Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Nat'ka'pu. EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Nat'ka'pu. EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Nat'ka'pu. EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Nat'ka'pu. EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Nat'ka'pu. EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Nat'ka'pu. EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Nat'ka'pu. EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Nat'ka'pu. EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Nat'ka'pu. EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Nat'ka'pu. EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Nat'ka'pu.

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Nat'ka'pu. Empty Nat'ka'pu. Szer. Márc. 07, 2012 11:53 am

Nat'ka'pu.

Nat'ka'pu.

faj:Yutja
nem:hím
név:Nat'ka'pu.
becenév:nincsen
születési dátum:1981.01.
születési hely:Predátor falu
rang:beavatott
Külső és belső jellem:testmagassága 2-2 és fél méter magas,bőrszíne enyhén sárgás barnás,
amitől felismerhető: sok kis fekete petty van a fején,hajában arany színű díszek vannak fűzve, rasztás haja csak a vállig ér,agyon erős és izmos.
Belső jellemei:Türelmes,nem túl magabiztos,utálja ha a kisebbiket vagy gyengébbet bántják,kissé lovagias,vérszomjas,kíváncsi.
felszereléseim:Ikerpenge, ceremóniás kés,test háló,lándzsa,álcázó.

Gyerek koromat a vadászok anyabolygóján töltöttem le,még nagyon fiatal voltam amikor
anyám meg halt. Apám egyetlen utódja voltam így ezért "szárnyai alá vet" és mindent meg tanítót amit
kel tudni az én koromban, a beavatásra is fel készített bár az még mesze volt.

Ifjúsági korom:

Már valamivel idősebb voltam, de nem sokkal mit az előtt. Apám már javában tanította a vadászatot,
és egyebeket. Otthon míg apám nem volt addig én az ő háló szobájába be mentem,láttam a trófea
falát és magukat a trófeákat, láttam hogy ha már én is fel nőt yutja leszek mik várnak rám.
Édes apám észre vette ,hogy valami vagy valaki a szobában van, nem vetem észre hogy
hátúról jön és a kezét a vállamra tette. Én persze szégyelltem hogy, csak úgy bejöttem.
Teltek az évek és egy újabb változás következet be az életem benn. Atyám meg halt....
így már teljesen árvának számítottam, apám egy vadászaton halt meg a Föld nevű bolygón.
Szerencsémre lett új tanárom aki segíteni fog ,hogy jól tudjak vadászni. Sajnos nem
pótolta apámat, sőt nagyon ágrészív volt velem. Na persze nem felejtem el hogy ő adott
becenevet. még hozzá a legostobábbat a Da'dtou-di azaz a kicsi tör nevet. De szerencsére
ez idővel elhalványult.

Az első vadászatom:

Pár év múltán végre férfivé nőttem ki magamat, de amit a leginkább vártam az a vadászat.
Az űrhajóra már fel szálltam én is, elindultunk és már is az űrben voltunk.
A gondot a többi hím okozta, sajnos a kabinban amiben én is benne voltam nem egy szörnyen
agresszióval eltelt yauja volt, hanem több is. Ahogyan néztem az egyikőjüket úgy rontott
rám a másik. Elégé utálatosak voltak nem volt elég az ,hogy ennyire nekem jöttek még gúnyoltak
is, valahogy így: 'mber,Pyode Amedha stb.
De az egyik öljük piszkált fel nagyon, az a seb helyes amelyik már biztos ,hogy ki nézet magának.
Szerencsére abba maradt a gúnyokozás amint meg szólalt a rang idős. Természetesen ő neki
sem tudtam jó benyomást kelteni.
amikor már véget ért a nap mindenki aludni ment köztük én is, hát ez a nap szörnyű
volt a helyet ,hogy pár barátot átalltam volna ellenségeket sikerült találni.
Más nap már eligazítás volt, még hozzá a vadászattal kapcsolatosan. Azaz ,hogy mit lehet és mit nem,
habár én ezt tudtam már régebben is. Persze utána csak egy helyre mehettem, még hozzá az edző
helyiségbe. Ott aztán jól meg edzetem magamat.

