Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Prométheusz EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Prométheusz EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Prométheusz EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Prométheusz EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Prométheusz EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Prométheusz EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Prométheusz EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Prométheusz EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Prométheusz EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Prométheusz EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

 » Helyszínek » Űr » Prométheusz

Prométheusz

2 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Prométheusz Empty Prométheusz Vas. Dec. 18, 2011 4:28 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Rashid űrhajója. Lehetetlen észrevétlenül megközelíteni, vagy feljutni a fedélzetére.
Főbb helyszínek:
- folyosók,
- Rashid kutató laborra,
- Garibaldi "lakrésze",
- Anita lakrésze,
- Rashid lakrésze,
- konyha,
- ebédlő,
- híd.

2Prométheusz Empty Re: Prométheusz Vas. Dec. 18, 2011 10:42 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Az ebédlőben ül, lábát az asztalra rakva és ölében a kávéját fogva. Gondolkodik, elmélkedik.
Nyugalom van. Nincs semmi ami megzavarhatna.
Gondolta, amikor a hajó rádiójában megszólalt Rashid.
- Anita, gyere a hídra. Fontos lenne.
Tévedtem.
Nyugtázta gondolatát, majd feltápászkodott és kávéjával a kezében elindult a híd felé. Oda érve Rashid hatalmas vigyorral fogadta.
- Megint szívtál? -a kérdéstől lehervadt a mosolya.
- Neked csak ez jutott az eszedbe? Nem. Találtam valamit.
- Remélem érdekes.
- Egy üzenetet fogtam, ami egy tervrajzot ábrázolt.
- Tervrajzot? És mégis minek a tervrajzát?
- Megmutatom. -kitette nagy képernyőre.
- Ez.. nem egy hajó tervrajza?
- De, és nagyon részletes. Minden rajta van. És figyelj csak, az üzenet kódolt volt, de megfejtettem. Ez egy elhagyatott, rommá lőtt hajó tervrajza. Nem tudom, hogy mit akarnak kezdeni vele azok akik ezt küldték egy másik hajónak. De szerintem érdekes lehet.
- Egy rommá lőtt hajó roncs?
- Igen. Ki tudja milyen információk vannak a hajó adattárolóiban. Nézzük meg.
- És egyáltalán, hol van ez a roncs?
- Ööö.. nem tudom.
- Na látod. Inkább menjünk a Marsra.
- Minek?
- Tudtommal elkészültél egy újabb adag droggal, és Garibaldit is meg kellene futtatni. Kíváncsi vagyok milyen áruk vannak a piacon.
- Hát jó. Legyen. Irány a Mars!

/Következő hsz a Marson./

3Prométheusz Empty Re: Prométheusz Szer. Dec. 28, 2011 8:59 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

/Előzmény a Mars -on -> Központi Kórház/

Anita épp a kis kardfogút etette, amikor Rashid közölte, hogy négy óra múlva fagyasztás.
- Rendben. Bár a gróf bármit kérhet, én mégis elégedett vagyok. Jut eszembe a hajó rádiójánál van egy cetli. Azon van a gróf rádió száma. A katonáktól kaptam, hogy ha kell eltudjuk érni őket. Még jól jöhet a későbbiekben. Például elfurikázunk velük a városba, és legközelebb ha a Mars -ra megyünk akkor kérhetünk engedélyt, hogy a gróf birtokán szálljunk le. És akkor a rendőrök sem kaphatnak el. De ez még a jövő... -válaszolt Anita. Játszott egy kicsit a kölyökkel, majd
elaltatta. Rendbe tette Garibaldi -t. Elérkezett a fagyasztás ideje.
Először a kardfogú kölyök, Garibaldi, Anita és végül Rashid.

4Prométheusz Empty Re: Prométheusz Szer. Dec. 28, 2011 11:07 pm

W.B.

W.B.

