Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Ger'dar  EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Ger'dar  EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Ger'dar  EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Ger'dar  EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Ger'dar  EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Ger'dar  EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Ger'dar  EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Ger'dar  EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Ger'dar  EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Ger'dar  EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Ger'dar

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Ger'dar  Empty Ger'dar Pént. Márc. 29, 2013 1:23 pm

Ger'dar

Ger'dar

Faj:Yautya
Nem:Hím
Név:Ger'dar
Becenév:Fiatal harcos
Kor:53
Születési hely: Predator őshaza
Születésem ideje:2137.03.24
Rang:Profane
Foglalkozás vagy volt foglalkozása: vadászat
Külső és belső jellem:agresszív kinézett,csapatjátékos,eleget tesz feljebb valóinkat a vadászat az élete, és semmitől sem fél csak kicsit forró fejű
Felszerelés:ikerpengék,dárda,2db shuriken


-Predator őshazában születtem, egyetlen gyerek vagyok a családba, ezért a családom nagyon sokat törődött velem. Apámmal 15 éves koromban elkezdtük az edzéseket. Mialatt apámmal tanultam elsajátítottam, a fegyverhasználat művészetét, édesanyámtól pedig az elemi dolgokat sajátítottam el. Egyszer sok évi edzés után, vele kellet megküzdenem hogy meglássa mennyit fejlődtem, sikerült kiütnöm a lándzsát a kezéből, és ö csak annyit mondott, hogy ö már nem tud tovább képezni, ö már megtanítót minden olyanra amit ö is tudott.

