jó kis tankelhárító egységek várnak ránk.

Gyerünk, ideje sietni a tábor felé, még pozícióba is kell mennem, hogy Gordonékat fedezzem. Vajon ő mit csinálhat most?

228Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Kedd Nov. 22, 2016 10:32 pm

W.B.

W.B.

Iker napok már lenyugodtak. Különböző biztonsági eszközöket pedig könnyű volt kijátszani. Egyik ember felügyelte a telepítésüket, tudta mi merre van. Minő véletlenség, hogy egy ösvényi holttér volt a hatósugarak közt. Amiről persze a kamerák, szenzorok, aknák stb. telepítését tervező és felügyelő tudhat csak. Jó persze, volt hogy egy kameránál csak egyesével lehetett átslisszolni, mikor épp más merre pásztázta a terepet. Szerencsére van a tábor mellet egy köves-sziklás domb, tetejéről rá lehet látni a táborra, ám az embernél kétszer magasabb fém fal így is leárnyékol helyenként tíz métert is. Más magaslat nincs, kivéve ha arra a sziklára ráállna az ember, hirdetve: „Itt vagyok! Szabad a lövés!”

229Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Szer. Nov. 30, 2016 10:52 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Beállt a sötétség, bár egy M20-as vagy M5-ös aknának ez mindegy, ahogy egy sentry gunnak is. Az egyik utász mutatta meg a biztonságos területet, ahol az érzékelők és védelmi fegyverek elől védve vagyunk, bár egy kamera esetében óvatosan, egyesével kellett haladnunk. Elértük a tábort, már csak pozícióba kell mennem, a szemem megakad az egyetlen magaslaton, ahol felvehetnék egy pozíciót, de a jó precíziós lövész tudja, hogy a harmadik és negyedik legalkalmasabb hely a tökéletes, mert az ellenség mindig a legkézenfekvőbb helyen keresi a lövészt, ez esetben a legfeltűnőbb hely az egész nyílt terepen a magaslat. Ha ott kezdenék lőni, mindenki tudna rólam, így nem oda kell mennem, még a közelében sem szabad lennem, tehát olyan hely kell, ami szépen engedi a látást a táborra, minél kevesebb legyen a holttér. Azonban itt csak pusztaság van, kénytelen vagyok mégis csak a sziklakupac között pozíciót keresnem.

230Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Pént. Márc. 17, 2017 11:33 am

W.B.

W.B.

Szó sem róla, sziklákról nem kényelmes a mesterlövész élete, egy előnye van. Vész esetén a szikla kiszögellései fedezéket nyújthatnak, bár ez a kőzet nem gránit erősségű. Lehetne jobb rálátás is a táborra. A fal miatt nagy a holttér, a sátrak és konténerek is nagy holtteret hagynak az alacsony szög miatt. Most már csak várni kell, hogy beinduljanak a dolgok. Amit megzavarni készül egy másfél méteres skorpió a szikla alatt, ugyanis könnyű lakomát lát benned. Tökéletes védelme van ennek a bázisnak, ha egy ekkora állat itt kolbálszol.

Gordon
// Most komolyan. Én, mint mesélő írjam ide, hogy Gordon fogszuvasodásban ismét meghalt? Vagy lepra felfalta, mert nem mosott kezet? //

231Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Szomb. Márc. 18, 2017 7:36 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

Befészkeltem magam, a pozíció az enyém, most a többieken a sor, hogy cselekedjenek. Puskámmal pásztázom a célterületet, rálátás nem sok, de mozgás se. A BiMexet éjjellátóra váltom, továbbra sem történik semmi. Aztán mozgolódás támad, no nem a tábor felől, hanem közelről, a sziklák közt. Egy rohadt skorpió az, már megint, mindig a skorpiók. Lőni nem lőhetek, mert a torkolattűz látszódna, nem beszélve a hangról. A gránátok meg pláne kilőve, maradnak a pengék.