- Ha ez az a Vlad Tepes, akkor most mi nem kis guanóban vagyunk. – Közli Rashid. – Főleg azért mert a törvényeket vaskézzel betartatja az uradalmaiban. És ha megtudja, hogy egy drog üzem volt a birtokán… nekünk annyi. VaaAAaaagy! Szépen szolgát csinál belőlünk.
Rashid elvonult a szobájába. Valamit pakolászott. Mire rendbe tetted az állatokat és rendben mélyálomba tetted őket a hosszú úthoz Rashid vissza ebickélt pár papír lappal a kezében.
- Nos, mivel alvilágiak vagyunk, így engedve az alvilági pletykáknak, van egy elméletem ki is ez a gróf. – Mondta. - Tudni kell, hogy aki nyersen eszik predatort az fiatalodik. Ha szívét megeszi, akkor tovább fog élni. Ha mellé mértékkel még a vérét is issza, akkor bizony míg van készlete vérből és szívből elvben halhatatlan. – meg köszörülte a torkát – Nos, ő ugye „Dracula”, tőle ered a vámpír őrültség. Ami a tény az, hogy Magyar királysághoz tartozó Gróf volt. Aki beszólt neki azt karóba húzatta. Szokása volt a karóba húzott emberek közt ebédelnie. Végül az akkori király, Mátyás börtönbe zárta, ahol unalomból patkányokat húzott karóba. – végig nézett a papírlapon – Legalább is a történelmi források szerint. Mivel a törökök ellen sikerrel harcolt a börtön előtt, ezért ki engedték és visszakapta a hatalmát. Aztán rövidesen saját alattvalói megölték. Elvileg.
Rashid megvárta milyen reakció ül ki az arcodon. Majd nevetett.
- Vámpírok nincsenek. DE! a Predator vérivás lehet egyik dolog miért Draculára vámpírként emlékezünk. Mitosz megmagyarázva! – fellendítette karjait és eldobta a papírlapokat, de a mankók nélkül bizony szépet tanyált. Fájdalomtól felordított. – Szóval, ha ne adj Isten ez tényleg azaz ember, akkor most markában vagyunk! De legalább a titka a fegyverünk! – rád néz – Felsegítenél?


// Ja igen. Dracula tényleg létezett, és tényleg magyar gróf volt. A másik, hogy a predatoros dolog is így van. Két képregény is szól erről (persze mind kettőben japán muki volt, ki predeket evett//

5Prométheusz Empty Re: Prométheusz Csüt. Dec. 29, 2011 12:54 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

- Ha ez tényleg igaz, és a gróf az akinek vagy aminek mondod akkor tényleg baj lehet a jövőben. De ez a jövő! -mondta miközben felsegítette Rashid -ot- Én jelen pillanatban elégedett vagyok. És kérjen bármit.. persze csak ésszel, én teljesíteni fogom. Elvégre segített. Mellesleg nekem nem tűnt Predátor vér ivó, vámpírnak. Nem hiszem hogy ő lenne Drakula. Esetleg a leszármazottja. Elvégre van olyan hogy a fiút is úgy hívják, mint az apját. És akkor talán hiába aggodalmaskodsz. Hacsak nem ütött az apjára, de mondom hogy nem tűnt ilyennek.

6Prométheusz Empty Re: Prométheusz Csüt. Dec. 29, 2011 2:46 pm

W.B.

W.B.

- Csak megsúgom, hogy a királyság ölebe. Ő az egyik olyan személy ki a hatóságokon kívül tisztán tartotta az országukat az idegenek előtt az alvilágtól. Vagy is felépített egy saját, alkotmány által törvényes alvilágot, hogy ne legyen másik alvilág az országban. Szóval ne számíts túl sok jóra. – megcsóválta a fejét – Fagyaszd le magad, mindjárt én is ezt teszem.
Ezzel a mankók segítségével elmászott a laborjába. Valamit ott matatott.

7Prométheusz Empty Re: Prométheusz Csüt. Dec. 29, 2011 3:41 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

- Rendben. -mondta miután Rashid elment a laborjába- Hát egyenlőre én elégedett vagyok. -utána nézet, és hallotta ahogy a laborjában matat.
Mit akar a laborban? Mi lehet most annyira érdekes? Majd megkérdem tőle. -gondolta és lefagyasztotta magát.

8Prométheusz Empty Re: Prométheusz Csüt. Dec. 29, 2011 5:43 pm

W.B.

W.B.

Az utazások a cryokapszulákkal egy percnek sem tűnnek. Viszont gyakorta több hétig is eltarthatnak. Kapszula fedele felnyílik, te pedig felébredsz. Rashid lába az út folyamán nem igazán gyógyult. Nem csoda. Az életfunkciók ilyenkor minimálisra zuhannak.
Ám most ez a legkisebb gond. A hajót a bolygó biztonsági erői hívják.

