Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Központi kórház EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Központi kórház EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Központi kórház EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Központi kórház EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Központi kórház EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Központi kórház EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Központi kórház EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Központi kórház EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Központi kórház EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Központi kórház EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Központi kórház

4 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Központi kórház Empty Központi kórház Vas. Dec. 25, 2011 9:18 pm

W.B.

W.B.

A bolygó legnagyobb és legmodernebb kórháza. Egy kisebb katonai egység is állomásozik itt, esetleges vészhelyzetek miatt.

2Központi kórház Empty Re: Központi kórház Hétf. Dec. 26, 2011 3:03 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

//Előzmény: Szabad területek -nél//

Csendben ült a járműben. Figyelte a történéseket. A városba vezető utat elállják. Engedélyt kértek, más különben nem mehetünk tovább. A sofőr megmutatott a katonának egy papírt, azután elengedtek. A város utcái csöndesek voltak, katonákkal teli. A kórházban egy nővér kísért el Rashid kórterméhez. Az állapota stabil, állapította meg Anita.
- Kérem szólna az orvosnak. Beszélnem kell vele. -mondta a nővérnek. Utána vissza fordult Rashid -hoz.

3Központi kórház Empty Re: Központi kórház Hétf. Dec. 26, 2011 8:17 pm

W.B.

W.B.

Aludt. Valószínűleg benyugtatózták. Pulzusmérő időnként pityegett egyet. Életjelek stabilak. Orvos pár percen belül megérkezett.
- Szóval – kezdet bele miután megnézte a korlapot – Semmi életveszélyes. Veszettség elleni anyagot beadtuk, úgy mint pár másik dolgot amit ellehet kapni egy ilyen állat harapásából. Fel fog épülni, leszámítva a hegeket a lábán. Két hétig fekvő beteg, de ha akarja két nap múlva elhagyhatja a korházat. Nincs betegbiztosítása, de az összeget már más elintézte. Van még kérdése? – Tapasztalt orvos első látásra, ha már rögtön a lényeggel kezdte…

4Központi kórház Empty Re: Központi kórház Hétf. Dec. 26, 2011 9:35 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Hamarosan megérkezett az orvos. Egyből a lényeget mondta, látszik hogy tapasztalt. Figyelmesen végig hallgatta az orvost.
- Nem nincs kérdésem. Mindent elmondott. Nagyon köszönöm. -felelte, majd Rashid nézte. Hosszú percekig. Majd kiindult a kórházból vissza a katonákhoz. Oda érve azt mondta:
- Köszönöm hogy elhoztak. Most vissza vinnének a hajóhoz? Hálás lennék érte.
Két nap múlva érted jövök Rashid, de talán már holnap meglátogatlak. Ha vissza értem a hajóhoz, rendbe rakom Garibaldi -t. Megnézem hogy van a kis kardfogú. Ha felébredt, akkor melegítek neki egy kis tejet, hátha éhes lesz. -gondolta.

5Központi kórház Empty Re: Központi kórház Kedd Dec. 27, 2011 12:53 pm

W.B.

W.B.

Katonák visszavittek az űrhajódhoz. Ellenőrzőponton ugyan azt a procedúrát el kellet végezni, de zökkenő mentes volt. Hajódnál kitettek. Majd elhajtottak. Egy kis cetlin adtak egy rádióhívó számot.
Hajót nem buherálta meg immáron senki. Bent minden rendben van. Leszámítva a kis kardfogú sírását.

// Nem tudom, mit akarsz csinálni. Ha huzamosabb ideig a ha annál lenni, akkor oda posztolj. Ha le akarod rövidíteni a két napot és kihozni Rashidot akkor ide. Rajtad áll. //