- Ezek után egy öreg és, tapasztalt vadászhoz vitt el, és ott folytatódott a kiképzésem. Az edzések során a harcművészetek és a fegyverhasználat egészen új dimenzióit fedeztem fel új mesterem tanítása folyamán, s apám büszkébb volt mint valaha. A mester nagyon kemény edző volt, de tanításai során megtanultam elviselni a fájdalmat. Nagyon sokat foglakozott velem, és mondta hogy, nagyon nagy hírű vadászt akar belőlem faragni. Korán hajnalok hajnalán keltett fel, és késő estig edzetünk, volt már mikor a kezeimet, és a lábaimat sem éreztem, de tudtam hogy miért csinálja, apámat nagyon régóta ismerte, onnan ismerte hogy ő is régen a tanítványa volt. Apám mindig mesélt róla, de ő csak úgy nevezte mindig hogy, a legnagyobb vadász. Sokszor az edzéseken a csontjaim is eltörtek olyan kemény edzéseken mentem keresztül. Sok év és fáradságos munka után teljesen kiképezet a mester, és sajnos váratlanul jött egy fordulat. Körülbelül 50 éves lehetem mikor a mesterem, elment az örök vadászok mezejére. Én akkor megfogadtam hogy az első trófeámat neki ajánlom majd fel,és az emlékére ajánlom, ezért is nagyon vártam hogy eljöjjön a beavatásom napja, mert a mester előtt akartam tisztelegni.
2187- et irtunk. Apám elérkezetnek látta a beavatást, és elkezdték a hajamba tenni a díszeket ami nagyon fájdalmas volt, de ki kellet bírnom hiszen ez is a beavatásom része. Beavatás előtt édesanyám belesúgott valamit a fülembe. Csak egy mondatott súgott bele és az ez volt: „Elméd legyen olyan mint a víztükör˝. Először nem tudtam mit jelent, csak később jöttem rá. Ez azt jelenti hogy, az elmém mindig legyen tiszta mint a víz tükre, és mindig csak az ellenfélre koncentráljak. Végre elérkezet a nagy pillanat, a beavatás pillanata. A beavatásomra elkísért engem, a mesterem egyik régebbi tanítvány, és ő elmondta hogy milyen lények is élnek ezen a bolygón és, hogy meg kell ölnöm vagy egy savvérűt, vagy egy puhahúsút egy embert, és trófeát kell belőle csinálnom.. A célbolygó a Föld volt, ez a hely volt a beavatásom helye. Apám arra tanított hogy mindig legyek nyugodt és, koncentráljak az ellenségemre, ezért út közben meditáltam míg oda nem értünk. Megérkeztünk a bolygóra, ott várt egy piros köpenyes vadász, és megkaptam a fegyvereimet tőle, és jó kívánságot kívánt. Kaptam tőle egy shurikent, egy dárdát, és egy ceremóniás kést. Elindultam nyugodt voltam, és vártam a prédára. A célom az volt hogy, átváglyak a városon és levadászak egy prédát. Nem kellet sokat mennem, és már láttam valami mozgást az utcákon, gyorsan előkaptam a shurikenom amit a, piros köpenyes yautjától kaptam, és vártam hogy észrevétlenül levadászhassam az első keményusú prédámat. Láttam amint puhahusúak egy kihalt büdös sikátor felé veszik az útjukat , körülbelül 4-en voltak, mind a négy humanoidnál fegyver volt. A tetőkön haladva figyeltem őket míg megálltak egy ajtó előtt.Láttam amint egy csatornafedél fölrepül és két savvérű jön ki belöle. Láttam amint az emberek bementek a házba, arra gondoltam hogy, átmegyek a másik ház tetejére és onnan figyelem őket és az első adandó alkalommal lecsapok és begyűjtöm a prédáimat, csak a prédára kell figyelnem mint édesanyám tanított. Hirtelen láttam, amint egy puhahúsú az ablakhoz megy és kifele tekint, a savvérüek meglátták és felfelé másztak, egyszer csak elérte az egyik az embert, a másik késve ment én kihasználtam az alkalmat és a shurikenemmel rácéloztam a dög fejére és eldobtam. Sikerrel jártam, és a dög élettelen teste a sikátorba a földre zuhant. A másik dög addig bement az ablakon. Nagy ordibálás lövöldözés hallatszott ki az épületből. Felálltam és gondoltam hogy itt az időm, mire várok én is beszállok a harcba, átugrottam a másik házra az ikerpengéim segítségével lecsúsztam a falon, és becsúsztam az ablakon, álcáztam magam így nem vettek észre csak sajnos hiba volt így felelőtlenül becsúszni az ablakon, mert mindenki lőtt mindenkire és egy golyó ami felém repült eltalálta a vállamat, pont a páncél mellett. Gyorsan bebújtam egy fal mögé hogy észre ne vegyenek. Láttam hogy vérzik a seb de nem törődtem vele. Kinéztem a fal mögül, és láttam hogy a dög vérzik de csak a prédára összpontosít, mindenkit kicsinált és az utolsó embert marcangolta épp szét. Kiléptem a fal mögül és ordítottam egyet. A dög felém fordult és nekem rohant, én kihajoltam előle és hátba vágtam a lándzsámmal ő a földre zuhant. Kihasználtam az alkalmat és gyorsan a lándzsával a gerincére célozva szúrtam. Sikerült a dög még vergődött a földön, de megpusztult. elkezdtem letisztítani a koponyát, a másikkal is ezt tettem. El is feledkeztem a vállamon lévő sebről, majd a hajon befoltoznak. Elindultam vissza a hajóhoz.. Visszafelé semmi lény nem állt az utamba,és gond nélkül elértem a hajót. A piros köpenyes vadász még ott volt, meglátott, és csak bólintott egyet. Ezek után felszálltam az űrhajóra, ott a mesterem egyik régebbi tanítvány nézte a trófeáimat, és mondta hogy ügyes voltam.

Hazafelé tartó úton egészvégig meditáltam, és nagyon jó érzés töltött el, nagyon jó kiképzést kaptam az öreg vadásztól, és a szüleimtől. Mikor hazaértem apám és, anyám már nagyon vártak, megmutattam apámnak a trófeáimat, nagyon büszke volt rám ahogy édesanyám is. Nem sokkal miután hazaértem az a hír járta hogy egy pár savvérű egy emberi technológiájú hajóval lezuhant a bolygónkra.. Apám egyből fegyvert fogott velem együtt, és elindultunk vadászni. Ez lesz apámmal az első vadászatunk.