9Prométheusz Empty Re: Prométheusz Csüt. Dec. 29, 2011 8:11 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Pillanatoknak tűnt minden. Felébred és már fut is a hídra. A rádió recseg, leül a parancsnoki székbe és beszél:
- Itt a Prométheusz nevű hajó. Én Anita Cuccsy vagyok, a hajó Parancsnoka. Megbízást teljesítünk. A feladatunk az, hogy egy kis kardfogú kölyköt vissza juttassunk a szülőhazájába... Hallanak engem? -mondta a rádióba.

10Prométheusz Empty Re: Prométheusz Csüt. Dec. 29, 2011 10:14 pm

W.B.

W.B.

- Itt Új Éden Űrforgalmi Irányító. Engedély megadva. Ardera űrkikötőjének B7-es parcelláján szállhatnak le. Feledtes szerveket értesítettük. Adás vége. – bontotta a kapcsolatot.
Az űrben több kisebb hajó mellet is elhaladtok. Nagyrészt utas és teherszállítók. De van pár katonai is.
A kijelölt parcella mellet csupán csak egy ember várakozik, de az öltönyben van…

//Következő poszt Újéden->Ardera->Űrkikötő

11Prométheusz Empty Re: Prométheusz Szer. Feb. 22, 2012 3:16 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

//Előzmény: Új Éden/Ardera/Kikötő//

Könnyen és hamar elért az űrkikötőbe. A hajónál leszállt a lóról, megfogta a kantárszárat és bevezette a lakrészébe. Levette róla a megvásárolt holmit, a nyerget, meg a többi cuccot. Lecsutakolta, megetette. "Felkapta" a cuccait és elindult Rashid laborjába.
Nem hiszem, hogy alszik. Bár elég csendes a hajó. Lefeküdt volna? -gondolta Anita útközben. Benyitott a laborba és mit lát. Rashid az asztalon támasztja a fejét és alszik. Előtte meg pár növény.
Vagy kísérletezett és elaludt a fáradtságtól, vagy drogot készített és úgy aludt el. -gondolta Anita egy mosoly keretében- Milyen édesen alszik.
A megvásárolt dolgokat inkább elvitte az egyik raktárba. Kicsit megkönnyebbült, hogy már nincs rajta annyi plusz súly. Vissza ment a laborba ahol Rashid aludt. Óvatosan megfogta és ölben elvitte a szobájába.
Még jó, hogy nem egy dagadt disznó vagy. Akkor biztos nem bírnálak el.. bár így sem vagy könnyű. -gondolta útközben. Lefektette az ágyára, betakarta és becsukta az ajtót. Sóhajtott egy nagyot. Anita elment, hogy lezárja a hajót, nehogy valaki ellopja, betörjön, stb... Elment lezuhanyozni, majd felvette pizsamáját és lefeküdt ő is aludni.
Kíváncsi vagyok mi lehet abban a raktárban, amit olyannyira őriztek. Ki volt a pasas aki bement oda? Hm.. Holnap mindent elmesélek Rashidnak és kifaggatom, hogy mi a véleménye a dologról és, hogy mit tud.

Másnap reggel...

/Jó lesz? Nem meséltem túl?/

12Prométheusz Empty Re: Prométheusz Szer. Feb. 22, 2012 10:39 pm

W.B.

W.B.

// Igazából mivel lényeges dolog nem történt jó így. Bár nyugodtan leírhattad volna, hogy reggel eszed a müzlid miközben Rashid bebotorkál a konyhába stb. és kikérdezed//


… reggel a kabin ablakát eltakarja valami. Egy őshonos bőrszárnyas állat. Vagy legalább is hasonló szárny képződménye van. Halászsasnál nem nagyobb. Egy kisebb négylábú állatot tép szét éppen. Jó kis látvány ébresztő.
A meghitt véres reggeli szemléletét Rashid kiáltása szakította félbe.
- ELFONNYADTAK!!!!!!! Ne!
Rashid sikeresen munka közben aludt el, befejezi pedig fonnyadt növényekkel úgy tűnik nem lehet. Gügyén néz maga elé.
- Kelet volna innom kávét…

13Prométheusz Empty Re: Prométheusz Csüt. Feb. 23, 2012 8:48 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Meglepő látvány fogadta reggel, aztán Rashid hangját hallotta. Anita kikelt az ágyból felöltözött majd Rashid laborjának irányába indult. A labor ajtaja előtt megállt, nekidőlt az ajtónak.
- Hát aki elalszik munka közben. Az ne csodálkozzon azon, ha valami nem úgy történik ahogy tervezte. Amúgy jó reggelt. Ha megnyugodtál és kész vagy meghallgatni a tegnap estével kapcsolatban, akkor a konyhában megtalálsz. -mondta és elindult a konyha felé, hogy elfogyassza reggeli kávéját.