6Központi kórház Empty Re: Központi kórház Kedd Dec. 27, 2011 5:03 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Vissza vitték a hajóhoz, kapott egy rádió számot és elmentek. A kis kardfogú kölyök már sírt, Garibaldi nyugodtan állt és várta hogy Anita rendbe rakja. Anita ölébe vette azt a dobozt amiben a kardfogú kölyök sírt. Bevitte a konyhába, melegített egy kis tejet és megetette a kicsit. Sokat evett, bizonyára ízlett neki. Megbüfiztette, szalmával és egy pléddel megcsinálta a helyét és oda tette. Bement a szobájába elővette a régi plüss maciját és odaadta a kardfogúnak. Mindjárt el is kezdett vele játszani. Míg játszott Anita lenyergelte Garibaldi -t, adott neki friss szénát, vizet és egy kis takarmányt. Játék után elaludt a kardfogú kölyök, Garibaldi jóízűen evett, majd ő is nyugovóra tért. Anita eltette a Magnum -ját, és a kardját. Lezuhanyozott és bedőlt az ágyába. Reggel első dolga volt megetetni a kardfogút, rendbe tenni Garibaldit, játszani a kölyökkel és csak ezután jöhetett az ébresztő és frissítő kávé. A hajó hídján ült a parancsnoki székben. Elmélkedett. Ám, nem sokkal később eljött az ideje a kicsi megetetésének. Játszott vele, etette, büfiztette. Így telt el az utóbbi két nap. Rendbe tette a kardfogút és Garibaldi -t. ezután ment a hajóhídra, hogy rádión szóljon a katonáknak. Beütötte a rádió számot, és beszélt.
- Halló. Itt a kardfogú gyilkos. Hall valaki? -mondta a rádióba.

7Központi kórház Empty Re: Központi kórház Kedd Dec. 27, 2011 6:41 pm

W.B.

W.B.

Rádió túlsó végén nem az ismert katonák egyikének hangja szólalt meg.
- Itt Tepes birtokának kommunikátora. Hogy, hogy csak most üzen? Ugye tudja, hogy ma kerül sor ama legelő legeltetésére? Mindegy, a gróf üzeni: A segítség a barátján nincs ingyen. Egyenértékűség. – néhány pillanatig csönd – Mit szeretne?

//A kardfogús dolog. Ládába tették be, mivel ölben nem igazán fér el az a „kicsi”. De mindegy…//

8Központi kórház Empty Re: Központi kórház Kedd Dec. 27, 2011 10:24 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Válaszoltak, bár nem volt ismerős a hang.
- A legelő legeltetésére? Miről beszél? -értetlenkedett Anita- Üzenem a grófnak, hogy mondja mit kér cserébe. Amúgy azt szerettem volna, hogy küldjenek egy kocsit, amivel "haza" tudom hozni Rashid -ot. Elvégre nem ültethetem lóra. És magyarázza el nekem, miről beszélt? A legelő legeltetése? -tette fel újra a kérdését- És hogy érti azt: "..hogy csak most üzen?"
Talán előbb kellett volna jelentkeznem? És a legelő legeltetése? Lemaradtam valamiről? -gondolta, míg a választ várta.

9Központi kórház Empty Re: Központi kórház Kedd Dec. 27, 2011 10:50 pm

W.B.

W.B.

Kis morgás hallatszott a rádió túl oldaláról…
- Igen, ahol maga van a hajójával, az a bírtok egy legelője. Ha egy napon belül felszáll akkor nem lesz probléma, csak annyi, hogy a hajó körül mindenhol szürke marhák lesznek. A gróf pedig nem mondta még el mit vár el magától. Küldök egy jeepet. Két napja van a hajóval a legelőn, eddig szinte semmi életjelet nem adott magáról. Adás vége.
Tíz perc múlva megjött a jeep. Ugyan azzal a két katonával, kik két napja is a városba vittek. Kicsit gyorsabban értek a kórházhoz. Már nem voltak katonák az utcákon, csak rendőrök.
Rashid széles vigyorral üdvözölt és kórházas viccekkel. Ágyához már oda van készítve két mankó…

10Központi kórház Empty Re: Központi kórház Kedd Dec. 27, 2011 11:36 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Anita már értette a dolgokat. A rádió beszélgetés után megjött a dzsip, két ismerős katonával. Hamar a kórházba értek. Rashid a szokásos hangulatát mutatta, mintha semmi sem történt volna. Anita vissza mosolygott.
- Látom jól vagy. -leült az ágy szélére- A hajón vár egy kis meglepi. Egy kardfogú kölyök, de még mielőtt kiakadnál nem tartom meg. El visszük Új Éden -re, tartozom neki. És még ma el kell hagynunk a bolygót. Ugyanis valamilyen gróf legelőjén szálltunk le, és a marhák.. Mindegy, tudod mit!? Útközben mindent elmesélek. Hogy miért tartozom a kardfogú kölyöknek. Hogy mi volt arra amerről a lövések hallatszottak éjjel, stb.. Utána majd te is elmeséled veled mi történt, egészen pontosan. Rendben? -segített Rashid -nak felkelni és elkísérte a dzsipig. Útközben szépen elmesélt neki mindent. Töviről-hegyire.

