Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Haltelep - Page 4 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Haltelep - Page 4 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Haltelep - Page 4 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Haltelep - Page 4 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Haltelep - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Haltelep - Page 4 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Haltelep - Page 4 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Haltelep - Page 4 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Haltelep - Page 4 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Haltelep - Page 4 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Haltelep

5 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Üzenet [4 / 4 oldal]

91Haltelep - Page 4 Empty Re: Haltelep Vas. Jan. 29, 2012 8:31 pm

Tövis

Tövis

Egy darabig magamról megfeledkezve nézem,mit alkot két fajtársam. Aztán beállok Préda mellé,húzni azt a kötelet,remélve,hogy sikerrel járunk.

92Haltelep - Page 4 Empty Re: Haltelep Hétf. Jan. 30, 2012 4:18 pm

Halál

Halál


//Bocsi mindenkitől, hogy így elhúzódott. Akadt egy-két dolgom.//

A zsilip ajtaja elindul felfelé, közben a benti víz utat tör magának kifelé, magával sodorva a megfertőzött halakat. Miután az összes hal eltűnt a medencéből, a zsilip kapu egy nagy csobbanással visszazökken a helyére. A Carrier, most Éjlopó, Zúzó és Tövis felé fordul.
~ Végeztetek mindenkivel a telepen?

93Haltelep - Page 4 Empty Re: Haltelep Hétf. Jan. 30, 2012 9:35 pm

Préda

Préda

Sikerült. Társaimmal remekül összedolgoztunk eddig. Nyugtató, hogy még nagyobb területet tudtunk biztosítani a leendő egyedeknek. A Carrier három társamra szegezi fejét, meg akar bizonyosodni, hogy mindenkit elpusztítottak e. Csendben várom a fejleményeket.

94Haltelep - Page 4 Empty Re: Haltelep Csüt. Feb. 02, 2012 6:17 pm

Éjlopó

Éjlopó

Végül a második zsilip kapu is nyitva, és csak úgy özönlenek át rajta a fertőzött halak. A küldetést elvégeztük, ám a Carrier felém fordul és megkérdezi, hogy mindnekivel végeztünk-e a telepen.
~ Akikkel találkoztunk az épületekben mind halottak. - válaszolom. A kis fennakadásról azzal az utolsó humánnal, inkább nem szólok. Végül is elintéztem, így nem kell tartani felőle sem.

95Haltelep - Page 4 Empty Re: Haltelep Szomb. Feb. 04, 2012 9:08 pm

Zúzó

Zúzó

A Carrier kérdésére Éjlopó válaszol ezt én is csak megerősítem:~Igen így volt! Bár a lakoma elmaradt! Nem tudom mért szeretnek végezni magukkal a humánok?~Teszem fel a kicsit már költői kérdést. Egyébként hamarosan elindulhatunk hazafelé.

96Haltelep - Page 4 Empty Re: Haltelep Hétf. Feb. 06, 2012 7:26 pm

Tövis

Tövis

Mivel előttem már elmondtak mindent,egyelőre csak a Carriert figyelem. Láthatóan a királynő képviselője,nyilván ezért kérhet számon tőlünk ilyesmit. De már kissé unom a zsilipekkel való szenvedést,örülnék,ha újra embervadászat lenne a feladatunk. Türelmetlenségemet viszont igyekszem nem mutatni,inkább figyelek.

97Haltelep - Page 4 Empty Re: Haltelep Szer. Feb. 08, 2012 11:39 am

Halál

Halál

Nyugtalanul az épületek felé tekint, majd visszafordítja banán fejét felétek.
~ Rendben. Akkor irány vissza a fészekbe! ~ közli elégedetten, majd hátat fordítva nektek elindul a kerítés azon részéhez, ahol bejutottatok.

A kaland véget ért!

Összegezve mindent, nem voltatok rosszak. Itt-ott elég döcögősen haladtunk, de szerintem belefért. Nem sok mindent tudok hozzáfűzni, ezért most jönnek a pontok.
Mindannyian kaptok fejenként 3 pontot. Karakterlapotokba írjátok bele, a kaland rövidített verzióját, a saját szemszögetekből.

Ui.: Azért jó lett volna, ha az üzemben is körülnéztek.

98Haltelep - Page 4 Empty Re: Haltelep Szer. Feb. 08, 2012 12:46 pm

Préda

Préda

Személy szerint még nem a hazatérés az első számomra és nem is gondoltam ,,írtam" ilyesmit. Ennek ellenére azért elfáradtam és a Carrier sem ad több utasítást a kérdése után, amire Éjlopó válaszolt. Hátat fordít nekünk és elindul ahhoz a ponthoz ahol bejutottunk. Feltűnően kisebbnek tűnik az arcmászók leválása óta, de ez is jelzi a küldetésünk sikerét. Indulhatunk vissza a fészekbe és egy kis időre ismét megpihenhetek az újonnan szerzett tapasztalataimmal>)...

U.i.: Köszi a mesélést Halál jöhet a következő Razz >)

99Haltelep - Page 4 Empty Re: Haltelep Szer. Feb. 08, 2012 1:11 pm

Éjlopó

Éjlopó

A Carrier kénytelen kelletnel elfogadja a válaszom, majd haza rendel minket. Itt van tehát a vége. A küldetés sikeres volt. Elindulok a Carrier és Préda után, hogy visszatérjünk a fészek biztonságába.

(Jó kis kaland volt, és köszönöm a mesélést.)

100Haltelep - Page 4 Empty Re: Haltelep Csüt. Feb. 09, 2012 5:59 pm

Tövis

Tövis

A többiek után eredek,bízva abban,hogy a lánnyal történt affér hamar elfelejtődik. Megnyugtató,hogy Éjlopó sem említette meg,úgyhogy erre még esélyem is van. Mindenesetre irány a fészek.

//Köszi a mesélést,jó kis kaland volt. És természetesen:Következőő! Very Happy //

101Haltelep - Page 4 Empty Re: Haltelep Vas. Feb. 12, 2012 1:52 pm

Zúzó

Zúzó

A többike utűn utolosóként távozok a helyszínről.
//Köszönöm a pontokat és a mesélést.//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [4 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-

» Préda

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.