/Nem igazán értettem ezt a bőrszárnyas állat jelenetet, pedig többször is elolvastam. Talán azért mert túl fáradt vagyok, vagy csak szimplán hüe. Azért nem írtam róla valami sokat./

14Prométheusz Empty Re: Prométheusz Szomb. Feb. 25, 2012 3:31 pm

W.B.

W.B.

Rashid tápoldatba tette a fonnyadt növényeket ama reményben, hogy életre kelnek. Ezek után követett a konyhába.
- Akkor, halljam. Megvetted azt, amit kell? Illetve amit kértem? – Kérdezte miközben egyik szekrényben valami étel után kutatott. Majd kivett egy szétrágott zacskót és feléd mutatta. A zacskó megmozdult és a kirágott részen kiugrott egy egér mi természetesen, mint egy bolond azonnal elillant. – Kell venni egérfogót.
Ezután Rashid a szétrágott zacskót kidobta és inkább valami furcsa konzervet nyitott fel. Szagából ítélve hal.


// Nem vagy hülye se hasonló. Szimplán csak szokásom feleslegesnek tűnő jeleneteket lemesélni minek elsőre nincs jelentősége. Később viszont lehet. Pl. félig elárulok egy kulissza titkot: Thomas Martinez „Birtok” kalandját ha elolvasod, a te kalandoddal fogsz párhuzamot felfedezni. https://avpwar.hungarianforum.com/t195-birtok - itt a link oda //

15Prométheusz Empty Re: Prométheusz Szomb. Feb. 25, 2012 5:08 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Már kávéját szürcsölte amikor megérkezett Rashid.
- Igen, minden megvan. Legalábbis majdnem minden. Katonai sisakot nem vettem. -belekortyolt a kávéba- Egérfogót meg vegyél te. Érdekes dolgot találtam a kikötőben. -kezdte beszámolóját a tegnap estéről. Részletesen elmondott mindent. Majd a történet végén ezt kérdezte:
- Nincs valami ötleted, hogy mi lehet abban a raktárban? Mit őrizhetnek ott? Megnéztem volna magam, de a bejutási lehetőség egyenlő volt a nullával.

16Prométheusz Empty Re: Prométheusz Szomb. Feb. 25, 2012 10:35 pm

W.B.

W.B.

Rashid szeme felcsillant a pempő hallatán. Végül két percig ült csendben, illetve két percbe tellett neki az olajos halat némi kenyérfélével felfalni.
- Nos. Turáni tankok nincsenek rendszeresítve a Gyarmatügynél. Űrben való nehézkes szállításuk miatt. Egy M40-es Gyarmati tank a legnehezebb és ezt is nehéz szállítaniuk. Azt feltételezem, hogy a helyőrség vásárolt egy Turáni tankot magának önköltségére. Ez normális dolog. Más kérdés, hogy vészhelyzetben ütőkártyaként akarják használni, így titokban vették át. – Rashid a szemetet kidobta, majd a csapnál megmosta kezét. Szekrényekben kezdet valami után kutakodni. – Ki volt az a feketeruhás ember? Többet nem tudsz? Illetve hova tetted az üvegcsét?
Rashid megtalálta azt amit kereset. Csokiskeksz. Csomagolását végig nézte, hogy nincs-e rajta „behatolásra” utaló nyom. Nem találta, majd kinyitotta. Felét kiöntötte egy műanyag tányérba, a másik felét eléd tette.
- De a legfontosabb! – szólalt meg két keksz majszolása közt – Hol akarsz predatort elkapni?

17Prométheusz Empty Re: Prométheusz Kedd Feb. 28, 2012 5:11 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Hátradőlve ült a széken, kávéját kortyolgatta miközben Rashid -ot hallgatta.
- Az üvegcsét a vásárolt dolgok közé tettem, valahova. A C szinti 12 -es raktárban van minden. Annyit tudok amennyit elmondtam. Tudtommal te vagy az aki "mindent" tud. -mondta és megitta kávéja utolsó cseppjét is. A bögrét a mosogatóba tette, majd reggeli reményében kinyitotta a hűtőt.
- Mellesleg, fogalmam sincs, hogy hol kapok el egy predátort. Semmit nem tudok róluk. Lécíves világosíts már fel velük kapcsolatban. -mondta matatás közben- Te mindent megettél? -fordult Rashid felé- Tegnap még tele volt a hűtő. Az egerek meg csak nem esznek tojást. Vagy igen? Hiányzik mind a hét darab.