11Központi kórház Empty Re: Központi kórház Kedd Dec. 27, 2011 11:57 pm

W.B.

W.B.

- Ó, tényleg? És akkor most mondjam, hogy velem mi volt? – kérdezte út közben viccesen – Csak annyi, hogy mire sikerült megcsinálnom a rendszert addigra valószínű a közeli folyóból az a dög megérezte a lelőtt tolvaj szagát. Az ajtót nyitva felejtetem miközben a hajót néztem át. Az a lény valószínűleg érdekesebbnek találta a hajó belsejét, így bejött. Mire észbe kaptam már a lábamat marcangolta. Sikerült a kezemmel ráütni egyik kis pörölyszemére. Így elengedte a lábam, én pedig azonnal bezárkóztam a laboromba. Mivel a lény pofája habos volt, így azonnal beoltottam magam veszettség ellen, és – ránézett a katonákra – „fájdalomcsillapítóval”. Közel tízpercig ostromolta az ajtót mire jöttél. Amúgy ki az a gróf kinek a birtokára leszálltunk? És ő az aki kifizette a kórházi költségeket?
- Tepes. – válaszol az egyik katona. Rashid arca elkerekedik és kifehéredik.
- Úúúú…úúú gye nem Vlad? – Kérdezi Rashid rémülten.
- De. És mielőtt bárki aggódni kezdene, mi csak hozzá beosztott katonák vagyunk.
- De de de de… Ez nem az a Tepes ugye!?
- Nem, mivel egy ember nem képes több évszázadot élni.
- Biztos?
- Ha ennyire megrémült egy névtől, akkor ajánlom, álljunk megy sarki boltnál és vegyünk foghagymát. Jó lesz? – szól vissza már kissé idegesen a katona.

12Központi kórház Empty Re: Központi kórház Szer. Dec. 28, 2011 9:45 am

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Végig hallgatta Rashid történetét, és a beszélgetését a katonával.
- Felőlem, rajtam ne múljék. Rashid, amúgy mi a baj a gróffal? Miért rémültél meg ennyire? Talán ismered? -kérdezte kíváncsian Anita- Mert én nem is hallottam róla. Te tudsz valamit?
Rashid szinte mindent tud, még ennyire sosem láttam megrémülni. Főleg egy névtől nem. Ki lehet ez a gróf? -gondolta.

13Központi kórház Empty Re: Központi kórház Szer. Dec. 28, 2011 2:24 pm

W.B.

W.B.

Anyós ülésen lévő katona feje ill. sisakja koppant a műszer falon. Valamit mondott saját nyelvén. Majd ismét kiegyenesedet.
- Úgy hallottam, hogy az egy éves háború elején, míg elvben győzelemre álltunk, a gróf nosztalgiázni akart. Így a xenomorphokat akarta karóba húzni. Csak a fakaró nem saválló.
- Nosztalgiázni… Persze, én meg baunti néger vagyok. Senki nem képes annyit megélni. Csak volt pénze és felvette a nevet. Meg kapta a már RÉG MEGHALT Dracula magyarországi birtokait és azt játssza, hogy ő Vlad Tepes vagyis Dracula. Ennyi.
- De azt jól eljátssza. Azt be kell ismerned.
- Ja. Azt jól. Attól még egy őrült.
- Erről beszéltem! – Mondta Rashid. – Az egy dolog, hogy abban a szövetségen az akasztás és elevenen elégetés mindennapos büntetés a bűnözőknek. De azaz ember különösen nagy ünnepséggel és kegyetlenséggel viszi végben.
- Aki természetellenes és nem akar javulni, annak nincs létjogosultsága.
- Honnan veszik maguk, hogy az nem az igazi gróf?
- Hallott maga már több száz éves emberről?
- Igen. Gideon Suhn Lee-t ismerik? 700 éves volt mire meghalt.
- Igen, pletyka szerint a rákpofájúak vérét szlopálta meg a szívüket ette. – Katona elmereng. – Akkoriban tagadták még a földön kívüli életet mi a Földre járkálna.
- Magyarán: a munkáltatónk értelmes létformákat vacsorázik.
- Ez hülyeség. Nincs rá bizonyíték. – Megérkeztettek a hajóhoz. – Végállomás. Lesz még valami?