Egy-egy ujjmozdulat történik, a két penge hangtalanul csusszan ki tartóhelyéről, készen arra, hogy lecsapjanak. Az egyik penge a lény farka felé csap, hogy ne tudjon kárt okozni bennem, a másik penge egyenesen a fej felé megy, hogy átüsse páncélját és az agyában álljon meg.

//fogszuvasodás már volt, a lepra még nem//

232Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Hétf. Márc. 20, 2017 3:36 pm

W.B.

W.B.

Földi skorpiók sem véletlenül nem esnek a játék kategóriába. Nem csak a méreg és az ollók miatt, ehhez még kellenek gyors reflexek. Ez utóbbi eme planéta skorpiószerű lényének is meg van. Bár már halott, ollóival még sikerrel rá tudott kapni mind két lábszáradra. És mivel meghalt, most az idegek szorítják még reflexszerűen az ollókat. No meg vergődik a test. Fogásra és nem marcangolásra való ollók, ám így is felhasítja a bőrt pár dudor az olló belsején. A szorítás viszont, egyre elviselhetetlenebb. Több napos lila folt garantált az elpattanó erek és izomzúzódás miatt. Vajon jön még ehhez csonttörés is?

233Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Csüt. Márc. 23, 2017 11:00 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A fattyú elkapta a lábaimat, bár a dög meghalt, kimurdelt, de azért még fog. Azért mennyivel könnyebb lenne az élet, ha egy lánckardom lenne, egy kard, ami láncfűrész. A pengéket kihúzom a testből, majd elkezdem sorozatban szúrni a dög ollós kezeit, hogy hátha eltalálom azt az ideget, ami végül feloldja az ollókat és sajgó lábaim kiszabadulhatnak.

234Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Pént. Márc. 24, 2017 8:49 am

W.B.

W.B.

Szorítás nem erősödött tovább, végül az ollók engedtek és porba hulltak. Egy ideig meg lesz a nyoma, vérzés nem jelentős. Pár kavics mozdult meg, egyik sziklán valami halkan puffant, majd a földön huppant. Levegő enyhén fodrozódik. Persze. Ne is segítsen. Egy ingerült morgást megejt. 23:59 az idő az órára lenézve, majd átváltott 00:00-ra. El is hangzott az első dörrenés egy gépfegyver sorozatból…

235Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Pént. Márc. 24, 2017 5:58 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A pengék újra és újra a skorpió ollós karjaiba mélyed, tucatnyi seb jön létre, ám a lényeg, hogy a szorítás enged, így kitudok szabadulni ebből a csapdából. A nyom megmarad, végtére is jobb mint az a seb, amit a röpképes xenotól kaptam még anno. Aztán egy predator halad el a közelemben, igen, ez biztos, mert a puffanást meg a kavicsok mozgását ugyan mi okozta volna, no meg mi morgott volna rám - Menj és kapard ki a tűzből a gesztenyét - mormolom magamnak, remélhetőleg az akció végére megdöglik a társaival együtt, rohadt kényszerszövetség.

Az idő elérkezett, 00:00, a háború ebei elszabadultak, kezdetét vette Ryushi legfurcsább küzdelme, tengerészgyalogosok a predatorok és alienek oldalán, kontra tengerészgyalogosok és az elit. Remélhetőleg az a tiszt betartja a szavát és hozza a rohadt ravagert, bár gondolom egy egész páncélos szakaszt küldenek ki rá, körítésnek Himat és SADAR egységekkel.

A csendet egy gépfegyver ugatása rázza fel, igen elkezdődött. Dicsőség az első embernek, aki meghal a jó ügyért! A precíziós puskát előveszem, a BiMex-et nagyítom és figyelem az eseményeket, egyenlőre nem lövök, nézzük mi történik. Ajánlom, hogy Gordonék megszerezték az Exot.

236Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Vas. Márc. 26, 2017 12:27 am

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Eligazítás után találkoztam két EXO-képzett társammal, akikkel el is indultunk légrobogón. Miután a tábortól nem messze elrejtettük a robogókat, felvett egy teherautó, amivel sötétedésre bejutottunk. Két társammal megkerestük az épületet, ahol az EXO-kat tárolták, majd az egyik őr kiütésével bejutottunk. Néhány perc múlva mindhárman az EXO-kban ültünk, az óráinkat figyelve, készen állva az indulásra. 23:57. Ellenőriztem, hogy a sörétes és a géppuska rendesen fel van e szíjazva az EXO oldalára. 23:58. Tettem néhány apróbb mozdulatot az EXO-val, megbizonyosodva arról, hogy rendesen működik. 23:59. Elismételgettem magamban, hogy csak a halálfejeseket szabad kiiktatni. 0:00. Itt az idő. Mindhárman egyszerre indultunk el a kijárat felé. Először én léptem ki, felpörgetett minigunnal, és rögtön elkezdtem lőni a levegőbe, majd néhány épület tetejébe és üres helyekre a földön, miközben elkezdtem keresni a közelben lévő halálfejeseket, akiket amint meglátok, megpróbálok lelőni. Amint találok egy nagyobb nyitott területet, ahol nincsen senki, vagy csak halálfejesek, odaküldök egy rakétát, ezzel még inkább megnövelve a káoszt. Néha, ahogy az eligazításon meg volt beszélve, el-ellövök két társam felé is.

237Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Vas. Márc. 26, 2017 9:42 pm

W.B.

W.B.

Felharsantak a szirénák. Hálósátrakból káromkodás száll ki. Első talán fél percben senki nem tudja mi is történik. Akkor sem, mikor két EXO a másik fele lő.
- Azonnal hagyják abba! – Ordítja el magát egy halálfejes tiszt. Feje azonnal apró darabokra szakad egy kék plazma lövedéktől. Ez jól is vette volna ki magát, hogy predatorok támadtak, csakhogy a teste még földet se ért, már bekapott egy rakétát Gordontól. Koppant is az első lövés az EXOn. Szerencsére halálfejesek voltak, a voltakon a hangsúly. Szirénázás hirtelen abbamaradt, egy férfi hangja reccsent fel.
- Itt Jozafat Oska tábornok beszél. Mindenki tegye le a fegyvert, vagy emelje Dalton admirálisra! Dalton admirális több ízben megszegett tucatnyi gyarmatügyis szabályt, ICC törvényt és magát az emberi fajt árulta el. Kanyonban talált idegen létesítményről tudott nem is aká… - Megszakadt. Felrobbant a kommunikációs modul és az antennák is eldőltek. Egy tank lőtte ki, ami az egyik ellenőrző kaputól tüzelt, hiba volt megfordítania a tornyát. Többé már nem teheti meg, ravager könnyedén tépte le. Sok katona inkább elkezdett az ellenkező irányba rohanni, minthogy rá lőjön az idegenre. Egy SADARral rendelkező katona is, inkább futott.
Tábor több pontján is robbanások történtek, Dalton gépe felrobbant. Sok katona inkább letette a fegyvert. Van aki a halálfejesek mellé áll, van aki rájuk lő.
- Kontroláljuk a ravagert! Mi irányítjuk! – Hallatszik kézi hangosítón Pattsontól. – Dalton! Te szarházi! Honnan tudtad, hogy a bolygó vize a mala’kak romban van?! Ők mondták?! Honnan máshonnan tudhattad volna?! Mit adtál el érte?! Hány millió embert?!
Van aki újra felveszi az eldobott fegyverét. Jelenleg a halálfejesek és akik harcolnak ellenük egálban vannak létszámban. Persze a ravager és úgy egy tucat predator is van. A kérdés, hogy kik szálnak be a tankokba és repülőkbe.