18Prométheusz Empty Re: Prométheusz Kedd Feb. 28, 2012 7:59 pm

W.B.

W.B.

- Nincsenek karmolás nyomok a hűtőn? Mert ha igen, akkor tegnap nem hallucináltam azt a tarajos karmos rózsaszín madárszerűséget. – meg vonta a vállát – Én nem ettem azóta, hogy tegnap leléptél.
Miközben a hűtőben matattál Rashid megfogta a fél zacskó kekszet és eléd tette a hűtőbe. Majd felszisszent, ugyanis a testsúlyának nagy része a nem épp ép lábára nehezedett. Fájdalom székre kényszerítette. Pár másodperc múlva azonban legyőzte a fájdalmat.
- Nos, egy bolygón 100%, hogy találunk predatort. Az a Blior. Viszont ott furcsa mód „béke” van. Így az a hely ki esett. Föld úgy szintén alapból kiesett a blokád miatt. Marson történt pár „furcsa” halál esett. Bár az nem elégséges ahhoz, hogy nyomnak nevezzük. Eme bolygón tudtommal két éve nincs idegen aktivitás. Predatorra utaló nyom maximum annyi, hogy néha a feketepiacon feltűnik pár. Viszont, a Gyarmatügy szuper nehéztank vásárlása akkor is furcsa. A CMC lehet tud valamiről. – kicsit maga elé nézett, majd felállt. – Megnézem mit hoztál.

19Prométheusz Empty Re: Prométheusz Kedd Feb. 28, 2012 8:34 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Anita jobban szemügyre vette a hűtőt és voltak rajta karmolás nyomok.
- Hogy dögöljön meg! -mondta maga elé és magához vette a tálat amit Rashid elé rakott- Nem épp ilyen reggelire gondoltam, de megteszi.. egyenlőre. -tette hozzá és követte barátját, társát.
- Nos, akkor mindenek előtt elmegyünk kaját venni. Meg egy egérfogót. -mondta evés közben- Meg akkor ha már itt vagyunk és téged is meg engem is annyira izgat a dolog.. ma este vissza megyek a kikötőbe és kiderítek mindent amit csak tudok. Jó? -kérdezte már a raktár ajtaja előtt.

/Ha megkérhetlek, akkor azt amit mond a Rashid színezd át valamilyen másik színre, mert nem túl könnyű követni, hogy mit mond és mit nem. Köszike/

20Prométheusz Empty Re: Prométheusz Szer. Feb. 29, 2012 8:34 pm

W.B.

W.B.

Rashid megtalálta az üvegcsét. Szemei elkerekedtek. Zsebébe tette, majd a laborba indult. Út közben válaszolt a monológodra.
- Élelem bevásárlást majd elintézem. Felőlem beosonhatsz a Gyarmatügy kikötőjébe. De szerintem felesleges. Amúgy is, elvégzendő feladatunk van.
Laborban kinyitotta, az üvegcsét és öt köbcentiméternyit kipipettázott belőle. Egy kis fiolába engedte ezt, amit egy gépbe helyezett. Egy cseppnyit pedig egy üveglapra mit. A gépet bekapcsolta, míg az üveglapot mikroszkóp alá helyezte. Egy percen keresztül nézte. A gép még elemezte az anyagot.
- Ez lenne a pempő. Enyhén finomított nyálka mit az idegenek, különösen a királynők termelnek. Lényegében csak a Gyarmatügy, cégek és az erősebb nemzet szövetségek tudnak hozzá férni. Persze csak a fészek kiirtása után. Leszokni róla egyenlő a nullával. Meg tudtál erről valamit, amit ne adj Isten kifejlettél az említésből?