14Központi kórház Empty Re: Központi kórház Szer. Dec. 28, 2011 8:04 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Végig hallgatta a beszélgetést.
Hm.. Több száz éves halandó, ember. Nem irigylem. -gondolta. A hajóhoz érve segített Rashid -nak kiszállni a dzsipből.
- Mondják meg a grófnak, hogy rádión üzenjen, ha végre kitalálta mi legyen a fizetség, és ha pénz mennyi. És köszönöm, hogy segített. -mondta a katonáknak, és felment Rashid -dal a hajóra. Egyenesen a hídra kísérte:
- Te pedig most szépen felszállsz! -utasította Anita és elment. Megnézte a kardfogú kölyköt és Garibaldi -t.

15Központi kórház Empty Re: Központi kórház Szer. Dec. 28, 2011 8:24 pm

W.B.

W.B.

- Babráltak a hajóval valamit?! - Ordít Rashid. – Csak azért mert itt a bírtok rádió száma a listán!
A kis kard fogúr vonyít a magánytól. Időközben a hajó megremegett és felemelkedett. Rashid ha minden igaz beállította Új Éden felé az irányt. Robotpilótára kapcsolt. Majd kikászálódott a hídról. Feléd bicegett.
- Négy óra múlva fagyasztás. Addig intéz el mindent. Bolygótól hatórányira fogunk felébredni. – megcsóválta fejét – Ugye tudod, hogy mivel nem kért semmi féle fizetséget drága grófunk, ezért bármikor várhatunk BÁRMIT, hogy megkövetelje. Ezért nem őrülök, hogy így alakult.

//Hajódon folytasd//

16Központi kórház Empty Re: Központi kórház Hétf. Nov. 16, 2015 2:33 pm

Akeno Hachiro

Akeno Hachiro

Ehhy… Milyen küldetés az, amit egy kórház előtt kell megbeszélni éjfélkor?

A telefont lerakták, amire én csak egy  szemforgással reagáltam. Rolling Eyes  Még egy paraszt, aki rohadtul  nagy embernek hiszi magát..  Nem baj.. remélem, hogy legalább majd lesz  benne annyi tisztelet, hogy bemutatkozzon, ha itt már nem tette meg.   Elérkezett az idő.. vagyis, majdnem. Az idő éppenséggel 11:45 körül mozgott, este.  A  maradék időben felfrissítettem magamat egy hideg üdítővel, arcot is mostam, felöltöztem  és elraktam a VP 70 pisztolyomat, amiben egy teljes tár volt, a  nadrágom jobb oldalára felrakott “fegyvertartóra”. A katanámat is felraktam, az a bal oldalamon lógott.   Na, idő van… Felhúztam a kényelmes, de masszív bakancsomat, majd elindultam a kórház felé. Menet közben reménykedtem, hogy ez nem valami csapda… hiszenP elég sok mindent megéltem már, és talán ellenségeket is szereztem.  Természetesen figyelek a lépéseimre, nem szeretnék csapdába sem esni… a környezetemre is figyelek, nem szeretném, hogy figyeljen valaki, meglepjen valaki.. vagy éppen valami. Mikor reméhetőleg épségben megérkezek a Központi Kórházhoz, az kicsit elmúlt éjfél.. de lehet, hogy csak pár másodperce, vagy talán 5 perce is... , és remélhetőleg már ott várt az emberke, akivel találkoznom kell…  Figyelek a mozdulataira, és ha vannak, akkor a társaira is. Nem szeretném, hogy megtámadjanak.. Abban az esetben, ha ez mégis megtörténne, a katanámmal vetnék véget az életüknek.

17Központi kórház Empty Re: Központi kórház Kedd Nov. 17, 2015 7:52 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Az utcákat járod, a távolból szirénák hangjai hallatszódnak. Ezzel még nem is lenne gond, ez mindennapos jelenség, ám ezek a rendőrautók feléd közelednek. Négy autó, a rendőrök mellvértben rád szegezik maroklőfegyvereiket és söréteseiket. Közeledből a civilek sietve rohannak.

- Az ázsiai férfi a karddal! Emelje fel a kezét, amíg ártalmatlanítjuk. Van tűzparancsunk, tehát jobb ha nem akadékoskodik! - ez egyértelműen neked szólt. Talán nem volt okos ötlet pisztollyal és karddal az utcán sétálgatni, az egyik járókelő ezt észrevette és rád hívta a rendfenntartókat.