Nagyon figyeltünk miközben a lényekre vadásztunk, mondta apám ha megtámadná egy ne segítsek neki, mert az nem tenne jót a becsületének, és halálba akar egyet küldeni egyedül. Mentünk és egyszer kaparászást halottunk, Mind a ketten elővettük a fegyvereinket és vártunk. Egyszer csak két savvérű jött elő, azokkal gyorsan végeztünk a dobófegyvereink segítségével. A műszereink jeleztek még négy pontot ami épp felénk tart két irányból, nyugatról, és északról. Apám mondta nagyon figyeljek, halottam ahogy sikítanak és felénk tartanak, láttam ahogy apám elkezd lőni. de mellé talált. Gyorsan előkaptam a dobófegyvereim és vártam, nem teld bele 5 másodperc már ott is voltak, eldobtam a fegyvereket feléjük és, az egyiket sikerült megölnöm de a másikat csak megsértetem. A shurikenjeim nem jöttek vissza, gondoltam közelharca lesz szükség, ikerpengéimet előkapva harcolni kezdtünk, a farkával elkezdet csapkodni, és minden áron leakart dönteni a lábamról. Mikor oldalra pillantottam egy kicsit láttam ahogy apámat két savvérű a földre dönti, és támad egy jó ötletem, mikor csapot a farkával gyorsan elkaptam a farkát, és a többiek felé hajítottam. Sikerült apámról ledobni őket. Apám fel ált a földről, és nem tetszet neki hogy beleszóltam. Láttam hogy jönnek vissza gyorsan a dárdámat előkaptam, és elhajítottam feléjük olyan erővel hogy, kettőt összetűzött. Már csak egy maradt, azzal apám hamar végzett, mikor oda akartam menni hozzá akkor ő ellökött magától, én megkérdeztem tőle hogy miért lökött el hisz a fia vagyok, erre ö azt mondta hogy nem vagyok a fia, direkt szolt hogy ne szoljak bele de én beoszoltam, és ezért most, egy kicsit elakadt a szava de kimondta, azt mondta hogy kitagadlak, menj el tőlünk. Nagyon rossz érzés futott át a testemen, de én erre csak bólintottam egyet és elmentem. Azóta semmit nem halottam a családomról semmit mióta ez történt……..



A hozzászólást Ger'dar összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 30, 2013 3:51 pm-kor.

2Ger'dar  Empty Re: Ger'dar Pént. Márc. 29, 2013 3:01 pm

W.B.

W.B.

Üdvözlek vadász!
Előtörténeted még nem tudom elfogadni, felsorolnám, hogy mik miatt:

