Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Legutóbbi témák
» Hiddenlight
Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 EmptyKedd Okt. 02, 2018 2:41 pm by W.B.

» Aurora
Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 EmptyHétf. Okt. 01, 2018 8:32 pm by B.J. Wolf

» Tengerpart
Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 EmptyPént. Szept. 21, 2018 11:26 am by W.B.

» Víztisztító telep
Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 EmptyPént. Szept. 07, 2018 11:57 pm by Johny Borgia

» Fürge Kard Művelet
Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2018 9:27 pm by W.B.

» Sziklás fennsík
Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 EmptyHétf. Aug. 20, 2018 11:22 am by W.B.

» USS Firenze
Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 EmptyVas. Aug. 05, 2018 12:42 am by Johny Borgia

» Utcák
Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 EmptySzomb. Aug. 04, 2018 5:17 am by B.J. Wolf

» Nathan T. Drake
Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 10:21 am by Nathan T. Drake

» Nathan T. Drake
Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 EmptyPént. Aug. 03, 2018 1:05 am by Nathan T. Drake

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (41 fő) Szer. Aug. 14, 2019 9:19 pm-kor volt itt.
Linkek

free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
free forum
_______________
Chat Box

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Alien skillek lehetséges bővítése?

+7
Andrew Fox
Árny
Démon
Préda
Halál
W.B.
Tövis
11 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Go down  Üzenet [3 / 3 oldal]

61Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 Empty Re: Alien skillek lehetséges bővítése? Hétf. Feb. 25, 2013 11:19 am

Átok

Átok

Részemről azt szeretném elérni, hogy több személyreszabási lehetőség legyen, még akkor is ha később le kell szabályozni pl. max skillszám meghatározásával, hogy véletlenül se legyen majd az, hogy a lehetőségek hiánya miatt nem lesz imba egy karakter, mert szerintem ez a rendszer kiegyensúlyozottságának kérdése Smile
Arra gondoltam alapból, hogy mivel az alieneknél a követő rendszer kicsit fura, így az egyéni játékra lehetne picit tápolni, de természetesen a ti posztotokmegítélni, hogy látjátok -e értelmét az általam felvetetteknek, mert nyilván ott az esély arra is, hogy csak feleslegesen túlvariálom a dolgokat és nem innováció, csak bonyodalom lenne az eredmény Smile

62Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 Empty Re: Alien skillek lehetséges bővítése? Hétf. Feb. 25, 2013 3:18 pm

Éjpenge

Éjpenge

A kinézetre gondolsz ? Mit értesz a lehetőségek hiány alatt ? Az idenek legfőbb ereje az össztartás. A fészekért.

63Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 Empty Re: Alien skillek lehetséges bővítése? Hétf. Feb. 25, 2013 7:06 pm

Átok

Átok

Nem a kinézetre gondolok. Az alien testreszabása a keltető alapján szerintem egy nagyszerű lehetőség, csak felvet olyan dolgokat is amiket úgy gondoltam skillhez lehetne kötni. Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy a predatorok legfőbb ereje az, hogy ők vadásznak születtek. A becsületért!
De így szép és jó, hogy pred tele van hightech cuccokkal, ember páncélozott járművekkel, fegyverekkel, egyebekkel, ezért nem kötnék bele semmiképp, mert így kanonikus, illetve többnyire az és így van egyensúly szvsz. Az most hogy az alienek alapból milyenek elég messze van tőlünk, mert az önálló gondolatokat és a beszélgetést pl élből elfelejthetnénk, mivel nincs szó szerinti öntudatuk, sőt az intelligenciájuk is nagyon másfelé fejlődött mint a normális élőlényeké, lévén géntenyésztett harciszöcskékről beszélünk savas vérrel, dupla állkapoccsal, méretes darázsfullánkkal és még számtalan efféle extrával Very Happy
Részemről ezt a hsz -t már csak Éjpengének írtam, az előtte folyó beszélgetés terén elfogadtam természetesen a staff véleményét és nem erőltetem tovább, amíg újabb fantasztikus ötletem nem lesz Very Happy
Lehetőségek hiányáról pedig nem, csak ennek lehetőségéről esett szó Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 23799701

64Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 Empty Re: Alien skillek lehetséges bővítése? Pént. Szept. 13, 2013 2:28 pm

Démon

Démon

Az evolutionból vettem az ottani idegen meg tud tanullni egy felhőszerű savat szerintem a fórummon is lehetne egy ilyen csak perssze sokat veszitene maró hatását és inkább figyelem ellterelésre lenne jó.

65Alien skillek lehetséges bővítése? - Page 3 Empty Re: Alien skillek lehetséges bővítése? Pént. Szept. 13, 2013 7:31 pm

avpwar

avpwar
Admin

A:CM-ben is van ilyen. Igazából szerintem felesleges. Ha tud a JK savat köpni akkor tudhatja ezt alapból is, vagy a Köpő ranghoz lehetne betenni.

Már gondolkodtam a "sav spré" leheleten. Csak ugye három verzió is van hogy lehet betenni.

https://avpwar.hungarianforum.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.