18Központi kórház Empty Re: Központi kórház Szer. Nov. 18, 2015 6:48 pm

Akeno Hachiro

Akeno Hachiro

Az kórházhoz vezető után a szokásos nagyvárosi ricsaj volt.. “Ninooo-Ninooo!”
Sétálásom közben rendőrök állítottak félre.
-” Az ázsiai férfi a karddal! Emelje fel a kezét, amíg ártalmatlanítjuk. Van tűzparancsunk, tehát jobb ha nem akadékoskodik! -”
Ehhy...Gondolhattam volna, hogy értem jöttek… Hiszen éjfélkor, egy karddal és egy pisztolyal nem igazán előnyös rohangálni….
-Ehhy…- Sóhajtok egyet, elég hangosan.  - Akeno  Hachiro, volt nyomozó, és kommandos vagyok...  Ebből kifolyólag fegyver engedélyem is van. A fegyver inkább csak biztonsági okok miatt van nálam…  - Mondom zavartalanul, nyugodtan, és egy csöpnyi agressziót nem tanusitok, sem a hangsullyal, sem a testbeszédel.  
-Ha kell mutatok igazolványokat is… Ám ha beütik a nevemet a gépbe, valószinűleg kiadja az infórmációkat.. -   Ha kérik, lassan belenyúlok a hátsó zsebembe, és lassan kihúzom az irat tartómat, amiben az igazolványoktól át, a fegyver engedélyig minden benne van. Talán néhány  olyan papírt is találni benne, ami bizonyítja a nyomozói és/vagy a volt kommandos múltamat…
-Ha van még valami kérdésük, akkor most tegyék fel!... - Szerintem elég meg győző voltam, és magabiztos. A befolyásólásban elég jó vagyok, így hát bízok abban, hogy nem okoznak még nagyobb gondot.. és időben odaérek a megbeszélt helyre.  

19Központi kórház Empty Re: Központi kórház Szer. Nov. 18, 2015 8:48 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

Az óvatosan megközelítő rendőr elvette a fegyvereidet, utána egy másik kolega a papírjaidat. Már ütik is be a rendszerbe a dolgokat, a papírok stimmelnek, a fegyvertartási engedély is.

- Minden rendben, egy dolgot leszámítva. Miért járkál így felfegyverkezve? Remélem nem tervezett semmiféle elfoglaltságot a ma estére, mert a kapitányságon elbeszélgetünk önnel. - kezeden máris kattan a bilincs, illetve beülhetsz a rendőrautó azon részébe, ahova senki sem szeretne.

Akeno most gondban van, mázlija lesz, ha pénzbírsággal megússza, esetleg elkobozzák a fegyvereit, mert ezért akár több évet is kaphatna a rácsos házban, bár onnan semmi perc alatt el lehet menni a Berserker egységekbe. A kihallgatószobába érve, az asztalhoz bilincselnek, a zárt teremben csak egy lámpa pislákol, ami nem világítja meg a veled szemben ülő férfit.

- Mondja Mr. Akeno! Mi célból riogatta a népet? Tudhatná, hogy háborús időket élünk, ahol a pempőfüggők és fanatikusok fegyverrel rohangálnak. Ráadásul még a civilek is forronganak az ICC ellen.

