Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Prométheusz - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Prométheusz - Page 2 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Prométheusz - Page 2 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Prométheusz - Page 2 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Prométheusz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Prométheusz - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Prométheusz - Page 2 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Prométheusz - Page 2 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Prométheusz - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Prométheusz - Page 2 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

 » Helyszínek » Űr » Prométheusz

Prométheusz

2 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

31Prométheusz - Page 2 Empty Re: Prométheusz Szer. Júl. 04, 2012 3:00 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Az ajtóban álltam és néztem Rashid -ot, aki még nem tűnt el. Felhúztam egyik szemöldököm és úgy hallgattam Rashid -ot. Néztem még utána egy darabig, miután elment. Aztán hallottam, ahogy elkáromkodja magát. Egy röpke pillanatra megjelent egy mosoly az arcomon, aztán megfogadva barátom tanácsát abbahagytam az edzést.
Lehet, hogy csak képzeltem a kattogást? Megőrültem, mint Rashid? -tettem fel a kérdéseket magamban. Aztán elindultam, hogy lezuhanyozzak. A frissítő zuhany után felvettem egy tiszta ruhát és lakrészemben bedőltem az ágyra. Hallgatózni kezdtem, hogy hallom e még a kattogást.

32Prométheusz - Page 2 Empty Re: Prométheusz Csüt. Júl. 05, 2012 5:54 pm

W.B.

W.B.

Csak a szokásos neszek hallatszottak. Meg Rashid ahogy igyekszik átkutatni a hajót. Végül leállt a konyhában és halhatóan nyitott szájjal kezdett müzlit falni. Legalább már tudod, mért fogy a müzli, legalább is az annak nevezett szintetikus alga valami ilyen gyorsan.
Mindezeken felül csend van a hajón. Nap még a delet sem üti. Hosszú órák mire leszáll az éj…

33Prométheusz - Page 2 Empty Re: Prométheusz Csüt. Júl. 12, 2012 9:32 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Csendben hallgatóztam. Mikor meghallottam, hogy Rashid épp felfalja a müzlit felkeltem és elindultam hozzá. Tetten akartam érni. Mikor oda értem krákogtam, majd megszólaltam.
- Szóval te vagy a falánk. -mondtam, majd hozzá tettem- Adhatsz nekem is. -odamentem és kivettem kezéből a müzlit és elkezdtem enni.

34Prométheusz - Page 2 Empty Re: Prométheusz Szomb. Júl. 14, 2012 9:15 pm

W.B.

W.B.

A müzli csomag elfogyott, az óra egy perccel haladja meg a delet. Oda kint 29 fok van árnyékban. A rózsaszín behatolónak semmiféle nyoma sincs.

// Felesleges így elnyújtani, lényegében írni sem tudok semmi érdemlegeset. Rengeteg mindent át mesélhetsz magadnak, mert így csak húzódik a kaland feleslegesen. Szóval a nap világosabb részét át is mesélheted magadnak. Továbbá azt ajánlom, hogy még az est előtt kéne leshelyet keresni a „vadászathoz”. //

35Prométheusz - Page 2 Empty Re: Prométheusz Vas. Okt. 14, 2012 2:14 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Kidobtam az üres müzlis dobozt, majd miközben elindultam a szobám felé, még mondtam valamit Rashid -nak.
- Csinálja valamit amit jó áron ellehet adni. Mindegy mit.
A szobámba érve elővettem egy papírt és egy ceruzát. Írtam egy listát, hogy mim van és még mi kellhet. Összeszámoltam a meglévő pénzem és elkezdtem "sakkozni", hogy mi legyen a következő lépés. Végül elhatároztam, hogy vissza megyek a feketepiacra, utána esetleg körbe nézek a vadonban.
Szeretnék már túl lenni ezen a predátoros ügyön. Azonban be kell lássam, hogy nem lesz egyszerű. -gondoltam miközben nézegettem a papírt. Már csak az időnek kell telnie és Rashid -nak kell előállnia valami értékes cuccal.
Vártam még jó darabig, végül fogtam magam és elkezdtem összeszedni néhány cuccot. Raktárban is voltam, Garibaldit is rendbe szedtem és magamat is jól összeszedtem. Fegyverek, lőszer, hátas, kis infó és az itt hagyott "Vicces süti" amit Rashid készített. Már csak el kéne adni és felkéne deríteni a terepet, mert Rashid nem szolgált túl sok információval. Indulás előtt még megkerestem és elköszöntem tőle. A szedelőzködéssel elrepült az idő, itt az ideje indulni. Visszamegyek a feketepiacra, eladom a Rashid féle sütit és talán még infót lopok. Aztán irány a vadon, hátha ott van az én prédám.

//Új Éden/Ardera/Kikötő//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 » Helyszínek » Űr » Prométheusz

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.