- Faj:Yautya,Predator – Egy is elég, elvégre ugyan az.
- Életkor: 2028+120=2148. Jelenleg 2190 decemberében vagyunk.
- Dealtha hydra gondolom a Delta Hydrae IX akarna lenni, ám ott nem régiben alapítottak csak várost a predatorok. (2180 után úgy dúrván)
- Helyesírási hiba van, ám ahogy észrevettem figyelmetlenség.
Ám mondatvégi írásjel és vessző után szóköz van. – „Türelmesen vártam mid kijött a bokorból, de láttam hogy ez csak egy nagyon fajta patkány szerű lény” – nagyobb fajta. Van pár hiba, olvad át újra.
„Kihúztam belőle az ikerpengéimet és a lándzsámat és elkezdtem levágni” – Túl sok az és.
- Külső belső jellem kevés, nem felsorolás, leírás kell. (Pár soros)
- Shuriken, nem Shurikán.
- A rasztákon lévő gyűrűk nem díszek, hanem már eleve a beavatási szertartások része, ill. azok kezdete. Egy gyűrű feltevése iszonyú fájdalmas, ha fájdalmat mutat az ifjonc, akkor leszedik az addig feltetteket és elölről kezdik. Azok nem csak díszek, hanem komoly szakrális jelentőségük van.
- „Csak egy mondatott súgott bele és az ez volt:Elméd legyen olyan mint a víztükör. Először nem tudtam mit jelent” – Idézőjelek közé kéne tenni az anyád szavait, révén nem párbeszéd, hanem idézted őt. (Továbbá figyelmetlenségi hiba, hogy kettős pont után szóköz kellene.)
- Egész előtörténet egy tömb. Nincs tagolva. (Bekezdések kellenek.)
- Dinosaurusokat csak emberek klónoznak. Gazdag mukik vadásznak rájuk, vagy állatkertben mutogatják őket, esetleg pár tehetősebb házi kedvencként tartja őket. – Plusz nem is olyan régi dolog, hogy lehet őket klónozni. Tehát nem igazán futhatsz össze velük ekkor még, főleg, hogy 2078-at írunk akkor, ugye? Akkor még irreális az őslények klónozása.
- Blior ekkor még lakatlan (nincs ember, nincs dínó se), mivel még közelében sincsenek az emberek. Blioron idegenek vadon meg csak az emberi ténykedés miatt vannak.
- Dinosaurus rész teljesen kikerül az előtörténetedből, vagy a dátumokat variálod át. (Ez célszerű.) Shuriken nem vágja le a Carnotaurus fejét. Elvághatja a légcsövet esetleg, beleszúródhat a gerincbe, vagy ha úgy találja el, akkor az állatnak lesz egy súlyos sérülése, de attól csak még vadabb lesz. Egy embert ketté lehet szelni shurikennel, egy 9 méteres agilis ragadozót? Lehetetlen, jó eséllyel csak még jobban bepöccenne.
- Delta Hydrae IX emberi területekhez van közel. Ez a bolygó él, buja zöld erdőkkel. Minimum, hogy kutató állomást ráépítenének. Tehát ez nem Star Wars, hogy lakatlan élő bolygók legyenek, főleg nem egy ilyen élettől duzzadó. Tehát maximum egy felderítő kutató hajó lehet az.



Javításhoz segédanyagok:
http://avpwarfrpg.wikia.com/wiki/Predator_mint_faj
http://avpwarfrpg.wikia.com/wiki/Blior
http://avpwarfrpg.wikia.com/wiki/Delta_Hydrae_IX
http://avpwarfrpg.wikia.com/wiki/Kronol%C3%B3gia (Teljes, jövőbeli eseményekkel. Jelenleg 2190 decemberében járunk.)


Ha van kérdésed, akkor kérdez nyugodtan. Itt vagy privátban.

3Ger'dar  Empty Re: Ger'dar Pént. Márc. 29, 2013 7:20 pm

Ger'dar

Ger'dar

Szia. Átírtam az előtörit. remélem így jó lesz!Smile

4Ger'dar  Empty Re: Ger'dar Pént. Márc. 29, 2013 7:52 pm

Ger'dar

Ger'dar

Átírtam megint!Smile

5Ger'dar  Empty Re: Ger'dar Szomb. Márc. 30, 2013 10:59 pm

W.B.

W.B.

Üdvözlett ismét!

Kicsinál szótól ódzkodjunk, ha a predatorral játszunk. Nem illik hozzájuk. Továbbá gondolom ezt a várost feladták a védők ezért is nem volt több ember és az alienek elől menekülve hagyták el, így ezért volt csak idegen. (Szóval senki földjén volt.)

Előtörténetet ellenben elfogadom!
50 skillpontot adok és beavatott rangot. Delta Hydrae IX városában kialakíthatod szállásod!

Jó játékot!

6Ger'dar  Empty Re: Ger'dar Vas. Márc. 31, 2013 10:16 am

Ger'dar

Ger'dar

Köszönöm szépen.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.