20Központi kórház Empty Re: Központi kórház Csüt. Nov. 19, 2015 5:02 pm

Akeno Hachiro

Akeno Hachiro

-Nem értem magukat… A papírok, és minden más rendben van.. Akkor milyen jogon is visznek be egy katonát? Talán azért van, mert Japán vagyok? És már mondtam… a fegyverek önvédelemből vannak nálam… - Majd látom, hogy megindul felém az egyik rendőr.. valószínűleg meg akar bilincselni, de talán meg tudom győzni őket, hogy hagyjanak a fenébe.  
-Csak egy “büntetett” mondjanak,  amiért be vihetnének, és nem mehetnék tovább a dolgomra… - Ekkor a rendőr ott volt mögöttem, ám még nem rakta fel a bilincset.
Ha elengednek, elkérem a fegyvereimet, majd továbbindulok a kórház felé.. Azonban ha nem, akkor keserű arccal, de együtt működök a törvénnyel.. hiszen egy oldalon állunk. Vagyis.. remélem.
Beülök az autóba, oda.. hátulra, majd csöndben ülök, és talán párszor forgatom is a szememet, ameddig odaérünk. Kipakoltattak… Ezek most akarnak csukni? Hát bassza meg… szerintem ezt ők sem akarják. Beülök egy tárgyaló terembe, ahol már várnak egy pislákoló lámpafény kíséretében.. Ez olyan mint a filmekben..
-Nem értem miről beszél. Csak szimplán nálam voltak a fegyvereim, amikhez volt engedélyem… És maga is mondta! Háborús időket élünk.. szóval még mindig nem értem, hogy miért is vagyok itt. Én csak egy Katona vagyok, nem is terveztem használni a fegyveremet.. Csak a biztonság kedvéért volt nálam…  - És itt be is fejeztem. Remélem elég meg győző voltam, hogy elengedjenek, és visszakapjam a fegyvereimet. De legalább a úgy hívna, hogy Hachiro… Bár az Akenoval sincs különösebb gondom.

21Központi kórház Empty Re: Központi kórház Pént. Nov. 20, 2015 10:32 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

- A biztonság kedvéért magánál volt egy VP 70-en, tele tárral és egy katana kard. Találjon ki valami hihetőbb mesét! Csak nem maga is fanatikus? Mint azok a katonai múlttal rendelkező fickók, akik a múltkor az ipartelepen randalíroztak? - eközben a lámpa már a szemedbe világít, amitől önkéntelenül is összehúzod a szemedet - Tudja, mit átadjuk magát a Szövetségieknek, ők is ők kapják ezeket az ügyeket.

A kihallgatód még vár egy kicsit, hátha tudsz valamit felhozni a mentségedre. Akárhogy is, ez a nap nem a te napod, majd milyen jó lesz az FBI egyik épületében csücsülni és ott kimosni magadat.

22Központi kórház Empty Re: Központi kórház Szomb. Nov. 21, 2015 10:41 am

Akeno Hachiro

Akeno Hachiro

-Valami hihetőbb mesét?.. Úgy látom nem érti… Én egy katona vagyok, akinek fegyverei vannak, és a hozzá tartozó engedélyei… Ez most olyan, mintha egy civil ruhás rendőrt hoztak volna be, hogy “miért van nála fegyver”. - Mondom ezeket  a szavakat, ijesztően nyugodt hangsúllyal.
-És ha még most sem hinné el, amit mondok, akkor elmondom önnek is azt, amit a rendőröknek, akik behoztak… Üsse be a kicseszett nevemet a gépükbe, és rohadtul kidob minden információt rólam.. És valószínűleg azt is, hogy katona vagyok… illetve, hogy a rendőrségen dolgoztam, mint volt nyomozó..  -  Már kezd elegem lenni ebből a helyzetből.. Ha ténylegesen így fogja folytatni ez az alak, akkor a kiképzéseim során szerzett közelharci tudást fogom ellene, illetve ellenük használni. Hiába nincs fegyverem… ugyan már… Ezek csak sima rendőrök, én pedig elit kommandós voltam…  Úgy szedek le puszta kézzel tíz egymás mellet álló embert, hogy észre se veszik, hogy meghalt az egyik..  

23Központi kórház Empty Re: Központi kórház Vas. Nov. 22, 2015 5:17 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

- Maga nem érti, tudjuk, hogy volt katona, ezért is jelent nagy veszélyt. Mondja, nem szokott álmodni az alienekről, hogy szólítják magukhoz? Esetleg valami milícia vagy banda tagja? De tudja mit? A Szövetségiek úgyis kiszedik magából maximum dilibogyókat adnak be magának, amitől hallani fogja a színeket is.

Ekkor a terembe benyit egy rendőr, bizalmasan vált pár szót a vallatóddal, akinek szemei elkerekednek, majd aztán feléd fordulva így szól: - Elnézést a kellemetlenségért, nem tudtuk magáról. Ha az elején elmondta volna, hogy a Belső Elhárítás embere a CMC-ben, akkor nem hoztuk volna be magát. Minden esetre, nagyon meggyőzően játszotta a szerepét. Tárgyait a szolgálatos őrtől átveheti, illetve a barátja a kapitányság előtt várja egy furgonban.