// Színeket rendszerint, akkor használok, mikor lényegesebb karakterek beszélnek és egynél több van belőlük. //

21Prométheusz Empty Re: Prométheusz Csüt. Márc. 01, 2012 9:47 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

/én mindig, hogy áttekinthetőbb legyen a szöveg/

Követte Rashid -ot, aki szemmel láthatóan örült az üvegcsének.
- Minden kis részletet elmondtam a tegnap estéről. Hányszor mondjam még el? Mivel ma reggel még nem néztem rá Garibaldira, most megyek rendbe rakom. Addig szedj össze nekem minden egyes információk a predátorokról. És ha lehet ne azt írd, hogy mit esznek, hanem azt, hogy hol találunk egy olyat amit mindenféle következmény nélkül elkaphatunk. Meg azt is, hogy hogyan harcolnak, milyen fegyvereik vannak, stb. Ha más nem vissza megyek a feketepiacra és kérdezősködöm egy kicsit. Meg ha már ott vagyok utánanézhetnék annak, hogy miért kell egy olyan szuper nehéz tank a Gyarmatügynek. -mondta és elindult Garibaldi lakhelye felé.

22Prométheusz Empty Re: Prométheusz Pént. Márc. 02, 2012 7:57 pm

W.B.

W.B.

Miközben a lóval foglalkoztál, feltűnt, hogy a tartalék széna meg van bolygatva. Egy ovális bemélyedés van benne. Meg pár rózsaszínű toll. No meg ételcsomagolás darabokat is találtál. Leginkább hús és gyümölcs jellegű élelmiszer csomagolását. Tartalmát az a valami felfalta. Szemlélődésed Rashid jötte szakítja meg.
- Predator leginkább meleg lehetséges gazdatestekben gazdag helyen vadászik. Illetve ahol épp háború dúl. Elmélet. Megtalálni egyet is olyasmi, mint ha az űrben várnál egy UFO-ra. Ami amúgy lehetséges, csak nagyon kicsi az esélye…- észre veszi, hogy alig figyeltél rá – Valami... baj van?

23Prométheusz Empty Re: Prométheusz Hétf. Márc. 05, 2012 7:15 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Miközben a lovat etette, összeszedte a trágyát, stb.. feltűnt neki, hogy a tartalék széna máshogy "áll", mint ahogy eredetileg volt. Közelebb lépett a megbolygatott szénához, de a nagy "nézelődést" Rashid megzavarja. Nem túlzottan figyelt rá, ami Rashid -nak is feltűnt.
- Nézd! -mutatott a megbolygatott szénára- Egyet találhatsz mi volt. És nem a ló! -figyelmeztette. Garibaldi nem tűnt izgatottnak, olyan volt mint máskor.

24Prométheusz Empty Re: Prométheusz Kedd Márc. 06, 2012 10:17 pm

W.B.

W.B.

- Akkor tényleg járt a hajón vagy a hajón van egy rózsaszín tollas valami. Erre mit mondjak? Lovat nem bántotta, ráadásul nem nagy. Meg mindenevő. – Feléd fordul – Te vagy a nagy állat szerető.
Felvette a pár elhullajtott tollat. Fénynél megnézte őket. Majd ajtó fele fordult és elindult. De még megállt mondani valamit:
- Inkább a nyakunkba lihegő vagy maró őrült gróf ökörségével kéne foglalkoznunk, nem egy csipsz evő gyalogmadárral. Amúgy a gróf levelét átolvastam, enyhén utal rá, hogy ezen a bolygón lesz a predator. De hól… nem tudom. Visszamegyek a laborba. – végül elment.

25Prométheusz Empty Re: Prométheusz Pént. Jún. 22, 2012 1:46 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Ránézett Garibaldira, megsimogatta a nyakát, majd Rashid után ment.
- Visszamegyek a feketepiacra. Hátha kideríthetek ott valamit. Te pedig ha már úgy is olyan nagyon jó vagy infó szerzésben. Kideríthetnél egy-két dolgot a bolygóról. Hátha rájössz azzal kis fejecskéddel arra, hogy hol lehet itt Predator. -mondta és meg sem várva Rashid válaszát elindult a felszerelésért. Ha mégis összefutna egy Predatorral ne fegyvertelenül menjen ellene.

26Prométheusz Empty Re: Prométheusz Szomb. Jún. 23, 2012 4:28 pm

W.B.

W.B.