Meg persze, hogy Wolf ebből mennyit lát. Két halálfejes volt rálátás innen. Egyik eltűnt egy előre gyártott épület mögött, másikat pedig egy katona lőtt le. EXOk is takarásba kerültek.

238Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Vas. Márc. 26, 2017 10:45 pm

B.J. Wolf

B.J. Wolf

A hangokból ítélve elkezdődött a vér orgia. Itt egy lövés, ott egy robbanás, amott egy elhangzott parancs. Tehát Gordonék megcsinálták, most mennem kell, hogy védjem őket. A harc zajai megtöltik fülemet, belül tudom, hogy jó katonák esnek el értelmetlenül. A főhadnagy is hozta a bestiát, az áruló hajója meg a levegőbe repült... darabokban. Még mielőtt elindulnék, látom ahogy két célpont jelenik meg, egy meghal, a másik takarásba kerül.

Be kell jutnom, az Exos skacok nem fogják megvédni magukat. Kiugrok a sziklák közül, hogy a tábor közelébe menjek, látnom kell mik veszélyeztetik a nehéz fiúkat. Addig nem fogok lőni, amíg nem látok tankelhárítóst, vagy nehéz fegyverest, nem éri meg felfedni magam.

239Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Kedd Márc. 28, 2017 3:25 pm

Gordon Rogers

Gordon Rogers

Mire leadtam az első lövést, már harsogott a riadó. Mint kiderült, megérkeztek a predatorok, akik már megkezdték a támadást. Néhány másodperc után a halálfejesek észbe kaptak, hogy nem csak a predatorok támadnak és elkezdtek lőni, de a kézifegyvereik nem ártottak az EXO ruhának, ők viszont úgy hullottak hármunk fegyvereitől, mint a legyek, azonban hamarosan egy tank is beindult, de ekkor megérkezett a ravager, ami könnyedén felhasította a tankot. Rádión is biztosítottak mindenkit, hogy mi irányítjuk, de azért inkább megpróbálok nem túl közel menni hozzá, miközben a maradék néhány tank közelébe kerülő halálfejest próbálom lelőni a minigunnal, ha pedig mégis be tudják indítani valamelyiket, akkor afelé megeresztek egy rakétát.

240Tengerészeti tábor - Page 8 Empty Re: Tengerészeti tábor Kedd Márc. 28, 2017 11:21 pm

W.B.

W.B.

Wolf:
Be kell jutni a táborba, nincs mese. Ez a fal előre gyártott beton elemekből épült. Be lehet jutni az egyik kapun, vagy átmászni a törmeléken, ami a most keletkezett luknak köszönhető. Valami robbant, de szépet.
Bent már szép felfordulás van. Lángoló sátrak, megcsonkolt emberek. Pár helyen zöldes vér is van. Egy fél ember csapódik neki a betonfalnak. Nem vitás mi tette ezt. Követni fogja őt még jó pár.

Gordon:
A tankelhárító rakéta szép gondolat, ám ez gyalogság elleni. Muszáj volt foglalkozni a sima halálfejesekkel és azokkal, akik melléjük álltak. Egyiket időben sikerült szétlőni, egy M5-ös RPG-t szegezett feléd. Bekapott lövésektől megrándult, a fegyver elsült, a rakéta viszont elsuhant melletted és a tábor falába csapódott, lukat vájva bele. Másik exo oldalról beléd ütött egy szerényet. Ami garantált csonttörést jelentene, ha nem ülnél exoban.
- Rájöttek, hogyan kontrolláljuk a xenot! Azt is tudják, ki irányítja! Ha kiiktatják a főhadnagyot, nagy szarban leszünk! – Valóban. A ravager mögött 10-15 méterrel van a főhadnagy, Ducke támogatja, vagy eldőlne. Közben többiek próbálják fedezni. Eddig sikerrel, de a halálfejesek már elég jól felpofozták magukat.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [8 / 9 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-

» Kiképző tábor
» Yautja tábor
» B.J. Wolf

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.