A vadászat meg kezdődik:

Már az űrhajó a bolygó közelében volt és kész volt arra ,hogy le küldjön pár yutját a Földre.
Természetesen én köztük voltam akiket el küldenek vadászni, már éppen az egy személyes hajóba
szálltam be de leszólított az egyik yutja és azt mondta,hogy: M-di H'chak azaz nincs kegyelem!
Persze tudtam ,hogy nem muszáj ezt szó szerint venni. Már az egy személyes gépben voltam és
amit már évek óta vártam, megtörtént. Pár perccel utána már a Földön landoltam, egy igen
sűrű dzsungelben értem földet. Ami még jobb volt az ,hogy 'merek is voltak a közelben.
A többi vadászt nem találta meg nem tudta ,hogy a többiek merre landolhattak.
A közelben lövéseket hallottam gondoltam ,hogy biztos a társaimra lőnek ezért
elindultam ,hogy megnézzem miért lövöldöznek ennyire. Amikor láttam, hogy miért is
van ez a zűrzavar egyszerűen a vadászösztönömre hallgattam. Mert amire ennyire
lövöldöznek az nem más mint egy ártatlan Ooman. Én azonnal tudtam mit cselekszek
az egyik 'mbert elkaptam természetesen észre vették,hogy el tűnt az egyik társuk.
Addigra az ártatlan el menekült, és a többi 'mberel is sikerült végezni. Így én már
3-trofeával térhettem haza szülőbolygómra és már beavatottá váltam én is.















A hozzászólást Nat'ka'pu. összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 09, 2012 7:00 pm-kor.

2Nat'ka'pu. Empty Re: Nat'ka'pu. Pént. Márc. 09, 2012 12:23 am

La'yyk

La'yyk

Üdvözöllek ifjú vadász!
Mielőtt még értékelném a történetet, helyesírás ügyileg kérlek fusd át. Főleg az igekötőket érdemes megnézni, de van ott pár múltidő, és néhány zavaró vesszőhiba is. Ez amúgy nem kötekedés, de ha már egy fórumon vagyunk, ahol ugyebár az írás a lényeg, akkor meg kell adni a módját.
Tartalmilag egyébként jó, bár a végén a vadászatot kicsit kibővíthetnéd, vagy részletezhetnéd, és így legalább az az egy oldal is stabilabb lesz.
La'yyk

3Nat'ka'pu. Empty Re: Nat'ka'pu. Pént. Márc. 09, 2012 6:15 pm

Nat'ka'pu.

Nat'ka'pu.

O..... akkor ki javítsam? mert meg csinálóm ha kell.

4Nat'ka'pu. Empty Re: Nat'ka'pu. Pént. Márc. 09, 2012 6:38 pm

La'yyk

La'yyk

Igen, jó lenne. Végülis csak egy egy backspace-t kell nyomni az igekötős részeknél.

5Nat'ka'pu. Empty Re: Nat'ka'pu. Pént. Márc. 09, 2012 7:02 pm

Nat'ka'pu.

Nat'ka'pu.

Amit észre vettem kijavítottam! remélem jó már. De csak 12 éves vagyok ha ez mentség Smile

6Nat'ka'pu. Empty Re: Nat'ka'pu. Pént. Márc. 09, 2012 11:18 pm

La'yyk

La'yyk

Na szóval, ha így áll a helyzet, akkor azt figyelembe vesszük.
Viszont előre szólok, hogy ha nem is 18-as, de 14-es karikát ki lehetne tenni a fórumra, szóval saját felelősségre megy a játék. Biztos tudsz a véres tartalomról, de azért külön is figyelmeztetlek, hogy hajlamosak vagyunk véres és erőszakos írások közzétételére. Smile
Tehát, az életkort tudomásul vettem/vettük, a történetet elfogadom, 4 skill pontot adok, s beavatott rangot. (Bár ha jól értelmezem, nem volt beavatásod, hanem úgymond kiérdemelted a rangot?)
Jó játékot, jó vadászatot!

7Nat'ka'pu. Empty Re: Nat'ka'pu. Szomb. Márc. 10, 2012 6:25 pm

Nat'ka'pu.

Nat'ka'pu.

köszönőm

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.