24Központi kórház Empty Re: Központi kórház Vas. Nov. 22, 2015 7:57 pm

Akeno Hachiro

Akeno Hachiro

- Nem, nem szoktam ilyeneket képzelni... - Röviden lezártam, mert már rohadtul untam a srácot... Már ott voltam, hogy felállok, és kicsavarom a nyakát, amikor jött valami alak. Egy rendőr volt az.. Odament ahhoz a csávóhoz, akit már az elmémben háromszor is lefejeztem , és súgott neki valamit. Erre én csak ölbe fontam a kezemet, és körbe körbe nézelődtem…
- Elnézést a kellemetlenségért, nem tudtuk magáról. Ha az elején elmondta volna, hogy a Belső Elhárítás embere a CMC-ben, akkor nem hoztuk volna be magát. Minden esetre, nagyon meggyőzően játszotta a szerepét. Tárgyait a szolgálatos őrtől átveheti, illetve a barátja a kapitányság előtt várja egy furgonban-. Mi? Milyen barátom, milyen furgonban? Milyen CMC? Amnéziás volnák. Netán… a srác lenne, aki felhívott? Na, az majd mindjárt kiderül.
- Igazán semmiség. - Felállok, majd kezet nyújtok és várom a kéz fogását. Egy nagy kő esett le a szívemről, hogy végre mehetek… Elköszönök, majd szépen kisétálok az ajtón, felveszem a felszerelésemet a szolgálatos őrtől, amit magamra is rakok, és tőle is elköszönök. Elindulok az első kijárat felé, de megtorpanok, mielőtt kiérnék… Ha ez tényleg az az ember, aki hívott, akkor most nagyon pórul járok, mivel nem kevesett “késtem” . De ha nem az.. akkor kicsoda? Ehh.. nincs mit tenni.. Nézzük meg! Sóhajtok egyett, majd egy magabiztos mozdulattal kilököm magam előtt az ajtót, és ha tényleg ott áll az a furgon, akkor odasétálok ahhoz, majd bekopogok.. Ha kinyissák, akkor beköszönök egy komoly arccal.
-Szép estét.. Akeno Hachiro vagyok, és köszönöm a segítségüket. - Nem mondok semmit arról, hogy hívtak, mert ha nem ők voltak azok, akkor nem szeretném “bemártani” a többieket. Viszont olyat se mondok, hogy nem tudok arról, hogy hívtak.

25Központi kórház Empty Re: Központi kórház Hétf. Nov. 23, 2015 8:08 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

A furgon hátsó ajtajai kinyílnak, három ember van ott, nagy ládákon ülnek. Mindegyik faarcot vág, az egyik szól csak neked: - Késtél, ez rossz pont a főnök szemében, ráadásul nem könnyű elintézni, hogy meghamisítsuk a papírjaid egy részét. - mondja az egyik fapofa, hangjában nincs semmi bántó, csupán kijelenti a tényt.

Egy másik ember szól neked, akinek ölében egy elég komoly laptop van. - Mondja Mr. Akeno, mit tud Kard Partról, illetve a pár hete nagy port kavart fegyveres összetűzésekről?

26Központi kórház Empty Re: Központi kórház Szer. Nov. 25, 2015 5:05 pm

Akeno Hachiro

Akeno Hachiro

-Mit tudok róla?.. Semmit. Nem is tudtam semmi hasonlóról, vagy hogy történt volna ott valami. - Tényleg nem tudtam, hiszen nem voltam ott… Talán leadták a TVben, és pont nem láttam.. Lényegtelen...Kíváncsi vagyok, hogy mit akarhatnak tőlem.

27Központi kórház Empty Re: Központi kórház Csüt. Nov. 26, 2015 7:28 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

- A lényeg, hogy vannak olyan emberek, akik az alieneket szolgálják. Meglepő módon a helyi sejtjeiket jól ellátják, ZTC-I pajzsruha, ezt nem lehet a fegyverkereskedésben megvenni. Ott van ráadásul az is, hogy a CMC egyes fejese is korrupt. A részletekkel nem fárasztanám, de a lényeg, hogy jelenleg egy emberről van tudomásunk, aki szóba hozható az egyik fanatikus brigáddal, a Kard Partról visszatérő katonák hozták magukkal, félholtan. A maga dolga dalra fakasztani, hogy mindent elmondjon, amit akar. Eme célra BÁRMIT csinálhat vele. Vállalja a feladatot?