Rashid cinikusan kiált utánad:
- Hajnalban kissé feltűnő lenne fegyverrel kikötőbe menni. Plusz már bezárt a bazár! Keres valami bandaháborús sikátort. Ott hátha van. – hangja már kezd el halni a hajó hosszú folyosóján, de még egy utolsó kiáltást megereszt – Vagy nem!
Nem a legmegfelelőbb válasz. Bár, a közemberek nagy része legfeljebb csak pletykák útján tudhat a vadászokról…

27Prométheusz Empty Re: Prométheusz Szomb. Jún. 23, 2012 5:52 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Mikor meghallotta Rashid hangját megállt egy pillanatra. Már messze volt, így alig hallott valamit. Folytatta útját a fegyvereiért. Magához vette kardját, Magnum -ját, néhány töltényt és mikor a gránátvetőért nyúlt, mozdulat sora megállt. Nézett maga elé, elgondolkodott egy percre. Kiegyenesedett, levette fegyvereit és elindult az edző terembe. Kemény edzésbe kezdett, rájött, hogy hiába a sok fegyver, ha nincs meg hozzájuk a fizikális ereje. Míg edzett az összecsapásra gondolt. Emlékképek is jelentek meg a fejében, azon emlékeké amikor először találkozott Predatorral. Míg edzett Rashid jelentésére is várt. Kíváncsi volt, hogy mit derít ki.

28Prométheusz Empty Re: Prométheusz Vas. Jún. 24, 2012 9:59 pm

W.B.

W.B.

Hajó csendes. Túlságosan. Szokásosnál is csendesebb. Leszámítva egy valamit. Időnkét felhangzó ütemes halk távoli kattogást. Három ilyen kattogó hang, kis csend, majd ismét három kattanás. Hosszabb csend és folytatódik előröl.
Valamely műszer is lehet, de mikor elnémult a hang ez már kételyessé vált. Halk sikoly féle hallatszik. Vagy inkább egy szelep engedte ki a túlnyomást? Saját készítésű hajó, mindenféle mechanikai megoldást tartalmazhat. Mindenesetre az újra beköszönő csendet Rashid léptei zavarják meg. Az ajtónál megáll és a falnak támasztja a hátát.
- Hatos raktáregység a város nyugati részén. Négy halott, banda háború. Éden Aqua Állatkert, két tartályból két eltűnt hatméteres ragadozó hall. Na és a Gyarmatügyi dokk, baleset miatt az egyik raktáruk felrobbant. Senki nem tudja mért, ez fél órája történt. A többi az éj folyamán. Remélem jó kiindulási alap, ennyi, más nincs. – Rashid legyintett majd elsétált a laborjába.

29Prométheusz Empty Re: Prométheusz Kedd Jún. 26, 2012 6:58 pm

Anita Cuccsy

Anita Cuccsy

Nagyon idegesített a kattogás, de nem akartam vele foglalkozni. Sőt, megpróbáltam a kattogás ütemére edzeni. Épp fekvőtámaszokat nyomtam, amikor Rashid megjelent. Az edzést nem hagytam abba, de figyeltem barátomra.
- Rendben, kösz. -mondtam és miután elsétált utána kiabáltam- Mi ez a kattogás? -abbahagytam a fekvőtámaszokat, ittam egy korty vizet és az ajtóban megálltam. Hallgatóztam, hogy Rashid válaszol e vagy utána kell menjek.

//Direkt lettek nagyobbak a betűk?//

30Prométheusz Empty Re: Prométheusz Kedd Jún. 26, 2012 9:18 pm

W.B.

W.B.

Egy kereszteződésben Rashid megáll, lehet látni az ajtóból. Furcsán néz maga elé. Majd rád néz és unott hangon szol hozzád. Vagy elege van abból sok abnormális dologból mit mostanság él át, vagy szokásához híven be van lőve.
- Vagy nem takarítottál ki a kardfogú után, vagy a kis pink tollas falt fel egy patkányt. És hát… persze, hogy szét kellet maszatolnia. – megvonta a vállát és mellé érdektelen arcot vágott – Kattogás pedig, hát… lehet tönkre ment valami. Ám én nem hallok semmit. Lehet, hogy csak képzelted az izgalomtól. Szerintem pihenj egy kicsit.
Rashid ezzel visszament a laborjába megöntözni a növényeit és leszüretelni a toxikus bogyóit… Ám egy hangos „B*zd m*g!” kiáltás mást sejtetett. A kis termések fele szőrén-szálán eltűnt. A patkány maradványai pedig… pár szőrszál és már megalvadt vér. A leharapott fej csak a ráadás, csak a torzó tűnt el. A fejet ott hagyta.



//Halál (Ádám) állítgat, de még nem jutott sokra úgy tűnik.//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 » Helyszínek » Űr » Prométheusz

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.