A furgon ajtaja tárva nyitva, választásod meg amúgy sincs, már túl sokat tudsz. Legfeljebb pár nap múlva úgyis elintéznek, csupán egy név leszel egy eltűntekről szóló listában...

28Központi kórház Empty Re: Központi kórház Csüt. Nov. 26, 2015 8:29 pm

Akeno Hachiro

Akeno Hachiro

-Hmmm… Érdekesnek hangzik… - Kicsit gondolkodást színlelek - Elfogadom! Hát persze! - Ha nem fogadnám el, ki tudná, hogy mi történne velem… Na meg, ez pont egy olyan feladat, ami nekem való. Szóval.. miért is ne? Kíváncsi vagyok, hogy ezért mennyi pénzt,v agy valami hasonlót kapnák, de megkérdezni nem igazán kéne…

29Központi kórház Empty Re: Központi kórház Kedd Dec. 01, 2015 9:57 pm

Johny Borgia

Johny Borgia

- Üljön be, de vigyázzon a ládákra, nem akarom, hogy bajuk essen! - féltucat, cirka 90 cm magas és 40 cm vastag ládák vannak itt, jól lezárva, semmiféle jelölés.

Az ajtó becsukódik, a társaság néma csöndben van, a laptopot bűvölő tag ujjai alatt szinte égnek a gombok. A jármű gyorsan hajt, a megengedett ebességet azért betartva. Jó fél óra is eltelhetett a kínos csendben, mire megáll a jármű. A laptopos társad feléd fordulva mondja: - Fogjon egy ládát és vigye pontosan az ötödik emeleten levő kórteremben, egy bizonyos korrupt tisztet kell eltennie láb alól, halálával sokat segít az emberiségnek.

Már szállnál ki, mikor utánad szólnak: - Most a fegyverek maradnak itt, kórházba nem megyünk pisztollyal és karddal.

30Központi kórház Empty Re: Központi kórház Szomb. Dec. 05, 2015 1:36 pm

Akeno Hachiro

Akeno Hachiro

- Rendben - Reagálok a kérésére, vagy inkább a parancsára. Miután becsukták az ajtót, és elindultunk, beütött a kínos csend.   Valahogy nem akartam megszólalni, és beszélgetést kezdeményezni, még ha ez teljesen ellentmond a jellememnek, akkor se. Út közben gondolkodtam, hogy mi lehet abba a jó pár, egyébként jelöletlen dobozokban, amiket szállítanak.  Na és vajon tényleg ők azok, akik  hívtak? Remélem, hogy igen…
-Öhhhm.. Értettem.  Személy leírást kapok, ha esetleg nem lenne bent, illetve egyéb dolgok történnének? Egy képet, vagy valami hasonlót? Tudják… a biztonság kedvéért.   - Ha kapok valamit, akkor azt jól megfigyelem. Mint szóban, vagy az esetleges képet is. Ha kapok képet, azt elrakom a zsebembe, de ha semmit sem kapok, akkor se  állok neki duzzogni.   Megfogok egy ládát, két kézzel ölbe veszem, majd kiszállok a járműből.  A fegyvereket nem viszünk  a kórházba szövegre már nem is reagálok. Hiszen én magam vagyok a fegyver. Vajon milyen tisztet kell megölnöm?  Miután kiszállok, még visszafordulok, mivel valamit elfelejtettek mondani.
- És hányadik kórterem? - Szólok vissza. Valahogy úgy gondolom, hogy nem emeletenként van 1 kórterem. És nem mindegy, hogy a 54.-Be, vagy a 97. kórterembe megyek gyilkolászni…  Ha választ kaptam, akkor elindulok a kórház felé, azzal az egyébként gyanús csomaggal, amit  ismét az ölembe vettem. Ha nem kapok, akkor is így teszek, majd valahogyan kiderítem, hogy hova kell mennem… Miután remélhetőleg sikeresen bementem, és megállítanának, hogy mi az a kezemben, akkor azt válaszolom, hogy egy csomag. Ha azt is kérdezik, hogy kinek jött, és elmondták a pontos kórterem számot, akkor azt is elmondom, de ha nem mondták el nekem a kórterem számot, akkor csak annyit mondok, hogy az 5. emeleten lévő tisztnek érkezett a csomag.  Ha nincs semmi gond, akkor elindulok az 5. emelet felé.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.